Skaitymo laikas: 12 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Mes neseniai rašė dienoraštį apie Važinėjimas su vaikais ant traukinio ir davė jums keletą patarimų, kaip išlaikyti jūsų mažyliai pramogauti. Skaitymas, vaidindamas Uno, ir klausytis garsinių knygų tikrai reikia kiekvienam, tačiau yra daugybė programų, kurias galite atsisiųsti prieš išvykstant iš ten, kurios, mūsų manymu, ne tik sudomins jus, bet ir padės jums jas sukurti tavo kelionė daugiau organizuotas ir įdomus! Iš "App Store" Google Play ", mes suapvalinus vieni iš geriausių 23 Programos Jums reikia atsisiųsti Prieš Kelionės. Viskas ko jums reikia yra smartfon ir kartais prieš savo kelionę.

 

1. A Place to Stay: "Airbnb"

Nesvarbu, ar tai legalu mieste lankotės, ar ne, "Airbnb" yra namų ūkio pavadinimas. Tai tikrai vienas iš Apps jums reikia atsisiųsti Prieš kelionę. Ši programa siūlo toli mažesnėmis kainomis, ir labiau autentiškas patirtis leidžiant vartotojams likti su vietos, arba savo namuose. App taip pat siūlo funkciją, vadinamą Kelionės, kuri siūlo patirtis pasirinkti jūsų viešnagės metu. Esame tikri, kad nebus ilgai, kol ji siūlo viską, ko reikia vienu ypu, bet dabar, jų siūlomas parinktis tikrai verta atsisiųsti.

Dijon į Paryžių traukiniu

Reimsas į Paryžių traukiniu

Lilis į Paryžių traukiniu

Londonas į Amsterdamą traukiniu

Apps you need to download before traveling

 

2. Programos, kurias turite atsisiųsti prieš kelionę į paskutinės minutės viešbučio kambarį: Viešbutis Šiąnakt

Realybė yra tai, kad kartais jūsų "Airbnb" pateks per. Tai yra tik neigiama programos. Bet ne nerimauti, Jūs vis dar galite turėti planą B. Viešbutis Šiąnakt yra patikimas paslauga, kuri klesti dėl paskutinės minutės viešbučių pasiūlymai:. Įmonė bendradarbiauja su viešbučių pasiūlyti nuolaidos tuščių kambarių, ir galėsite užsisakyti vieną iš pagal 10 sekundžių. Jūs taip pat gauti 24/7 Klientų aptarnavimas nuo viešbučio Tonight komanda, jei kažkas eina kreivai.

Londonas į Briuselį traukiniu

Londonas į Paryžių traukiniu

Lincas į Zalcburgą traukiniu

Ekskursijos į Paryžių traukiniu

Apps you need to download before traveling

 

3. Programos, kurias reikia atsisiųsti prieš kelionę iš anksto užsisakant pigius viešbučius: bunkeris

Bunkeris yra skrydis ir viešbutis programa, kuri mano jums geriausias kainas rezervaciją. Ji analizuoja duomenis, kad galėtų sekti kainas ir prognozuoti pigiausius kartus atsargų kambarių ir knygų skrydžių. Pasak jo interneto svetainėje, Jis pasižymi 95% sėkmės rodiklis prognozės dėl išlygų iki metų iš anksto. Neblogai!

Zalcburgas į Vieną traukiniu

Miunchenas į Vieną traukiniu

Gracas į Vieną traukiniu

Praha į Vieną traukiniu

Hotel Billboard

 

4. Programos, kurias turite atsisiųsti prieš kelionių kainų palyginimą: baidarė

Nors mes jau turime keletą apps čia apgyvendinimo ir kelionių planais, Baidarių yra all-in-One programa, kuri padeda palyginti kainas tarp skirtingų paieškos sistemų visų jūsų poreikius kelionės. Tai apima viešbučius, skrydžiai, automobilių nuoma, ir net kelionių paketai. Pasinaudokite daugybe palyginimų ir užsisakykite visas reikalingas keliones vienoje vietoje.

