Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 24/04/2020)

Netrukus po to, kai Lamanšo tunelio kaip daugelis vadina atidaryta "Eurostar" tunelis 1994, jis buvo pavadintas vienas iš septynių stebuklų šiuolaikiniame pasaulyje. Pasak American Society civilinių inžinierių, kad pavadinimas buvo gerai nusipelnė. Ji įdėti Lamanšo tunelyje tarp architektūros stebuklai kaip Empire State Building ir CN bokštas.

"Eurostar" tunelis tikrai yra stebuklas ir masinis feat statybos. Bet kodėl ji yra tokia svarbi Europai? Kokia buvo jo poveikis, ir kurie miestai gali keliautojai pasieks jį naudojant? Leiskite atidžiau pažvelgti į tunelio reikšmės:

 

Istorija Eurostar tunelį

Map of the Construction of the Channel Tunnel

 

Nors Lamanšo tunelio statybos prasidėjo 1988, tai nereiškia, kad idėja buvo nauja. Net Napoleonas toyed su idėja jungiantis Angliją ir Prancūziją per tunelį. prieš jį, Prancūzų inžinierius Albertas Mathieu-Favier pirmasis pasiūlė tokį tunelį 1802. Jo koncepcija įtraukti dirbtinės salos pakeliui, kaip arklių keitimo stotis. Tačiau, dauguma buvo atsisakyta tik po II pasaulinio karo.

Į 1987, JK ir Prancūzijoje parlamentai pagaliau susitarė sukurti Lamanču. Projektas apėmė trijų tunelių statyba - dvi geležinkelių eismo ir vieną, kaip paslaugų tunelį. Plėtra buvo šešeri metai, $7.2 milijardų, vienuolika gręžimo mašinos, ir 13,000 darbuotojai. Jo kaina yra lygiavertis šiandien $12 milijardų.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Lamanšo tunelio faktai

Lamanšo tunelio yra 31.35 mylių ilgio, povandeninio skyriuje 23.5 mylios. Tai plačiausia Povandeninis skyriuje pasaulyje, kuri veikia 250 pėdų žemiau jūros dugno savo žemiausią tašką. Tunelio jungia Folkestone Anglijoje su Coquelles, Pa de Kalė į Prancūzija. Jis veikia po Lamanšo ties Dover sąsiauryje.

Ką daro Lamanšo tunelio ypatinga, kad ji yra vienintelė jungtis Didžiosios Britanijos ir žemyninėje Europoje. ir su greitaeigiai traukiniai galima šiandien, tai viena iš sparčiausiai būdų, kaip keliauti iš Didžiosios Britanijos į žemyninę Europą.

Atidarymo Lamanšo tunelio poveikis

London St. Pancras hall

 

"Eurostar" Tunelio suvaidino milžinišką vaidmenį priimant geležinkelį keliauti prieinama dar kartą. Jie ypač dėkingi Jungtinėje Karalystėje, nes ji tapo įmanoma keliauti į Europą be skraidantis. Jis padeda keliautojams sumažinti kelionių išlaidas, taip pat jų anglies pėdsaką. "Eurostar" apskaičiavo, kad keliaujant iš Londono į Paryžių traukiniu metu išsiskiria 90% mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos nei vartojant į lėktuvą.

Geriausia dalis apie Lamanšo tunelyje yra jos ryšys su pagrindinių Europos geležinkelių tinklai. naudojant jį, Jūs galite patekti į daugumos didžiųjų Europos miestų iš JK. Ir nepamirškime, kad tai taip pat galima pasiekti pagrindines įmonė Jungtinėje Karalystėje miestų, pavyzdžiui, Londonas be plaukioja. Tai įperkamas, greitas ir saugus būdas keliauti.

Londono į Briuselį traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Londonas į Lioną traukiniu

Londonas į Amsterdamą traukiniai

 

 

Jei Lamanšo tunelio žavi jus, užtrukti važinėti Per tai! Kelionė gali būti ne Scenic, tačiau jos skundas yra jo patogumui. Jei jums reikia keliauti arba iš JK mieste, užsisakyti traukinio bilietus šiandien!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fchannel-tunnel-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)