Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 20/08/2021)

Sulīgi zaļas ielejas un pauguri, plašas pļavas, gleznainākajās Eiropas vietās, šis 10 skaistākie golfa laukumi Eiropā, ir daži no labākajiem golfa nūjām pasaulē. Katrs golfa laukums ir veidots līdz pilnībai, brīnišķīga iespēju un dabas skaistuma kombinācija.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Golfs Zils Zaļš Pleneuf-Val-Andre Bretaņā

Ar lielisku skatu uz angļu kanāls, golfa laukums Bluegreen Pleneuf Val Andre ir pārsteidzošs. Bluegreen golfa laukums Bretaņā ir viens no gleznainākajiem golfa laukumiem Eiropā.

No sulīgi zaļā kursa paveras skats uz Bretonas piekrasti, un zaļās zemes kombinācija ar zilo jūru ir brīnišķīga. Papildus, jūs spēlēsit vienā no 500 labākie golfa laukumi pasaulē.

 

Golfs Zils Zaļš Pleneuf-Val-Andre Bretaņā pie jūras

 

2. Skandināvu jaunais kurss: Kopenhāgena

25 km no Kopenhāgenas, golfa laukums New Course atrodas šajā vietā 50 populārākie golfa laukumi Eiropā katru gadu. Jaunais 36 laukumu laukums ir viens no gleznainākajiem golfa laukumiem Eiropā 25 hektāru meža ap to.

Straumes, kas ved uz dabiskiem dīķiem, mierīga, gleznaina vide, un godalgotā koka golfa nūja, pārsteigs jūs no ieejas līdz pirmajai bedrei. Ainava ir patiesi krāšņa un aizrauj daudzus golfa spēlētājus no visas pasaules.

Hamburga uz Kopenhāgenu ar vilcienu

Cīrihe uz Hamburgu ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

Roterdama uz Hamburgu ar vilcienu

 

3. Castletown golfa saites: cilvēka sala

Jūras vēsma, savvaļas puķes, un Menas salas episkie uzskati, golfa spēlēšana Castletown golfa saišu laukumā ir neaizmirstama pieredze. Menas sala ir viena no elpu aizraujošākajām vietām Eiropā, un golfa laukums ir viens no gleznainākajiem golfa laukumiem Eiropā.

Jūs no visiem ieskauj jūra 3 sānos, spēlējot kursu skaistajā Langness pussalā. Akmens piekrastes pludmales posms, krāšņi saulrieti, ieņem Castletown Golf Links 8. vietu iespaidīgākajos golfa laukumos Lielbritānijā un Īrijā. No 17. cauruma paveras skats uz Īrijas jūra, un skats no 18. cauruma, vēsturiskā Sv. Mihaels Isle, 12gadsimta kapela, viedokļi, kas varētu novērst uzmanību jebkuram pieredzējušam golfa spēlētājam.

 

4. Tralee golfa klubs: Īrija

Iestatīts dabiskā reljefā, ar skatu uz Atlantijas okeānu un pludmali, Tralee golfa laukums Īrijā ir viens no unikālākajiem un ainaviskākajiem golfa laukumiem Eiropā. Jūs dzenāsit caurumus pa zaļiem kalniem ar skatu uz tumši zilu krāsu.

Šis gleznainais 18 bedrīšu golfa laukums atrodas Kerijas grāfistē, Dingles pussalas mājvieta, un krāšņā Kilarnija Nacionālais parks. Golfa laukums ir izvietots laukuma malās satriecoša piekraste, ar zaļo purvu un ikonu Dienvidrietumu Īriju.

 

Krāšņi zaļie lauki Tralee golfa klubā Īrijā

 

5. Golfa klubs Crans-Sur-Sierre: Šveice

Viens no vecākajiem, tomēr moderns un aprīkots, golfa laukumi Eiropā, Crans-sur-Sierre golfa laukums Šveicē ir viens no gleznainākajiem golfa klubiem Eiropā. Dabiskie dīķi, kalni, un zaļā, sulīgā Šveices ieleja ir brīnišķīgi un uzmundrinoši skati.

Šis gleznainais golfa laukums ir Šveices Alpos, tāpēc ainava ir elpu aizraujoša. Ar skatu uz Monblānu un Matterhornu, augstākie un ainaviskākie kalni Eiropā, jūs noteikti pārsteigs šis golfa laukums. Crans-sur-Sierre golfa laukums ir skaists vilciena ceļojums prom no Ženēvas, un Berns.

Cīrihe uz Wengen ar vilcienu

Ženēva uz Vengenu ar vilcienu

Bernu uz Vengenu ar vilcienu

Bāzele uz Vengenu ar vilcienu

 

6. Gleznainākais golfa laukums Īrijā: Old Head golfa saites

Sēžu Old Head Kinsale augšpusē, okeāna ieskauta, piedāvā golfa laukumu Kinsale gleznaini skati, gleznainākie skati visā Īrijā un Apvienotajā Karalistē.