Miunchenas į Zalcburgą traukiniu

Viena į Zalcburgą traukiniu

Gracas į Zalcburgą traukiniu

Londonas į Lioną traukiniu

 

5. Programos, kurias turite atsisiųsti prieš keliones traukinio bilietams gauti: Išsaugoti traukinį

Jei keliaujate visoje Europoje, ten nemaža tikimybė, jums bus padaryti savo kelią traukiniu. Viešasis transportas galimybės Europoje garsėja savo cross-country nuorodos, ir nors skrydžiai greitai, traukiniai yra patogiau, dažniau, ir aptarnauti daug daugiau maršrutai. Tuo atveju, jei esate traukinių bilietų poreikį, atsisiųsti Išsaugoti traukinį programa padaryti perkamąją pigi ir lengvai.

Diuseldorfas į Miuncheną traukiniu

Dresdenas į Miuncheną traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną traukiniu

Bona į Miuncheną traukiniu

Apps you need to download before traveling

 

6. Programos, kurias reikia atsisiųsti prieš keliaujant pramogauti keliaujant: "Netflix"

Iki šiol mes visi žinome, kas "Netflix yra. Jei ne, Sveiki atvykę į visiškai naują pasaulį! Užsiregistruoti nemokamu bandomuoju, atsisiųsti visus mėgstamus rodo ar filmus ir peržiūrėti jas, o jūs ant traukinio, be WiFi poreikį! Atminkite, kad skirtingi pasirodymai yra pagal tai, ką šalies lankotės, todėl, jei esate visiškai priklausomas nuo vieno, Įsitikinkite, kad atsisiųsti daug epizodų, kiek įmanoma, prieš jums kirsti sieną!

Amsterdamas į Londoną traukiniu

Roterdamas į Londoną traukiniu

Paryžius į Londoną traukiniu

Briuselis į Londoną traukiniu

netflix Entertainment

 

7. Splitas savo išlaidas Su draugais: Splittr

Kelionės su draugais? puikus! Vienas iš paprasčiausių būdų dalykų gauti nepatogu jei jūs neturite padalinti savo kelionės lėšas teisingai. Venkite konfliktų ir naudokite savo mobilųjį telefoną, kad lengvai paskirstytumėte išlaidas tarp draugų. Jei turite grupę, Tai yra viena iš programų, jums reikia atsisiųsti prieš kelionę. Splittr yra specialiai žmonėms, kurie keliauja. Įveskite išlaidas kelyje, įskaitant, kuris mokamas kas ir app bus darome.

Apsilankymas skirtingų šalių su skirtingomis valiutomis? Jokiu problemu. Visos valiutos palaiko ir galite maišyti pinigus be daryti valiutos konvertavimo save.

Amsterdamas į Berlyną per lietų

Leipcigas į Berlyną traukiniu

Hanoveris į Berlyną traukiniu

Hamburgas į Berlyną traukiniu

Apps you need to download before traveling

 

8. Norėdami sužinoti, kiek Patarimas: Globe patarimai

Nors ši programa yra prieinama tik "iOS", GlobeTips yra puikus įrankis, kad padėtų tiems painiojama apie išpylimo tarptautiniu. Tai ypač aktualu įpratusiems keliautojams sąvartynų ekonomika kurie kovoja būdami užsienyje. Nesvarbu, ar esate Prancūzijoje ar Ispanijoje, pasinaudokite „GlobeTips“ ir sužinokite, kiek pinigų galite duoti arbatpinigių visoms profesijoms.

Niurnbergas į Štutgartą traukiniu

Miunchenas į Štutgartą traukiniu

Frankfurtas į Štutgartą traukiniu

Heidelbergas į Štutgartą traukiniu

Apps you need to download before traveling

 

9. Chill out: Ramus

Jei esate nervų keliautojas, viena iš programų, kurią jums reikia atsisiųsti prieš kelionę, yra rami, tai programa, kuri bus geriausias jūsų draugas. Tai patogu kelionės įrankis turi apkrovų įvairių meditacijų nerimas, savarankiškai-raminantis, kvėpavimas, ir dar. Ji taip pat siūlo raminančių garsų, siekiant padėti jums atsipalaiduoti. Pats kaip įtemptas keliautojas, Rami padeda man išlaikyti savo, gerai, ramu kelyje.

