Lugemise aeg: 12 minutit
(Viimati uuendatud: 04/11/2022)

Hiljuti kirjutas blogi Ratsutamine lapsed rongis ja andis teile mõned näpunäited hoida teie väiksed meelelahutust. Raamatute lugemine, mängib Unot, ja audioraamatute kuulamine on kindlasti kõigile kohustuslik, kuid enne sinna reisimist saab alla laadida palju rakendusi, mis meie arvates mitte ainult ei lõbusta teid, vaid aitavad ka teil seda teha teie reisi rohkem organiseeritud ja lõbus! App Store Google Play, oleme ümardatakse mõned parimad 23 Apps peate alla laadima enne reisi. Kõik, mida vajame, on nutitelefoni ja millalgi enne oma järgmise reisi.

 

1. Sest peatuspaigaks: Airbnb

Olgu see seaduslik linna te külastate või mitte, Airbnb on tuntud nimi. See on kindlasti üks Apps peate lae alla enne reisi. Rakendus pakkumised kaugele odavam, ja rohkem autentne kogemusi, mis võimaldab kasutajatel jääda kohaliku, või oma kodus. Rakendus pakub ka funktsioon nimega Trips, mis pakub elamusi valida viibimise ajal. Oleme kindlad, et see ei ole kaua, kuni see pakub kõike, mida vajate ühe korraga, kuid nüüd, nende pakutavad valikud on kindlasti väärt allalaadimist.

Dijonist Pariisi rongiga

Reims Pariisi rongiga

Lille Pariisi rongiga

Londonist Amsterdami rongiga

Apps you need to download before traveling

 

2. Rakendused, mis peate enne reisimist viimase hetke hotellitoas alla laadima: Hotell täna õhtul

Reaalsus on see, et mõnikord oma Airbnb langeb läbi. See on ainus negatiivne külg app. Aga ärge muretsege, saate siiski on plaan B. Hotel Tonight on usaldusväärne teenus, mis liigub viimase hetke pakkumised. Firmast Partnerid hotellid pakkuda soodustust tühjade ruumide, ja sa pead olema võimeline broneerida üks alla 10 sekundit. Samuti saate 24/7 klienditeeninduse Hotel Tonight meeskond, kui midagi läheb viltu.

Londonist Brüsselisse rongiga

London Paris rongiga

Linzist Salzburgi rongiga

Reisid Pariisi rongiga

Apps you need to download before traveling

 

3. Enne reisile minekut allalaaditavad rakendused ettetellitud odavate hotellide jaoks: kolu

Hopper on lennu ja hotelli app mis leiab Teile parima hinna broneerimiseks. Ta analüüsib andmeid jälgida hindu ja ennustada odavaim korda reservi tuba ja broneerida lennupileteid. Vastavalt oma kodulehel, Ta on uhke 95% edukust ennustused broneeringud kuni aasta ette. Pole paha!

Salzburgist Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

Hotel Billboard

 

4. Rakendused, mille peate enne reiside hinnavõrdlust alla laadima: süst

Kuigi oleme juba saanud mõned apps siin majutust ja reisiplaane, Kayak on kõik-ühes rakenduse, mis aitab võrrelda hindu eri otsingumootorid kõigile reisil teie vajadused. See hõlmab hotellid, lennud, autorendi, ja isegi reisipakette. Kasutage ära kõik vajalikud võrdlusmahud, et broneerida kõik vajalikud reisid ühte kohta.

Münchenist Salzburgi rongiga

Viinist Salzburgi rongiga

Grazist Salzburgi rongiga

Londonist Lyoni rongiga

 

5. Rakendused, mis peate enne rongipiletite reisimist alla laadima: Salvesta rong

Kui reisite kogu Euroopas, seal on hea võimalus, saate teha oma teed rongiga. Ühistransport võimalusi Euroopas on tuntud oma murdmaa-lingid, ja samal ajal lende on kiire, rongid on mugavam, tihedamini, ja teenuste palju marsruute. Juhul kui olete vajadust rongipiletid, alla Salvesta rong rakendusel muuta ostmise odav ja lihtne.

Düsseldorfist Münchenisse rongiga

Dresdenist Münchenisse rongiga

Nürnbergist Münchenisse rongiga

Bonn Münchenisse rongiga

Apps you need to download before traveling

 

6. Laaditavad rakendused enne reisile minekut meelelahutuseks reisil: Netflix

Nüüdseks me kõik teame, mida Netflix on. Kui teil ei ole, Tere tulemast täiesti uus maailm! Registreeru tasuta prooviperiood, laadida alla kõik lemmik näitab või filme ja vaadata neid, kui oled rongis, ilma WiFi! Pea meeles, et erineva näitab on olemas vastav millises riigis te külastate, nii et kui sa oled täiesti sõltuvuses ühe, Veenduge, et alla laadida nii palju episoode kui võimalik enne piiri ületamist!

