Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 11/09/2021)

Europa turi labai turtingą kultūrą ir istoriją, todėl tai populiari atostogų vieta tarp vyresnio amžiaus keliautojų. Muziejai, parkai, įspūdingi orientyrai, ir universalus restoranų pasirinkimas. trumpai tariant, Jei esate pensininkas, yra daugybė nuostabių būdų palepinti save bet kuriame Europos mieste. Tačiau, labai nedaugelyje miestų yra lengva naršyti ir atrasti vyresnio amžiaus keliautojus. Kai planuojate savo atostogas Europoje, kiekvienas vyresnysis keliautojas turi atsižvelgti į jūsų kūno rengybos lygį, prieinamumas pagrindinės vertybės ir veikla, geriausias transportavimas, be biudžeto ir atostogų trukmės.

Taigi, rankomis išrinkome kelis geriausius Europos miestus, kuriuos galima aplankyti vyresnio amžiaus keliautojams. Taigi, kviečiame sekti mūsų kelionę 7 pagyvenusiems žmonėms draugiški miestai Europoje.

 

1. Geriausi Europos miestai, kuriuos aplankys vyresnio amžiaus keliautojai: Roma, Italija

Roma yra puikus miestas, kurį Europoje galima aplankyti vyresnio amžiaus keliautojams. Senovės Romos mieste, dauguma atrakcionų, viešbučiai, ir restoranai yra visiškai prieinami senjorams vežimėlyje. Tai reiškia, kad visi miesto šaligatviai turi rampas neįgaliųjų vežimėliams, o pats miestas yra plokščias, taigi nepriklausomai nuo jūsų kūno rengybos lygio, jums bus labai lengva vaikščioti.

Tuo metu, kai Roma sezono metu bus gana perkrauta, jei tu keliauti ne sezono metu, rudenį, pavyzdžiui, jūs turėsite Romą beveik visiškai sau. Papildomai, viešbučių ir kelionių kainos paprastai mažėja ne sezono metu, Be to, jums nereikės jaudintis dėl automobilių nuomos, nes traukiniu galite lengvai keliauti į Romą iš bet kurios Europos vietos. Nėra nieko patogiau traukinys kelionės greitaisiais „Trenitalia“ traukiniais. Be patogumo ir puikus aptarnavimas traukinyje, senjorams galite mėgautis specialiomis nuolaidomis traukinių bilietams.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą traukiniu

Piza į Romą traukiniu

Neapolis į Romą traukiniu

 

Rome is one of the Best Cities To Visit For Senior Travelers

 

2. Milanas Italijoje

Duomo ir Leonardo De Vinci „Paskutinė vakarienė“ paverčia Milaną meno ir istorijos mylėtojų rojumi. Ne tik architektūros perlas, Milanas yra labai draugiškas vyresnio amžiaus keliautojams ir netgi laimėjo 2016 ES prieigos apdovanojimas. Taigi Milanas yra vienas iš geriausių miestų, kurį Europoje galima aplankyti vyresnio amžiaus keliautojams.

Jei tau jau sukako 60 metų ir esi pasiruošęs gražiai gyventi, tada Milane praleisite nepaprastai nuostabų laiką. Į Italų virtuvė, į apsvaiginimo architektūra iš Bazilikų, Meno galerijos, o muziejai leis jaustis karališkai. Kai Milane, tikrai turėtumėte įstoti į makaronų gaminimo klasę, nes niekada nevėlu išmokti tobulo makaronų padažo recepto, kad galėtumėte atkurti „la dolce vita“ namo.

Genuja į Milaną traukiniu

Roma į Milaną traukiniu

Bolonija į Milaną traukiniu

Florencija į Milaną traukiniu

 

Visit Milan Italy

 

3. Geriausi Europos miestai, kuriuos aplankys vyresnio amžiaus keliautojai: naudotas, Belgija

Kai kas sako, kad Briugė yra geriausiai išsilaikęs viduramžių miestas Europoje. Akmenuotos gatvelės, spalvingi namai, Gotų architektūra, dėl visų Briugė yra puiki kelionių vieta Europoje vyresnio amžiaus keliautojams. Be to, yra kanalų, kuriuose galite plaukti kruizu ir grožėtis Briugę, nežengdami nė žingsnio, patirtis, kurią įvertins kiekvienas vyresnysis. bet, jei vis dėlto norėtumėte atrasti miestą pėsčiomis, nesijaudink, Briugė yra labai kompaktiškas miestas. Taigi, jis puikiai tinka vyresnio amžiaus keliautojams bet kokio lygio treniruotėse.

Turėtumėte bent skirti 3-4 dienų plaukti per 80 miesto kanalų ir atsipalaiduokite prie Minnewater ežero. Kitas puikus užsiėmimas Briugėje - tai suvenyrų, skirtų apsipirkti šeimai, turgus.

Briugės centrinė traukinių stotis yra maždaug 10-20 minučių pėsčiomis nuo miesto centro, taigi galite keliauti bet kur Belgijoje ir JK.

Briuselis į Briugė traukiniu

Antverpenas į Briugė traukiniu

Briuselis į Viena traukiniu

Gentas į Briugę traukiniu

 

Belgium Cities To Visit For Senior Travelers

 

4. Baden-Badenas, Vokietija

Su traukiniais iš Paryžiaus, Bazelis, Ciurichas, ir Miunchenas, Baden-Badeno miestelis yra labai prieinamas vyresnio amžiaus keliautojams. Nors tai nėra didelis kosmopolitinis miestas kaip Berlynas, tai gražaus gyvenimo pavyzdys. Vokietijoje gyvena 900 kurortai, bet Baden-Badeno kurortai ir klasės juos visus pralenkė.