Paryžius į Strasbūrą traukiniu

Liuksemburgas į Strasbūrą traukiniu

Nansi į Strasbūrą traukiniu

Dijon į Strasbūrą traukiniu

yoga pose

 

10. Keep Your Memories: live Trekker

Rašymas žurnale yra senosios mokyklos nuostabus. Bet nieko ant popieriaus reiškia, kad jūs paleisti jį prarasti riziką, ypač, kai jūs lankotės keletą šalių. Dar viena iš programų, kurią reikia atsisiųsti prieš kelionę, yra livetrekker.com. Žurnalas Jūsų kelionės, todėl jūs galite pažvelgti atgal į savo keliones į interaktyvų žemėlapyje. App stebi jus, kaip jūs einate, ženklinimas raudona linija, kartu su žemėlapio tikslią būdas jums; App taip pat stebi savo greitį ir aukštį, todėl puikiai tinka nuotykių keliautojams. Įdėti nuotraukų, vaizdo įrašą, garso, ir tekstą kelyje, sukurti multimedijos kelionių dienoraštis galite pasidalinti! Laisvas, "iOS" ir "Android", livetrekker.com

Riminis į Milaną traukiniu

Roma į Milaną traukiniu

Bolonija į Milaną traukiniu

Verona į Milaną traukiniu

 

 

11. Laikyti save organizuoto: PackPoint

Tai tikriausiai tik vyksta nuotykius jaudulys, bet ten visada kažkas mes pamirštame tai daryti arba pakuoti prieš kelionę. Laimei technologija yra čia vėl išgelbėti dieną. parsisiųsti PackPoint! Jis žiūri į orų prognozę datas ir vietas savo kelionę. Ji taip pat paprašys jūsų pasirinkti veiklą galite dalyvauti per savo keliones, pvz verslui susitikimo, maudytis baseine, ar išgalvotas vakarienė. Tada jis pasiūlys pakuotę daiktų sąrašas turėtumėte atsinešti remiantis šia veikla. malonus, teisė? Jūs taip pat gali pasidalinti tuo, ką jūs turite rasti su draugais, kad jų kelionės būtų lengviau, per daug! todėl nepamirškite šį svarbų patarimas Apps jums reikia atsisiųsti prieš kelionę.

Briuselis į Amsterdamą traukiniu

Hamburgas į Amsterdamą traukiniu

Berlynas į Amsterdamą traukiniu

Paryžius į Amsterdamą traukiniu

Apps you need to download before traveling

 

12. Patarimo dėl veiklos: "TripAdvisor"

"TripAdvisor" yra super programa, kuri gali suteikti jums milijonus atsiliepimus apie beveik nieko, greitu ir paprastu būdu! Geriausia dalis apie tai, kad atsiliepimai, nuomonės, vaizdo įrašai, ir nuotraukos yra iš realių žmonių, kad jūs žinote, kad tai teisėta! Išbandykite "TripAdvisor anketa šalia manęs funkciją rasti gerai peržiūrėjo vietas arti, bet geriausias bruožas programa turi pasiūlyti yra šalių ji palaiko numeris - tai beveik visur, todėl jis yra būtinas vadovas kiekvienam keliautojui. Taip pat galite užduoti konkrečius kelionės klausimus App forumuose arba pridėti savo nuomones panašiu būdu, siekiant padėti.

Kelnas į Frankfurtą traukiniu

Miunchenas į Frankfurtą traukiniu

Hanoveris į Frankfurtą traukiniu

Hamburgas į Frankfurtą traukiniu

 

13. Išmokti kalbėti kaip vietos: Duolingo

Nors kalbėti lėtai per-perdėtas gestais atrodo įdomus, kartais jis gali gauti šiek tiek varginantis. Įveskite Duolingo. Jei esate rimtas apie tai, kaip su vietiniais, atsisiųsti šią programą!

Ji siūlo pradedantysis lygio kursus, bet tai taip pat puiki priemonė tiems, kurie nori atsigaivinti įvairiomis kalbomis. Jūs taip pat galite kalbėtis su robotais tam tikromis kalbomis. Tai gali būti ypač naudinga, kai bandote išmokti frazes esate linkę naudoti labiausiai užsienyje.

Liuksemburgas į Briuselį traukiniu

Į Antverpeną į Briuselį traukiniu

Amsterdamas į Briuselį traukiniu

Paryžius į Briuselį traukiniu

 

14. Norėdami sužinoti, ką jie sako: „Google“ vertėjo programa

Nors mes jau rekomenduojama Duolingo, jei esate tokį laiką, krizė ir nori bendrauti realiu laiku, Google Translate yra programai naudoti. It features balso atpažinimo ir iš esmės kiekvienas užsienio kalbų, jūs kada nors susidurti, priimant šį vieną iš geriausių vertimų programas aplink. Tai draugiškas, ar jūs turite "Android" arba "iPhone", ir netgi naudoti neprisijungęs.