Amsterdamist Londonisse rongiga

Rotterdami Londonisse rongiga

Pariisist Londonisse rongiga

Brüsselist Londonisse rongiga

netflix Entertainment

 

7. Tükelda kuludeks Sõbrad: Splittr

Reisimine koos sõpradega? suur! Üks lihtsamaid viise asju saada ebamugav on, kui sa ei lahku oma reisi vahendite õigesti. Vältige konflikte ja kasutage oma mobiiltelefoni kulude hõlpsaks jagamiseks sõprade vahel. Kui teil on rühm, see on üks rakendusi, mida vaja laadida enne reisi. Splittr on spetsiaalselt mõeldud inimestele, kes reisivad. Sisesta kulud liikvel, sealhulgas, kes maksis, mida ja rakendus teeb ülejäänu.

Külas eri riikides erinevate valuutade? Pole probleemi. Kõik valuutad on toetatud ja võid segada raha ilma teha valuuta konverteerimise ise.

Amsterdamist Berliini vihma

Leipzigist Berliini rongiga

Hanoveriga Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

Apps you need to download before traveling

 

8. Õppida palju Vihje: Globe Tips

Kuigi see rakendus on saadaval ainult iOS, GlobeTips on suurepärane vahend, et aidata neid, segaduses ladestamine rahvusvaheliselt. See puudutab eriti harjunud reisijaid kalluripõhine majandus kes võitlevad välismaal olles. Kas olete Prantsusmaal või Hispaanias, kasutage GlobeTipsi eeliseid, et teada saada, kui palju raha kõigi elukutsete jaoks jootraha saamiseks kulub.

Nürnbergist Stuttgarti rongiga

Münchenist Stuttgarti rongiga

Frankfurtist Stuttgarti rongiga

Heidelbergi ja Stuttgarti vahel rongiga

Apps you need to download before traveling

 

9. Rahunege: rahulik

Kui oled närvis reisija, üks rakendustest, mille peate enne reisimist alla laadima, on rahulik, see on rakendus, mis on teie parim sõber. See on mugav reisile vahend on koormusi eri meditatsioone ärevus, füüsilisest isikust rahustav, hingamine, ja veel. Samuti pakub rahustav helide, mis aitavad teil lõõgastuda. Ise stressis rändajana, Rahulik aitab mul hoida oma, hästi, rahulik teel.

Pariisist Strasbourgi rongiga

Luksemburg - Strasbourg rongiga

Nancy kaudu Strasbourg'is rongiga

Dijonist Strasbourgi rongiga

yoga pose

 

10. Hoidke oma mälestused: Live Trekker

Kirjutamine ajakirjas on vana kooli vinge. Aga midagi paberkandjal siis on oht kaotada see, eriti kui te külastate mitut riiki. Veel üks enne reisi allalaaditavatest rakendustest on livetrekker.com. Journal oma reisi nii et saate tagasi vaadata oma reisi interaktiivne kaart. Rakendus jälgib teid, kui te minna, märgistamise punane joon koos kaardi täpse liinil võtate; rakendus jälgib ka oma kiirust ja kõrgust, mistõttu on suurepärane seiklus reisija. Lisa pilte, video, heli, ja teksti teel, luua multimeedia sõidupäevikuga saate jagada! tasuta, iOS ja Android, livetrekker.com

Rimini Milanosse rongiga

Rooma Milanosse rongiga

Bologna - Milano rongiga

Verona Milaano rongiga

 

 

11. Et Hoidu organiseeritud: PackPoint

See on ilmselt lihtsalt põnevust toimub seiklus, kuid seal on alati midagi, mida me unustada seda teha või pakkida enne reisi. Õnneks tehnoloogia on siin et päästa päev jälle. Lae PackPoint! Vaadeldakse ilmaennustust kuupäevadel ja kohtades oma reisi. Samuti palun teil valida tegevusi võite osaleda ajal oma reisi, nagu koosoleku- äri, ujuda basseinis, või väljamõeldud õhtusöök. Siis pakub see pakkimist esemete loend peaksite nende tegevuste põhjal tooma. Päris kena, õige? Võite ka jagada, mida olete leidnud oma sõpradega, muutes oma reisimise lihtsamaks, ka! nii mäletan seda olulisem otsa Apps peate alla laadima enne reisi.

