Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 11/09/2021)

Evropa má velmi bohatou kulturu a historii, Díky tomu je oblíbeným cílem turistů mezi staršími cestovateli. Muzea, parky, působivé památky, a všestranný výběr restaurací. Ve zkratce, Pokud jste v důchodu, existuje spousta úžasných způsobů, jak se nechat hýčkat v kterémkoli městě v Evropě. nicméně, jen velmi málo měst se snadno naviguje a objevuje pro starší cestovatele. Když plánujete svou dovolenou v Evropě, to, co každý starší cestovatel musí vzít v úvahu, je vaše úroveň kondice, dostupnost hlavní atrakce a aktivity, nejlepší doprava, kromě rozpočtu a délky dovolené.

Tak, vybrali jsme si několik nejlepších měst, která v Evropě navštěvují starší cestovatelé. Tak, jste vítáni sledovat naši cestu v 7 přátelská města v Evropě.

 

1. Nejlepší města v Evropě k návštěvě pro seniory: Řím, Itálie

Řím je skvělé město k návštěvě v Evropě pro seniory. Ve starověkém městě Římě, většina atrakcí, hotely, a restaurace jsou zcela přístupné pro seniory na vozíku. To znamená, že všechny chodníky ve městě mají rampy pro vozíčkáře, a samotné město je ploché, takže bez ohledu na úroveň vaší kondice, bude pro vás velmi snadné chodit.

Zatímco Řím je v hlavní sezóně docela přeplněný, jestli ty cestovat mimo sezónu, na podzim, například, budete mít Řím téměř úplně pro sebe. Dále, ceny hotelů a cestování mají tendenci klesat mimo sezónu, navíc, nebudete se muset starat o pronájem automobilu, protože byste mohli snadno cestovat do Říma z jakéhokoli místa v Evropě vlakem. Není nic pohodlnějšího než cestování vlakem v moderních a vyspělých vlacích Trenitalia. Kromě pohodlí a skvělé obsluhy vlaku, můžete využít speciální slevy na jízdenky pro seniory.

Milán do Řím vlakem

Vlakem do Florencie do Říma

Pisa do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

Rome is one of the Best Cities To Visit For Senior Travelers

 

2. Milán V Itálii

„Poslední večeře“ Duomo a Leonarda De Vinci činí z Milána ráj milovníků umění a historie. Kromě toho, že je architektonickým skvostem, Milan je velmi přátelský ke starším cestovatelům a dokonce vyhrál 2016 Ocenění EU Access. Milán je tedy jedním z nejlepších měst, které v Evropě navštěvují starší cestovatelé.

Pokud jste překročili 60 let a jste připraveni na krásné bydlení, pak budete mít v Miláně naprosto úžasný čas. The italská kuchyně, a ohromující architektura bazilik, galerie umění, a v muzeích se budete cítit královsky. Když v Miláně, určitě byste se měli připojit ke třídě vaření těstovin, protože nikdy není příliš pozdě na to, abyste se naučili perfektní recept na těstovinovou omáčku, abyste mohli znovu vytvořit la dolce vita doma.

Janov do Milána vlakem

Řím do Milána vlakem

Bologna do Milán vlakem

Vlakem do Florencie do Milána

 

Visit Milan Italy

 

3. Nejlepší města v Evropě k návštěvě pro seniory: Použitý, Belgie

Někteří říkají, že Bruggy jsou nejlépe dochovaným středověkým městem v Evropě. Dlážděné ulice, barevné domy, Gotická architektura, To vše dělá z Brugg skvělý turistický cíl v Evropě pro seniory. navíc, existují kanály, kde můžete podniknout plavbu a obdivovat Bruggy, aniž byste udělali krok, zážitek, který každý senior ocení. Ale, pokud stále dáváte přednost objevování města pěšky, bez obav, Bruggy jsou velmi kompaktní město. Tak, je ideální pro starší cestovatele na jakékoli úrovni fitness.

Měli byste se věnovat alespoň 3-4 dny plavby 80 městských kanálů a relaxovat u jezera Minnewater. Další velkou aktivitou v Bruggách je trh se suvenýry pro rodinu.

Hlavní vlakové nádraží v Bruggách je asi 10-20 minut chůze od centra města, takže můžete cestovat kamkoli v Belgii a Velké Británii.