Berlynas į Drezdeną traukiniu

Hanoveris į Drezdeną traukiniu

Potsdamas į Drezdeną traukiniu

Niurnbergas į Dresdenas traukiniu

 

 

15. Susirasti naujų draugų: Susitikti

Jei esate iš tų keliautojas natūra, kurie mėgsta susirasti naujų draugų keliaujant, atrodo ne toliau. Susitikimas yra programa, skirta padėti jums susitikti su mąstančių žmonių visame pasaulyje. Galite sudaryti palūkanų pagrįstas grupes, ir kurti renginius, pavyzdžiui, brūkšninius slenka ir patiekalų su vietos gyventojais. App yra net nustatymą šeimoms dalyvauti ožkiukų draugiška veikla. Puiku!

Niurnbergas į Prahą traukiniu

Miunchenas į Prahą traukiniu

Berlynas į Prahą traukiniu

Viena į Prahą traukiniu

 

16. Norėdami išspręsti, kai jūs atvykstate: uber

Nors mes visada jums rekomenduojame naudoti traukinį vietoj automobilio keliaujant, jei jums rasti sau atvyksta vėlai naktį arba pozicijoje kažkur be paslaugų jums reikia naudoti Uber. Nors ne kiekviena šalis turi Uber ar jos JAV konkurentą Lyft, beveik kiekviena šalis turi taksi programą tam tikros rūšies. Nesvarbu, ar esate Kazachstane ar Prancūzijoje, suraskite vietinę taksi programą ir būtinai atsisiųskite ją prieš lipdami į traukinį.

Miunchenas į Ciurichą traukiniu

Berlynas į Ciurichą traukiniu

Bazelis į Ciurichą traukiniu

Viena į Ciurichą traukiniu

Apps you need to download before traveling

 

17. Norėdami naršyti Tie vingiuotos gatvės: "Google Maps" App

Sukūrę išlaipintas ir rasti sau klajojo gatvėmis ieško geriausių baguette, Jums reikės "Google Maps" gauti aplink. Kodėl? Kadangi Google Maps "yra viena iš geriausių pasaulio navigacijos programas. Nuo pėstiesiems į traukinių tvarkaraščiai, "Google" Jums padėsime. dar geriau, Jūs galite atsisiųsti žemėlapius naudojimui neprisijungus, o tai reiškia, kad vietovėse, kuriose yra dėmėtas belaidis internetas, vis tiek galite rasti tą paslėptą užkandinę alėjoje.

Norėdami atsisiųsti žemėlapius, tiesiog galvą "Google Maps" savo išmaniajame telefone ir pereiti į žemėlapį, kurį norite naudoti. Kai ji sutelkta norimą vietose, Įrašykite “Gerai žemėlapiai” į paieškos juostą. "Google" pradės atsisiųsti autonominius žemėlapius į telefoną, kad galėtumėte naudotis bet kuriuo metu. Viskas!

La Rošelis į Nantas traukiniu

Tulūza į La Rošelę traukiniu

Bordo į La Rošelę traukiniu

Paryžius į La Rošelę traukiniu

navigation apps

 

18. Programos, kurias reikia atsisiųsti, kad galėtumėte stebėti savo keliones: TripIt

„TripIt“ yra kelionių stebėjimo programa, padedanti organizuoti visos kelionės informacijos vienoje vietoje. Iš skrydžio mieste iki viešbučių užsakymo, TripIt organizuoja viską į kelionės programą lengva skaityti, kad saugo jus ant kelio. Arba susieti paskyras tiesiogiai app, arba persiųskite visus patvirtinimo el. laiškus, ir TripIt darys poilsio. Turimas ant darbastalio, „Android“, arba „Apple iPhone“, galėsite ja naudotis bet kurioje pasaulio vietoje.

Genuja į Veneciją traukiniu

Turinas į Veneciją traukiniu

Parma į Veneciją traukiniu

La Spezia į Veneciją traukiniu

 

19. Žinoti savo Valiutos kursas: Valiuta App Išsaugoti traukinys

Nors tai vienas gali būti šiek tiek daugiau nišą, yra daug kartų buvau ant kelio be duomenų, WiFi ir buvę beviltiška žinoti keitimo kursą. Nesvarbu, ar tai šešėliai taksi vairuotojas arba turistinės kelionės, kuri reikalauja mokate grynais, turintys programą vertus veikti kaip valiutos konverteris gali būti Sėkmė. Išsaugoti traukinį valiuta programa darbai ant ar offline, todėl visada, kai reikia.

