Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/04/2020)

Ne ilgi pēc tam, Lamanša tunelis tik daudz atsaucas kā Eurostar tunelis atvērts 1994, tas tika nodēvēts par vienu no septiņiem brīnumiem Modern World. Saskaņā ar American Society Būvinženieru, ka nosaukums bija labi pelnījis. Tajā likts Lamanša tuneļa starp arhitektūras brīnumi piemēram, Empire State Building un CN Tower.

Eurostar tunelis, protams, ir brīnums, un masveida feat būvniecības. Bet kāpēc tas ir tik svarīgi, lai Eiropa? Kāda bija tās ietekme, un kuru pilsētas var ceļotāji sasniegt, izmantojot to? Pieņemsim ir tuvāk apskatīt Lamanša tuneļa nozīmes:

 

Vēsture Eurostar Tunnel

Map of the Construction of the Channel Tunnel

 

Lai gan būvniecība Lamanša tuneļa sākās 1988, tas nenozīmē, ka ideja bija jaunā. Pat Napoleon toyed ar domu savieno Angliju un Franciju caur tuneli. Pirms tam, Franču inženieris Albert Mathieu-Favier vispirms ierosināja šādu tuneli, kas 1802. Viņa koncepcija ietvēra mākslīgu salu pa ceļam, kā zirgu mainīgajā stacija. Tomēr, vairums plāni tika pamesta tikai pēc Otrā pasaules kara.

In 1987, parlamentiem, Lielbritānijā un Francijā beidzot piekrita veidot kanāla tunelis. Projekts ietvēra būvniecību trīs tuneļu - divi dzelzceļa satiksmei un viens kā pakalpojumu tuneli. Izstrādes notika sešus gadus, $7.2 miljards, vienpadsmit Urbšanas iekārtas, un 13,000 strādnieki. Tās izmaksas ir līdzvērtīga šodienas $12 miljards.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Rotterdam Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Lamanša tunelis Fakti

Lamanša tunelis ir 31.35 jūdžu garš, ar zemūdens sadaļā 23.5 jūdzes. Tā ir visplašākā zemūdens sekcija pasaulē, kas darbojas 250 ft zem jūras gultnes zemākais punkts. Tunelis savieno Folkestone Anglijā ar Coquelles, Pasdekalē iekšā Francija. Tā darbojas zem Lamanša pie Padekalē.

Kas padara Lamanša tunelis īpašs ir tas, ka tas ir vienīgais savienotājs Lielbritānijas un kontinentālo Eiropu. un ar ātrgaitas vilcieni šodien pieejams, tas ir ir viens no ātrākajiem veidiem, kā ceļo no UK uz kontinentālo Eiropu.

Ietekme atvēršana Lamanša tunelis

London St. Pancras hall

 

Eurostar tunelis ir bijusi milzīga loma, veicot dzelzceļa ceļot pieejami vēlreiz. Tie īpaši novērtēs to Karalistē, jo tas ļāva ceļot uz Eiropu bez lidošana. Tas palīdz ceļotājiem samazināt izdevumus braucieniem, kā arī to oglekļa pēdas. Eurostar lēš, ka ceļo no Londonas uz Parīzi ar vilcienu emitēti 90% mazāk siltumnīcefekta gāzu emisijas nekā ņemot lidmašīnu.

Labākā daļa par Lamanša tuneli ir tās saistība ar galveno Eiropas dzelzceļa tīklu. Izmantojot to, jūs varat saņemt uz lielāko lielākajām Eiropas pilsētām no Apvienotās Karalistes. Un neaizmirsīsim, ka ir arī iespējams, lai sasniegtu AK lielākajās pilsētās, piemēram, Londona bez lidošanas. Tā ir pieejama, ātrs un drošs veids, kā ceļot.

Londonas uz Briseli Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Londona uz Lionu ar vilcienu

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

Ja Lamanša tunelis aizrauj tevi, ilgt braukt caur to! Ceļojums var nebūt skatuvisks, bet tā apelācijas slēpjas tās ērtības. Ja jums ir nepieciešams doties uz vai no pilsētas Lielbritānijā, rezervēt vilciena biļetes šodien!

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un vienkārši dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fchannel-tunnel-europe%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)