Poilsis kurorte Baden-Badene yra puiki atostogų galimybė vyresnio amžiaus keliautojams Europoje. Ramus tempas, mineralinės ir purvo SPA procedūros, gražūs sodai, kaip rojuje, sukurk dangaus gabalą. Tačiau, jei mėgsti atostogauti aktyviai, tada yra golfo aikštynai ir sporto klubai in Baden-Badenas kad galėtum aplankyti.

Vyresniems keliautojams Europoje gali kilti daug miestų, kuriems sudėtinga keliauti, dėl kalvų ir vingiuotų kelių. Taigi, labai svarbu suprasti, ar svajonių miestas yra geriausias jūsų fizinėms galimybėms. Kelionės į tinkamą senjorams draugišką Europos miestą yra tokios pat svarbios kaip ir kelionių draudimas. Mūsų viršus 7 Miestuose, kuriuos reikia aplankyti pagyvenusiems keliautojams, pateikiami labiausiai prieinami Europos miestai senjorams.

Berlynas į Baden-Badenas traukiniu

Miunchenas į Baden-Badenas traukiniu

Ciurichas į Baden-Badenas traukiniu

Bazelis į Baden-Badenas traukiniu

 

 

5. Geriausi Europos miestai, kuriuos aplankys vyresnio amžiaus keliautojai: Berlynas, Vokietija

Muziejai ir orientyrai, susiję su II pasauliniu pasauliu ir šaltuoju karu, Berlyną paverskite puikia Europos pagyvenusių keliautojų vieta. Berlynas yra plokščias ir viešasis transportas yra labai geras, tiek autobusai, tiek metro. Jei esate gero kūno rengybos lygio, galėtum apžiūrėti miestą Segway kelionėje.

Daugybė Berlyno žaliųjų parkų puikiai tinka popietiniams pasivaikščiojimams ir piknikams, o meno galerijos yra puikus pasirinkimas, jei jums labiau patinka ramesnė ir kultūringesnė veikla nei klajojate po judrų centrą.

Frankfurtas į Berlyną traukiniu

Kopenhaga į Berlyną traukiniu

Hanoveris į Berlyną traukiniu

Hamburgas į Berlyną traukiniu

 

Berlin, Germany clear skies

 

6. Amsterdamas, Olandija

Su savo vaizdingais kanalais, Amsterdamas visada yra puiki kelionių vieta vyresnio amžiaus keliautojams Europoje. Amsterdamas yra vienas geriausių aplankomų miestų Nyderlanduose, dėka atsipalaidavusių vibracijų ir dydžio. Amsterdamas yra palyginti mažas, palyginti su kitais Europos miestais, todėl jums nereikia bėgti ir jaudintis dėl lankytinų vietų.

Jei pavargsti nuo judraus miesto, važiuokite už miesto į garsiuosius malūnus arba tulpių laukai, jei keliaujate pavasarį. Arba jei esate geros fizinės formos, nuoma dviračiu pasivažinėjimas dviračiais aplink žavų miestą yra nuostabi idėja.

Brėmenas į Amsterdamą traukiniu

Hanoveris į Amsterdamą traukiniu

Bylefeldas į Amsterdamą traukiniu

Hamburgas į Amsterdamą traukiniu

 

Amsterdam, The Netherlands For seniors

 

7. Geriausi Europos miestai, kuriuos aplankys vyresnio amžiaus keliautojai: Viena, Austrija

Įspūdinga architektūra, opera, ir imperatoriškieji rūmai Vieną paverčia nuostabia kelionių vieta vyresnio amžiaus keliautojams. Jei pasiekėte tą laisvo nerimo periodą gyvenime, kai galite tiesiog atsėsti ir mėgautis sunkaus darbo vaisiais, tada važiuokite į Vieną. Be to, Viena yra antras labiausiai prieinamas Europos miestas riboto judumo pagyvenusiems turistams.

Austrijos kavos namuose „gyvenamajame kambaryje“ patiekiami pyragai ir austriški šniceliai, garantija, kad tikrai turėsite nepamirštamą kulinarinę patirtį. Dėl kultūrinės kelionės dalies apsilankykite nuostabiame operos teatre, kad parodytumėte. Po visko, Viena yra ta vieta, kur Mozartas ir Schubertas sukūrė savo fenomenalius kūrinius, muzikos ir meno miestas.

Belvedere rūmai yra viena iš būtiniausių vietų Vienoje, apsuptas gėlių sodų ir fontanų, tai vieta sėdėti ir mėgautis.

Miesto centras yra tiesiog 5 Kelios minutės kelio nuo centrinės traukinių stoties. Taigi, jei atvykstate iš kaimyninių šalių, nėra nieko lengvesnio nei keliauti į Vieną.

Zalcburgas į Viena traukiniu

Miunchenas į Vieną traukiniu

Gracas į Vieną traukiniu

Praha į Vieną traukiniu

 

Austria Cities To Visit For Senior Travelers

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums surasti pigiausius traukinių bilietų pasiūlymus ir kelionių maršrutus į bet kurį iš mūsų sąraše esančių miestų.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “7 Geriausi Europos miestai, kuriuos aplankys vyresnio amžiaus keliautojai” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-visit-senior-travelers/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)