Bazelis į Interlakenas traukiniu

Bernas į Interlakeną traukiniu

Liucerna į Interlakeną traukiniu

Ciurichas į Interlakeną traukiniu

american 100 bill dollar

 

20. Už viską: "WhatsApp"

Jei dar neturite šią programą savo telefone, gauti. Nors Šiaurės Amerika iš esmės praleido duomenų pagrindu mobiliąją programą, "WhatsApp" yra naudojamas visame pasaulyje žinutėmis, vaizdo skambučiai, ir balso skambuèiai. Jo populiarumas yra tokia, kad dauguma įmonių užsienyje dirbti su WhatsApp skaičius be ar net vietoj standartinio telefono numerį. Pasitikėkite mumis, kai sakome, kad jums reikės atsisiųsti „WhatsApp“.

Florencija į Arezzo traukiniu

Perudža į Arezzo traukiniu

Bolonija į Arezzo traukiniu

Siena į Arezzo traukinį

Apps you need to download before traveling

 

21. Programos, kurias jums reikia atsisiųsti prieš keliaujant savo skrydžiams: LoungeBuddy

Nors tai ne visada pati geriausia idėja skristi, ypač Europoje, kartais jums reikės sugauti skrydį į galvą, kur traukiniai negali eiti. Jei galų gale į oro uostą, padaryti sau paslaugą ir parsisiųsti LoungeBuddy, patogus kelionės programa, kuri leidžia jums pirkti diskontuotų prieigą prie oro uosto laukiamieji. Tai ypač naudinga tiems ilgų layovers, kaip oro uosto laukiamieji siūlo nemokamą maistą ir gėrimus. Dar svarbiau, jie veikia kaip prieglauda nuo stumdymasis ir šurmulio dažnai randama oro uosto terminalų, kad kitas jūsų pertrauka bus malonesnis.

Berlynas į Acheną traukiniu

Frankfurtas į Kelnas traukiniu

Dresdenas į Kelnas traukiniu

Achenas į Kelną traukiniu

 

22. Šiaurės amerikiečių Europoje: Metrinė Programos

O kiti mėgsta juoktis Šiaurės amerikiečiai ir jų savotiškas laikymasis imperijos sistemos matavimas, jis gali sukurti didelį susirūpinimą, kai jie galvą į užsienį. Kaip greitai yra devyniasdešimt kilometrų per valandą? Kiek kainuoja makaronų kilogramas sveria? Ar atsakė visi šie klausimai nežiūrėdami kvailas atsisiuntę metrinė programą į savo telefoną prieš jums pradėti savo keliones ar naudojant Išsaugoti traukinys lygiavertį programą galima rasti mūsų programų skyriuje Išsaugoti Traukinys Dienoraštis.

Berlynas į Rothenburg Ob Der Tauber traukiniu

Štutgartas į Rothenburg Ob Der Tauber traukiniu

Miunchenas į Rothenburg Ob Der Tauber traukiniu

Frankfurtas į Rothenburg Ob Der Tauber traukiniu

 

23. Įvesti JAV: Mobilus Paso Programos

Vienintelis oficialus vyriausybės programa į šį sąrašą, Mobilus Paso siūlo JAV muitinės ir pasienio apsaugos, siekiant padėti keliautojams įvesti JAV su lengvumu. Parsisiųsti jį prieš jūs atvykstate į Jungtines Amerikos Valstijas ir naudoti jį užpildyti savo informaciją į savo mobilųjį telefoną. Tada, pateikti savo formą, kai jūs nusileisti ir praleisti didžiulį liniją imigracijos kioskuose JAV. Tai nemokama ir paprasta naudoti!

Brėmenas į Niurnbergą traukiniu

Leipcigas į Niurnbergas traukiniu

Hanoveris į Niurnbergą traukiniu

Hamburgas į Niurnbergas traukiniu

Tai yra sąrašas geriausių programų, kurias galite atsisiųsti prieš kelionę, ar tai būtų ilga kelionė traukiniu, ar tik vietinis važiavimas. Jei jums reikia papildomos pagalbos su savo kelionių planais, Išsaugoti traukinį pasiūlymų treniruoti bilietus nebrangių kursų, atlaisvinti savo biudžetą smagiau veiklą, kai jūs atvykstate į savo paskirties vietą!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)