Brusel do Bruggy vlakem

Antverpy do Bruggy vlakem

Vlakem do Bruselu do Vídně

Gent do Bruggy vlakem

 

Belgium Cities To Visit For Senior Travelers

 

4. Baden-Baden, Německo

S vlaky z Paříže, Basilej, Zurich, a Mnichov, Město Baden-Baden je velmi dobře dostupné pro starší cestovatele. I když to není velké kosmopolitní město jako Berlín, je to ztělesnění krásného života. Německo je domovem 900 lázeňská střediska, ale Baden-Baden's resorty a třídy předčí všechny.

Lázeňská dovolená v Baden-Baden je ideální volbou pro dovolenou pro seniory v Evropě. Klidné tempo, minerální a bahenní lázeňské procedury, krásné zahrady jako Paradies, vytvořit kus nebe. nicméně, pokud máte rádi zůstat aktivní na dovolené, pak existují golfová hřiště a sportovní kluby v Baden-Baden pro vás k návštěvě.

Pro starší cestovatele v Evropě může být většina měst náročná na cestování, kvůli kopcům a hrbolatým silnicím. Tak, Je velmi důležité pochopit, zda je město vašich snů nejlepší pro vaše fyzické schopnosti. Cestování do správného města pro seniory v Evropě je stejně důležité jako cestovní pojištění. Náš top 7 Seznam měst, která navštěvují senioři, obsahuje nejprístupnější města v Evropě pro seniory.

Berlín do Baden-Baden vlakem

Mnichov do Baden-Baden vlakem

Curych do Baden-Baden vlakem

Basilej do Baden-Baden vlakem

 

 

5. Nejlepší města v Evropě k návštěvě pro seniory: Berlín, Německo

Muzea a památky vztahující se k druhé světové válce a studené válce, učinit z Berlína skvělou destinaci pro seniory v Evropě. Berlín je plochý a veřejná doprava je velmi dobrá, jak autobusy, tak metro. Pokud jste na dobré kondici, mohli byste prozkoumat město na prohlídce Segway.

Mnoho zelených parků v Berlíně je ideální pro odpolední procházky a pikniky, a umělecké galerie jsou skvělou volbou, pokud dáváte přednost tichější a kulturní činnosti, než putování po rušném centru.

Frankfurt do Berlín vlakem

Kodaň do Berlín vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlín vlakem

 

Berlin, Germany clear skies

 

6. Amsterdam, Nizozemí

Díky malebným kanálům, Amsterdam je vždy skvělým cílem pro cestující v Evropě. Amsterdam je jedno z nejlepších měst k návštěvě v Nizozemsku, díky svým uvolněným vibracím a velikosti. Amsterdam je ve srovnání s ostatními evropskými městy relativně malý, takže se nemusíte bát pozorování památek.

Pokud vás unaví rušné město, zamířit mimo město do slavných mlýnů nebo tulipán pole, pokud cestujete na jaře. Nebo pokud jste v dobré fyzické kondici, půjčovna kol a jízda na kole kolem půvabného města je skvělý nápad.

Vlakem do Brém do Amsterdamu

Hannover do Amsterdam vlakem

Bielefeld do Amsterdam vlakem

Hamburk do Amsterdam vlakem

 

Amsterdam, The Netherlands For seniors

 

7. Nejlepší města v Evropě k návštěvě pro seniory: Vídeň, Rakousko

Velkolepá architektura, operní, a císařské paláce činí z Vídně úžasný turistický cíl pro starší cestovatele. Pokud jste dosáhli tohoto období bez obav v životě, kdy si můžete jen tak sednout a užít si plody tvrdé práce, pak se vydejte do Vídně. navíc, Vídeň je druhým nejdostupnějším městem v Evropě pro seniory s omezenou pohyblivostí.

V rakouských kavárnách „obývacích pokojů“ se podávají dorty a rakouský řízek, zaručit, že budete mít jistě nezapomenutelný kulinářský zážitek. Pokud jde o kulturní část výletu, navštivte ohromující operní dům, kde si můžete prohlédnout. Po všem, Vídeň je místem, kde Mozart a Schubert složili své fenomenální kousky, město hudby a umění.

Palác Belvedere je jedním z nutných míst ve Vídni, obklopen květinovými zahradami a fontánami, je to místo, kde si můžete sednout a užívat si.

Centrum města je spravedlivé 5 minut od hlavního vlakového nádraží. Tak, pokud přijíždíte ze sousedních zemí, není nic jednoduššího než cestovat do Vídně.

Vlakem do Salzburgu do Vídně

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Austria Cities To Visit For Senior Travelers

 

Tady v Uložit vlak, Rádi vám pomůžeme najít nejlevnější letenky a cestovní trasy do některého z měst na našem seznamu.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “7 Nejlepší města v Evropě k návštěvě pro seniory” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-visit-senior-travelers/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)