Brüsselist Amsterdami rongiga

Hamburgist Amsterdami rongiga

Berliinist Amsterdami rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

Apps you need to download before traveling

 

12. Nõu Tegevused: TripAdvisor

TripAdvisor on super app, mis annab teile miljoneid ülevaated lihtsalt midagi, kiire ja lihtne viis! Parim osa on see, et kommentaare, arvamused, videod, ja fotod pärinevad reaalsed inimesed, nii et sa tead, et see õigustatud! Proovige TripAdvisor on peaaegu Me funktsiooni leida hästi läbi kohti lähedal, kuid parim omadus rakendusel on pakkuda on mitmes riigis toetab - see on peaaegu kõikjal, mistõttu on vajalik juhend iga reisija. Võite küsida konkreetseid reisi küsimusi rakenduse foorumid või lisada oma hinnangut sarnaselt aidata.

Kölni Frankfurti rongiga

Münchenist Frankfurti rongiga

Hannoveri Frankfurti rongiga

Hamburgist Frankfurti rongiga

 

13. Õppida rääkima nagu kohalikud: Duolingo

Kuigi rääkides aeglaselt üle liialdatud poolt žeste tundub lõbus, mõnikord võib see natuke väsitav. sisesta Duolingo. Kui olete tõsiselt saada sisse kohalikega, seda rakendust alla laadida!

See pakub algaja tasemel kursustel, aga see on ka suurepärane vahend neile, kes soovivad värskendada erinevaid keeli. Võite vestelda robotid valitud keeltes. See võib olla eriti kasulik siis, kui sa üritad õppida väljendeid te tõenäoliselt kasutada kõige välismaal.

Luksemburgist Brüsselisse rongiga

Antwerpenist Brüsselisse rongiga

Amsterdamist Brüsselisse rongiga

Pariisist Brüsselisse rongiga

 

14. Et teada saada, mida nad räägivad: Google'i tõlke rakendus

Kuigi oleme juba soovitanud Duolingo, kui sul on aega prõks ja tahavad suhelda reaalajas, Google Translate on rakendusel kasutada. See pakub hääljuhtimisega ja põhimõtteliselt iga võõrkeele teid kunagi kohtumine, tehes seda üks parimaid tõlkimise rakendused ümber. See on armas, kas sul Android või iPhone, ja on isegi kasutatav offline.

Berliinist Dresdeni rongiga

Hanoveriga Dresdeni rongiga

Potsdamist Dresdeni rongiga

Nürnbergist Dresdeni rongiga

 

 

15. Leida uusi sõpru: Kokku saama

Kui oled selline reisija, kellele meeldib uusi sõpru reisides, ära vaata kaugemale. Kokkusaamise on app pühendatud aidata teil kohtuda mõttekaaslastega inimesed üle kogu maailma. Saate moodustavad huvipõhine rühmad, ja luua sündmusi, nagu baar Roomamiste ja sööki kohalikega. Rakendus on isegi seade peredele osaleda lapsesõbralik tegevuse. kena!

Nürnberg Prahasse rongiga

Münchenist Prahasse rongiga

Berliinist Prahasse rongiga

Viinist Prahasse rongiga

 

16. Et saada umbes kui jõuate: uber

Kuigi me alati soovitame kasutada rongi asemel auto reisides, kui sa leiad end saabuvad hilja öösel või kuhugi teel ilma teenuse peate kasutama uber. Kuigi mitte iga riik on uber või selle USA konkurendi Lyft, peaaegu iga riik on takso app mingisugune. Kas olete Kasahstanis või Prantsusmaa, leidke oma kohalik taksoäpp ja laadige see enne rongile hüppamist kindlasti alla.

Münchenist Zürichisse rongiga

Berliinist Zürichisse rongiga

Baselist Zürichisse rongiga

Viinist Zürichisse rongiga

Apps you need to download before traveling

 

17. Navigeerida Need kõverad tänavad: Google Mapsi rakendus

Kui olete maale minema ja leidis end ekslemine tänavatel otsivad parimat baguette, peate Google Maps hakkaja. Miks? Kuna Google Maps on üks maailma parimaid navigatsiooni apps. Alates Kõndimisjuhised rongiaegu, Google on teile kaetud. Veel parem, saad laadida kaarte kasutamiseks offline, mis tähendab, et laigulise WiFi-ga piirkondades leiate selle varjatud bistroo alleelt alla.

Kaartide allalaadimiseks, lihtsalt pea Google Maps nutitelefoni ja liikuge kaardil soovite kasutada. Kui see on keskendunud oma soovitud asukohta, Trüki sisse “OK kaardid” otsinguriba. Google hakkab alla offlainkaardid telefoni saad kasutada igal ajal. Ongi!

La Rochelle kuni Nantes rongiga

Toulouse-i La Rochellesse rongiga

Bordeaux sihtkohta La Rochelle rongiga

Pariisist La Rochellesse rongiga

navigation apps

 

18. Allalaaditavad rakendused teie reisi jälgimiseks: Tripit

TripIt on reisi jälgimise rakendus, mis aitab korraldada kogu teie reisiinfo ühes kohas. Alates lennubroneeringud hotelli broneeringud, Tripit korraldab kõike arvesse lihtne lugeda marsruuti, mis hoiab teid õigel. Kas kontode linkimiseks otse app, või edastage kõik oma kinnitusmeilid, ja Tripit teeb ülejäänu. Saadaval töölaual, Android, või Apple iPhone, saate seda kasutada kõikjal maailmas.