Ar zaļajām ganībām, nelīdzenas zemes, un skats uz jūru, ikoniskā īru ainava nebeidz pārsteigt. tā, jūs būsiet pārsteigti par pārsteidzošajiem pagalmiem Old Head Kinsale golfa laukumā. Jūs spēlēsiet golfu uz a 350 miljons vecs smilšakmens klints, laika gaitā pārvietojas uz ziemeļiem. Šis ievērojamais golfa laukums atrodas Korkas apgabalā, ar burāšanu, makšķerēšana, niršana ar akvalangu, un vēl daudz vairāk āra aktivitātes ūdens entuziastiem šajā drošajā ostā.

 

Bāka & Old Head golfa saites

 

7. Gleznainākais golfa laukums: Golfa klubs Passier Meran Dienvidtirole

Panorāmas skati uz Eiropas gleznainākajiem kalniem, Golfa klubs Passier Meran piedāvā pieredzējušiem golfa spēlētājiem neaizmirstamu pieredzi. Turklāt, ar Dienvidtiroles ainavām, dīķi, bunkuri, un zaļi pauguri, golfa klubam Passier ir pārsteidzoša atrašanās vieta un dizains.

turklāt, golfa laukums 18 urbumi ir izkaisīti terases reljefā, un zaļas ganības, piesaistīt golfa spēlētājus no visas pasaules golfa nedēļas nogalē, vai ilga atpūta Tirolijas dabā.

Trento uz Bolcāno ar vilcienu

Milāna - Bolcāno ar vilcienu

Boloņa uz Bolcāno ar vilcienu

Venēcija uz Bolcāno ar vilcienu

 

8. Golfs Eichenheim: Austrija

Starp bieziem Alpu mežiem, apkārt koka kabīnes, un pļavas, Eichenheimas golfa laukums ir viens no skaistākajiem golfa laukumiem Eiropā. Svaigs Alpu gaiss, dabas smaržas, un dabiskais krāšņums ir iedvesmojis labākos golfa spēlētājus pasaulē. Iestādē Eichenheim golfa laukums ir 18 caurumi, izplatīties vairāk nekā 6000 skaitītāji.

Šis gleznainais golfa laukums ir viens no labākajiem golfa klubiem Austrijā, ar augstākās klases ērtībām: pirts, iekštelpu un āra baseini, kur atpūsties pēc fantastiska golfa turnīra. Nav nekā līdzīga Alpu ainavai kopā ar lieliskiem apstākļiem, lai praktizētu savu kaislību.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Golfa grozs Eichenheim Austrijā

 

9. Gardagolfa lauku klubs: Itālija

From Manerba-Fort of the palace of Soianoto the hills of Polpenazze and castle, the Gardagolf Club offers scenic views of olive trees and Lake Garda. Gardagolfa laukumā ir 27 caurumi, izplatīties 110 ha, satriecošajā Lombardijas reģionā.

Šo gleznaino golfa laukumu ieskauj Valtenesi kalni, sniedzot uzmundrinošus un burvīgus skatus vismodernākajiem un nopietnākajiem golfa spēlētājiem. Sarkanā trase ir skaistākā Gardagolfa trase, apkārt ziedi un augsti koki.

Trento līdz Gardas ezeram Pešjērā ar vilcienu

Bolzano Bozen līdz Gardas ezeram Peschiera ar vilcienu

Boloņa līdz Gardas ezeram Peschiera ar vilcienu

No Venēcijas līdz Gardas ezeram Peschiera ar vilcienu

saules gaisma & Mākoņu skats Gardagolfa lauku klubā, Itālija

 

10. Andermatt golfa laukums: Šveice

Vēl viens Šveices dārgakmens, Andermatt golfa laukums aizver mūsu 10 Eiropas gleznaināko golfa laukumu saraksts. Golfa laukums Andermatt atrodas skaistā Šveices ielejā. Kalnu virsotnes skūpstīja debesis, zaļi, sulīgi pauguri, un pastkartēm līdzīga ainava.

Atrašanās vieta ir tik elpu aizraujoša, ka pat viskoncentrētākos spēlētājus var izklaidēt skaistā Ursernas ieleja. Andermatt golfa laukums ir veidots skaisti, lai būtu daļa no dabas un ir videi draudzīgs. Jūs redzēsiet ūdens straumes un ziedu pļavas, kas pārsteidzoši iekļautas golfa laukumos. Tur ir 18 caurumi, no kuriem izvēlēties. Papildus, spēcīgais kalnu vējš izaicina entuziasma golfa spēlētāju, uzlabot savu spēli.

Bāzele uz Interlakenu ar vilcienu

Berne uz Interlakenu ar vilcienu

Lucerna uz Interlakenu ar vilcienu

Cīrihe uz Interlakenu ar vilcienu

 

Gleznainā Andermata Šveicē

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums plānot vienreizēju ceļojumu uz šiem 10 skaistākie golfa laukumi Eiropā ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “1o Eiropas skaistākie golfa laukumi”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-scenic-golf-courses-europe%2F%3Flang%3Dlv< - (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)