Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/09/2021)

Eiropai ir ļoti bagāta kultūra un vēsture, padarot to par iecienītu brīvdienu galamērķi vecāko ceļotāju vidū. Muzeji, parki, iespaidīgi orientieri, un daudzveidīgs restorānu klāsts. Īsumā, Ja esat pensijā, jebkurā Eiropas pilsētā ir daudz lielisku iespēju palutināt sevi. Tomēr, ļoti nedaudzās pilsētās ir viegli orientēties un atklāt vecāka gadagājuma ceļotājiem. Kad plānojat savas brīvdienas Eiropā, katram vecākajam ceļotājam ir jāņem vērā jūsu sagatavotības līmenis, piekļuvi galvenās atrakcijas un aktivitātes, labākie pārvadājumi, papildus budžetam un atvaļinājumu ilgumam.

Tātad, mēs esam izraudzījušies dažas no labākajām pilsētām, kuras Eiropā var apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotāji. Tātad, Jūs esat laipni aicināti sekot mūsu ceļojumam 7 vecāka gadagājuma cilvēkiem draudzīgas pilsētas Eiropā.

 

1. Labākās Eiropas pilsētas, ko apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotājiem: Roma, Itālija

Roma ir lieliska pilsēta, kuru Eiropā var apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotāji. Senajā Romas pilsētā, visvairāk atrakcijas, viesnīcas, restorāni ir pilnībā pieejami senioriem ratiņkrēslā. Tas nozīmē, ka uz visām pilsētas ietvēm ir rampas ratiņiem, un pati pilsēta ir līdzena, tāpēc neatkarīgi no jūsu fitnesa līmeņa, jums būs ļoti viegli staigāt apkārt.

Kamēr Roma sezonas laikā ir diezgan pārpildīta, ja jums ceļot ārpus sezonas, rudenī, piemēram, jums Roma būs gandrīz pilnībā pie sevis. Papildus, viesnīcu un ceļojumu cenām ir tendence samazināties nesezonā, Turklāt, jums nevajadzēs uztraukties par automašīnas nomu, jo jūs varat viegli ceļot uz Romu no jebkura Eiropas galamērķa ar vilcienu. Nav nekas ērtāks par vilciens ceļot Trenitalia ātrgaitas modernos un uzlabotos vilcienos. Papildus komfortam un lieliskam pakalpojumam vilcienā, senioriem varat izbaudīt īpašas atlaides vilcienu biļetēm.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Piza uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

Rome is one of the Best Cities To Visit For Senior Travelers

 

2. Milāna Itālijā

Duomo un Leonardo De Vinči ‘Pēdējais Vakarēdiens’ padara Milānu par paradīzi mākslas un vēstures cienītājiem. Ne tikai arhitektūras dārgakmens, Milāna ir ļoti draudzīga vecākiem ceļotājiem un ir pat uzvarējusi 2016 ES piekļuves balva. Tādējādi Milāna ir viena no labākajām pilsētām, ko Eiropā apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotāji.

Ja esat sasniedzis 60 gadu vecumu un esat gatavs skaistai dzīvei, tad jums būs absolūti pārsteidzošs laiks Milānā. Par itāļu virtuve, par apdullināšanu arhitektūra baziliku, mākslas galerijas, un muzeji liks jums justies karaliski. Kad Milānā, jums noteikti jāpiedalās makaronu gatavošanas klasē, jo nekad nav par vēlu iemācīties perfektu makaronu mērces recepti, lai jūs varētu no jauna izveidot la dolce vita mājās.

Dženova uz Milānu ar vilcienu

Romas uz Milānu ar vilcienu

Boloņa uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Milānu ar vilcienu

 

Visit Milan Italy

 

3. Labākās Eiropas pilsētas, ko apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotājiem: lietots, Beļģija

Daži saka, ka Brige ir vislabāk saglabājusies viduslaiku pilsēta Eiropā. Bruģakmens ielas, krāsainas mājas, Gotu arhitektūra, tas viss padara Brige par lielisku ceļojuma mērķi Eiropā vecāka gadagājuma ceļotājiem. Turklāt, ir kanāli, kur var doties kruīzā un apbrīnot Brige, neveicot soli, pieredzi, kuru novērtēs jebkurš vecākais. bet, ja jūs joprojām izvēlaties atklāt pilsētu kājām, neuztraucies, Brige ir ļoti kompakta pilsēta. Tātad, tas ir lieliski piemērots vecāka gadagājuma ceļotājiem jebkurā fitnesa līmenī.

Jums vajadzētu vismaz veltīt 3-4 dienas, lai kuģotu pāri 80 pilsētas kanālu tuvumā un atpūsties pie Minnewater ezera. Vēl viena lieliska aktivitāte Brige ir dažu suvenīru iepirkšanās tirgus ģimenei.

Brigē centrālā dzelzceļa stacija ir aptuveni 10-20 dažu minūšu gājienā no pilsētas centra, lai jūs varētu ceļot jebkur Beļģijā un Lielbritānijā.

Brisele līdz Brigē ar vilcienu

Ar vilcienu no Antverpenes uz Brige

Brisele uz Vīni ar vilcienu

Genta līdz Brigē ar vilcienu

 

Belgium Cities To Visit For Senior Travelers

 

4. Bādenbādene, Vācija

Ar vilcieniem no Parīzes, Bāzele, Cīrihe, un Minhene, Bādene-Bādene ir ļoti pieejama vecāka gadagājuma ceļotājiem. Lai gan tā nav tik liela kosmopolītiska pilsēta kā Berlīne, tas ir skaistas dzīves iemiesojums. Vācija ir mājvieta 900 spa kūrorti, bet Bādenbādenes kūrorti un klase tos visus pārspēja.

