Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 05/03/2021)

Znani Teatry w Europie są wplecione w tkankę kultury europejskiej. Znanych teatrów w Europie obiecać niezwykłe występy. To zostawię was miesza, przeniósł, i oczarowany! Charakter sztuki scenicznej jest ulotne i kreatywność kwitnie spektakularnie. Te przebłyski geniuszu żyć tylko w naszej pamięci. Znanych teatrów w Europie stworzyć poczucie ekskluzywności i rzadkość. Jest to chwila krótka w czasie podziału, i będziemy chcieli, aby wygrzać się w świetle jego blask.

Są to jedne z naszych najlepszych wybiera z najbardziej znanych teatrów w Europie, po prostu trzeba widzi dla miłośnika kultury:

 

1. Teatro alla Scala, Włochy

Wydaje się logiczne, że chcemy rozpocząć we Włoszech, dominującym wpływ na znanych teatrów w Europie. The Teatro alla Scalla jest znany na całym świecie dom włoskiej opery.

Większość wielkich śpiewaków z przeszłości, w ciągu ostatnich dwustu lat, Przeprowadziliśmy tutaj. Wiele znanych oper mieli swoją pierwszą produkcję tutaj takiego jak Othello, Nabucco firmy Verdi, oraz Madame Butterfly Giacomo Pucciniego.

Ten teatr jest wielki i piękny. To jest muzeum, w którym można czytać obszarów prywatnych, które nie są zwykle otwarte dla publiczności. Ogromna sala jest zbudowana z drewna i pokryta jest w dekadenckim czerwonego aksamitu. Jest on oświetlony przez czeskiego kryształowego żyrandola.

Genua do Mediolanu Trains

Rzym do Mediolanu Trains

Bolonia do Mediolanu Trains

Florencja do Mediolanu Trains

Teatro alla Scala we Włoszech znajduje się na liście najsłynniejszych teatrów w Europie

 

2. The Globe Theatre, Londyn

Globe Teatru jest znany jako Shakespeare Globe. Nienasycony fani The Bard musi odwiedzić ten słynny teatr w Europie. dzieła Williama Szekspira wykazują głębokie zrozumienie ludzkiej natury. Jego praca przyciąga publiczność. Jego opanowanie języka angielskiego dokonał jego sztuk i wierszy ponadczasowe kawałki geniuszu.

Jeżeli jesteś miłośnikiem Szekspira, jest to zdecydowanie miejsce do zwiedzenia! Trupa Lorda Szambelana spalił go w dół 1613. Nowoczesna rekonstrukcja, który stoi na jego miejscu obecnie znajduje się w niewielkiej odległości od jego pierwotnej lokalizacji.

Dochodzą do tego trzypiętrowego, amfiteatr na świeżym powietrzu, aby cieszyć sztuki. Wziąć udział w warsztatach. Sit-in na wykłady i odczyty wystawił. Jest dobrze uczestniczyli teatralny programu przez cały rok i to musi się na liście znanych teatrów w Europie.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

 

3. Paradis Latin, Paryż

Paradis Latin jest współczesny nadchodzący kabaret czyli następca oryginalnego Teatru Łacińskiego. Łacińskie Teatr został zamówiony pierwotnie przez nikogo innego niż Napoleon Bonaparte w 1800 roku.

Wiele struktur spłonął w tym czasie. Obejmuje to jedno. Słynący blichtru i polotem, więc jeśli szukasz teatralności, znajdziesz go na bonafide paryski kabaret koncert. W połączeniu z wybitnych spektakli kabaretowych, można również zobaczyć wyjątkowe akrobatyczne i trapez aktów.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

Paradis Latin teatr, Paryż

 

4. Volkstheater, Wiedeń

Volkstheater w Wiedniu jest piękny widok oto. To pierwszy otwarty w 1889. Jest to jeden z największych tego typu obiektów na świecie w krajach niemieckojęzycznych i trzeba go zobaczyć.

Zbudowany jako bardziej dostępnej odpowiednik Burgtheater, został wybrany miejsce w czasie dla wyższych sfer, ale sztuki scenicznej jest dla wszystkich cieszyć. Na początku tego wspaniałego teatru, skupiono się na austriackich autorów. Dzisiaj, można być świadkiem obszernego repertuaru, które otrzymały międzynarodowe uznanie.

Rote Bar znajduje się na piętrze teatru. Jest to zdecydowanie bardziej formalne miejsce. To tutaj można słuchać muzyki otoczenia, cieszyć imprez klubowych, jak również czytanie i współczesnych wystaw.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

Volkstheater w Wiedniu znajduje się na liście najsłynniejszych teatrów w Europie

 

5. Teatr Narodowy, Praga

Nie jest niespodzianką, że Teatr Narodowy w Pradze został przydomek, Złota Kaplica. Stoi dumnie w całej swojej chwale neorenesansowym. Poczujesz się jak jesteś częścią siebie szlachta podczas odwiedzania tego słynnego teatru w Europie.

Teatr Narodowy jest bogaty w historii ale oryginalna budowla spłonęła w 1881. Cały naród zgromadziły się na poparcie ze sztuką. Przyczyniły się do niej przebudowany i mający go dokładnie tak, jak to było kiedyś.

Norymberga pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

Teatr Narodowy w Pradze

 

Dzisiaj, przyjść i obejrzeć spektakularną różnorodność baletów, odtworzeń, i oper, które inspirują i zachwycają, i oczywiście, złapać przejażdżkę z Zapisz Pociąg aby się tam dostać!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Znani teatrów w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sławne-teatry-europe/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)