Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 05/03/2021)

Įžymūs Teatrai Europoje yra austi į Europos kultūros audinio. Įžymūs teatrų Europoje žada jums ypatingų pasirodymų. Tai paliks Jums maišomas, persikėlė, ir užkeikta! Iš scenos meno prigimtis yra trumpalaikis ir kūrybiškumas klesti įspūdingai. Šie blizgesį mirksi gyvena tik mūsų atmintyje. Įžymūs teatrų Europoje sukurti išskirtinumo ir retumo jausmą. Tai trumpa akimirka dalijimosi metu, ir jūs norite šildytis į savo švyti šviesos.

Tai tik keletas iš mūsų viršų kirtikliai garsiausių teatrų Europoje, tiesiog turi-mato kultūros mylėtojas:

 

1. La Scala, Italija

Atrodo logiška, kad mes pradėti Italijoje, dominuojantis įtaka garsiausių teatrų Europoje. Į "Teatro alla Scalla yra pasaulyje garsaus namų italų operos.

Dauguma didžiųjų dainininkų iš praeities, per pastaruosius du šimtus metų, čia atlieka. Daugelis žinomų operos turėjo savo pirmąjį gamybą čia tokį kaip Otelas, Verdi „Nabucco“, ir „Madame Butterfly“ autorius Giacomo Puccini.

Šis teatras yra didysis ir graži. Jis turi muziejų, kur Jūs galite žiūrinėti asmeninius sritis, kurios paprastai nėra prieinama visuomenei. Milžiniškas auditorija yra pagamintas iš medienos ir padengtas nusmukęs raudono aksomo. Ji yra apšviesti bohemišku kristalų liustra.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Florencija Milanas traukiniai

Teatro Alla Scala of Italy is on the list of Famous theatres in Europe

 

2. Globe teatras, Londonas

Globe teatras yra žinomas kaip Šekspyro Globe. Nepasotinamas gerbėjai Bard turi aplankyti garsųjį teatrą Europoje. Viljamas Šekspyras darbai rodo, giliai suprasti žmogaus prigimtį. Jo darbas pavergia auditorijas. Jo meistriškumas anglų kalba tapo jo pjeses ir eilėraščius nesenstantis vienetų genijus.

Jei esate Šekspyro meilužis, tai tikrai vieta apsilankyti! Viešpats eunuchai Vyrai sudegino jį žemyn 1613. Modernus rekonstrukcija, kad stovi savo vietoje šiandien yra trumpas atstumas nuo savo originalios vietos.

Ateiti į šį trijų aukštų, po atviru dangumi amfiteatras mėgautis pjeses. Dalyvauti seminaruose. Sit-on paskaitų ir tarpiniai rodmenis. Yra gerai lankė teatro programa ištisus metus ir tai yra būtina remiantis žinomų teatrų Europoje sąrašą.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

 

3. paradis Lotynų, Paryžius

„Paradis Latin“ yra šiuolaikinis ateinantis kabaretas tai yra originalaus Lotynų teatro įpėdinis. Lotynų teatras užsakė iš pradžių niekas kitas, kaip Napoleonas Bonapartas 1800.

Daugelis struktūros sudegė per tą laiką. Tai apima šį vieną. Garsėja savo glitz ir nuojauta, Taigi, jei jūs ieškote teatro meno, rasite jį bonafide Paryžiaus kabareto šou. Kartu su žymiais kabaretach, Jūs taip pat galite pamatyti išskirtinius akrobatinius ir trapecijos aktus.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Paradis Latin theatre, Paris

 

4. liaudies teatras, Viena

Vienoje Volkstheater yra gražus reginys štai. Ji pirmą kartą buvo atidarytas 1889. Tai viena didžiausių tokio pobūdžio visame pasaulyje vokiškai kalbančiose šalyse ir ją būtina pamatyti.

Pastatytas kaip labiau prieinamas kolega į Burgtheater, ji buvo pasirinkta vieta ne dėl didelio visuomenės metu, bet scenos meno yra visiems džiaugtis. Šio šlovingo teatro pradžios, daugiausia dėmesio buvo skiriama Austrijos autorių. Šiandien, galite būti liudininku plataus repertuaro, kad gavo tarptautinį pripažinimą.

Rote Baras yra viršutiniame aukšte teatro. Tai neabejotinai daugiau formalus vieta. Tai, kad čia galite klausytis aplinkos muziką, patinka klubų renginius, taip pat skaitymo ir šiuolaikinio parodas.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

Volkstheater in Vienna is on the list of Famous theatres in Europe

 

5. Nacionalinis teatras, Praha

Tai nenuostabu, kad nacionalinis teatras Prahoje buvo pravardžiuojamas, Auksinė koplyčia. Ji stovi išdidžiai visus savo neorenesanso šlovės. Jūs pajusite, kaip jūs esate dalis bajorų save, kai Jūs lankotės šio garsaus teatro Europoje.

Nacionalinis teatras yra turtinga istorija bet originalus pastatas sudegė 1881. Visai tautai susibūrė kartu remiant scenos menų. Jie prisidėjo prie jo yra atstatytas ir kad ji būtų tiksliai taip, kaip ji kažkada buvo.

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

The national Theatre in Prague

 

Šiandien, ateiti ir pamatyti įspūdingas įvairių baletų, groja, ir operos, kad įkvėpti ir malonumas, ir žinoma, sugauti važinėti su Išsaugoti traukinį ten nuvykti!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Įžymūs teatrų Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-theatres-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)