Spa brīvdienas Bādenbādenē ir ideāls atpūtas veids gados vecākiem ceļotājiem Eiropā. Mierīgais temps, minerālu un dubļu SPA procedūras, skaisti dārzi kā Paradīzes, izveidojiet debesu gabalu. Tomēr, ja jums patīk aktīvi palikt brīvdienās, tad tādi ir golfa laukumi un sporta klubi iekšā Bādenbādene lai jūs varētu apmeklēt.

Vecāka gadagājuma ceļotāji Eiropā varētu atrast lielāko daļu pilsētu, kurām ir grūti apceļot, kalnu un bedrainu ceļu dēļ. Tātad, ir ļoti svarīgi saprast, vai jūsu sapņu pilsēta ir vislabākā jūsu fiziskajām spējām. Ceļošana uz pareizo vecpilsētai draudzīgo pilsētu Eiropā ir tikpat svarīga kā ceļojuma apdrošināšana. Mūsu top 7 Pilsētām, kuras jāapmeklē vecāka gadagājuma ceļotājiem, ir pieejamākās Eiropas pilsētas senioriem.

Berlīne līdz Bādene-Bādene ar vilcienu

Minhene līdz Bādene-Bādene ar vilcienu

Cīrihe līdz Bādene-Bādene ar vilcienu

Bāzele uz Bādenbādene ar vilcienu

 

 

5. Labākās Eiropas pilsētas, ko apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotājiem: Berlīne, Vācija

Muzeji un orientieri, kas saistīti ar II pasaules karu un auksto karu, padarīt Berlīni par drausmīgu galamērķi vecāka gadagājuma ceļotājiem Eiropā. Berlīne ir plakana un sabiedriskais transports ir ļoti labs, gan autobusi, gan metro. Ja jums ir labs fitnesa līmenis, jūs varētu izpētīt pilsētu Segway ekskursijā.

Daudzie Berlīnes zaļie parki ir lieliski piemēroti pēcpusdienas pastaigām un piknikiem, un mākslas galerijas ir lieliska iespēja, ja vēlaties mierīgākas un kulturālākas aktivitātes nekā klīstot aizņemtajā centrā.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Kopenhāgena uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

Hamburga uz Berlīni ar vilcienu

 

Berlin, Germany clear skies

 

6. Amsterdama, Nīderlande

Ar saviem gleznainajiem kanāliem, Amsterdama vienmēr ir lielisks ceļojumu mērķis vecāka gadagājuma ceļotājiem Eiropā. Amsterdama ir viena no labākajām pilsētām, ko apmeklēt Nīderlandē, pateicoties tā atvieglotajām vibrācijām un izmēram. Amsterdama ir salīdzinoši maza salīdzinājumā ar citām Eiropas pilsētām, tāpēc jums nav jāskrien un jāuztraucas par apskates objektiem.

Ja jums apnicis aizņemta pilsēta, dodieties ārpus pilsētas uz slavenajām dzirnavām vai tulpju lauki, ja jūs ceļojat pavasarī. Vai arī, ja esat labā fiziskā formā, velosipēdu noma un riteņbraukšana ap burvīgo pilsētu ir drausmīga ideja.

Brēmene uz Amsterdamu ar vilcienu

Hannovere uz Amsterdamu ar vilcienu

Bīlefelde uz Amsterdamu ar vilcienu

Hamburga uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Amsterdam, The Netherlands For seniors

 

7. Labākās Eiropas pilsētas, ko apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotājiem: Vīne, Austrija

Brīnišķīga arhitektūra, opera, un impērijas pilis padara Vīni par brīnišķīgu ceļojuma galamērķi vecāka gadagājuma ceļotājiem. Ja esat sasniedzis brīvo dzīves periodu dzīvē, kad varat vienkārši sēdēt un baudīt smaga darba augļus, tad dodieties uz Vīni. Turklāt, Vīne ir otrā pieejamākā pilsēta Eiropā vecāka gadagājuma tūristiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām.

Austrijas kafijas namiņos dzīvojamās istabas tiek pasniegtas kūkas un Austrijas šnicele, garantējiet, ka jums noteikti būs neaizmirstama kulinārijas pieredze. Brauciena kultūras daļā apmeklējiet apdullināšanu operas namā. Galu galā, Vīne ir tā, kur Mocarts un Šūberts sacerēja savus fenomenālos skaņdarbus, mūzikas un mākslas pilsēta.

Belvedere pils ir viena no obligātajām vietām Vīnē, ieskauj ziedu dārzi un strūklakas, tā ir vieta, kur sēdēt un baudīt.

Pilsētas centrs ir tikai 5 minūšu attālumā no centrālās dzelzceļa stacijas. Tātad, ja jūs ierodaties no kaimiņvalstīm, nav nekas vienkāršāks kā ceļot uz Vīni.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene līdz Vīne ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Austria Cities To Visit For Senior Travelers

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs labprāt palīdzēsim jums atrast lētākos vilcienu biļešu piedāvājumus un ceļojumu maršrutus uz jebkuru no mūsu sarakstā iekļautajām pilsētām.

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “7 Labākās Eiropas pilsētas, ko apmeklēt vecāka gadagājuma ceļotājiem” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un dod mums kredītu ar saite uz šo blog post. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-visit-senior-travelers/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)