Genoast Veneetsiasse rongiga

Torino Veneetsiasse rongiga

Parma Veneetsiasse rongiga

La Spezia Veneetsiasse rongiga

 

19. Tundma oma valuutakursi: Valuuta App Save Rong

Kuigi see võib olla veidi rohkem niši, seal on palju kordi olen olnud teedel ilma andmeid või WiFi ja on meeleheitel teada vahetuskursi. Olgu see varjuline taksojuht või reisikorraldaja, mis nõuab maksad sularahas, võttes rakenduse poolt käituda valuutateisendajana saab taeva kingitus. Salvesta rong Valuuta app töötab või offline, nii et see on alati olemas, kui seda vajate.

Baselist Interlakenisse rongiga

Berliinist Interlakenisse rongiga

Lutsern Interlakenisse rongiga

Zürichist Interlakenisse rongiga

american 100 bill dollar

 

20. Kõige jaoks: WhatsApp

Kui sul ei ole veel seda rakendust telefonis, saada see. Kuigi Põhja-Ameerikas on suuresti jäänud andmete baasil mobiilirakendus, WhatsApp on kasutatud maailmas sõnumside, videokõned, ja kõned. Tema populaarsus on selline, et enamik ettevõtteid välismaal tegutsevad koos WhatsApp number lisaks või isegi asemel standard telefoninumber. Usaldage meid, kui ütleme, et peate WhatsAppi alla laadima.

Firenze - Arezzo rongiga

Perugia kuni Arezzo rongiga

Bologna kuni Arezzo rongiga

Siena Arezzo rongi

Apps you need to download before traveling

 

21. Rakendused, mis tuleb enne lendude otsimist alla laadida: LoungeBuddy

Kuigi see ei ole alati parim mõte lennata, eriti Euroopas, mõnikord peate püüda lennu pea kus rongid ei saa minna. Kui te ei jõua lennujaama, tehke endale teene ja alla LoungeBuddy, mugav reisimine app mis võimaldab teil osta sooduspileteid juurdepääs lennujaama salongides. See on eriti kasulik neile pika layovers, lennujaama salongides pakume tasuta toitu ja jooke. Veelgi tähtsam, nad toimivad varjupaika tõuklema ja sebimine tihtipeale lennujaamades nii oma järgmise vahepeatus nauditavamaks.

Berliinist Aachenisse rongiga

Frankfurtist Kölni rongiga

Dresdenist Kölni rongiga

Aachenist Kölni rongiga

 

22. Põhja ameeriklased Euroopas: Mõõdiku teisendamise rakendus

Kuigi teised naerda Põhja ameeriklased ja nende omapärase kinnipidamist Imperial süsteem mõõtmine, see võib tekitada tõsiseid probleeme tekitada, kui nad pea välismaal. Kuidas kiiresti on üheksakümmend kilomeetrit tunnis? Kui palju maksab kilo pasta kaaluvad? Kas kõik need küsimused vastatud ilma vaadates rumal allalaadimisega meetriline Conversion app telefoni enne kui alustate oma reisi või kasutades Salvesta Rong samaväärne app saadaval meie apps osa Salvesta Rong Blog.

Berliinist Rothenburg Ob Der Tauberisse rongiga

Stuttgartist Rothenburg Ob Der Tauberisse rongiga

Münchenist Rothenburg Ob Der Tauberisse rongiga

Frankfurti Rothenburg Ob Der Tauberisse rongiga

 

23. Siseneda USA: Mobile Pass App

Ainus ametlik valitsuse app selles nimekirjas, Mobile Pass on pakutud USA Tolli- ja Piirivalveamet aidata reisijaid siseneda USA kergust. Lae see enne saabumist Ameerika Ühendriigid ja kasutada seda täita oma andmed oma mobiiltelefoni. Siis, esitama oma vormi kui sa maanduma ja jätke massiivne line sisserände kioskid USA. See on tasuta ja lihtne kasutada!

Bremenist Nürnbergi rongiga

Leipzigist Nürnbergi rongiga

Hannoveri Nürnbergi rongiga

Hamburgist Nürnbergi rongiga

See on meie parimate rakenduste loend, mida enne reisi alla laadida, olgu see siis pika rongireisi või lihtsalt kohaliku sõidu ajal. Kui vajate täiendavat abi oma reisiplaane, Salvesta rong pakkumised koolitada pileteid odav määrad, vabastades oma eelarvet rohkem lõbusaid tegevusi, kui jõuate oma sihtkohta!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)