Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 10/09/2021)

Wzywamy wszystkich ćpunów i poszukiwaczy przygód! Chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze miejsca rozpoczęcia wędrówek i jak dojechać pociągiem? To jesteś we właściwym miejscu!

 

Najlepszych punktów turystycznych zaczyna: PIĘĆ TERRE Coastal Trail - WŁOCHY

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

Wędrówki w Cinque Terre to jedna z najlepszych rzeczy do zrobienia we Włoszech, i jeden z najlepszych punktów startowych turystyka. Jego szlaki turystyczne są jednymi z najpiękniejszych w Europie, a jeśli jesteś na zewnątrz kochanka lub po prostu ktoś, kto chce poćwiczyć w między dekadencki włoskie posiłki, to jeden z najbardziej satysfakcjonujących sposobów na cieszenie się Włochami spektakularne wybrzeże.

Ale kiedy wędrować Cinque Terre trzeba się przygotować. Od zrozumienia trudności szlaku do pakowania właściwe rzeczy i będzie w odpowiednim czasie roku, są dobrze poinformowani zrobi różnicy pomiędzy podwyżką zmienia życie i męczących kląskają.

Jak się tam dostać pociągiem:

Raz we Włoszech, z pomocą zapisać Train, pociąg jest nadal najlepszym sposobem dotarcia do Cinque Terre. Jest lokalnym pociągiem, ten Cinque Terre Express pociąg, która biegnie wzdłuż wybrzeża między stacje Centrale La Spezia i Levanto. Zatrzymuje się na wszystkich pięciu miast (Monterosso, Cornigli, Vernazzy, Manarola, Riomaggiore), i trzeba go wziąć do poruszania się między nimi raz jesteś w okolicy (chyba zdecydować się na wycieczkę na często wymagających szlakach). Jak latem 2016, koszt Cinque Terre Express jest 4 € za podróż. Podczas poza sezonem, zwykle od listopada do marca, koszt spadnie do € 1.80. Ten pociąg nie oferuje rezerwacji miejsc.

• Dojazd z Florencji lub Rzym: Istnieje kilka bezpośrednich pociągów dziennie od dworca Firenze Santa Maria Novella La Spezia Centrale; inne wymagają przesiadać w Pizie. Ceny zaczynają się od 13,50 €. W La Spezia, zmienić na Cinque Terre Express,.

Florencja pociągom Levanto

Florencja pociągom La Spezia

Rzym do La Spezia Pociągi

Rzym pociągom Levanto

 

Najlepszych punktów turystycznych zaczyna: ORŁY WALK - Austria

ten Eagle Spacer jest zrobione z 23 powiązane etapy, które śledzić zapierającą dech w piersiach trasę przez Tyrolu. Najlepsze punkty startowe Turystyka w regionie, wiele odcinków można dotrzeć kolejką linową i zakończone jako pełne- lub pół dnia wycieczka. Chcielibyśmy przedstawić Wam naszego ulubionego odcinka tego bloga.

Czy planujesz wycieczka dzień lub wielo-tygodniową przygodę w góry, znajdziesz Eagle Spacer być wielkim doświadczenie na zewnątrz. Oferuje on niezrównane możliwości odkrywania, doświadczenie, i połączyć się z naturą.

Naszym top pick: Jezioro Zireiner See

Półdniowy spacer dla okazjonalnych wędrowców. Od Kramsach w Dolinie Dolnej Inn, wziąć wyciągiem krzesełkowym do domu Sonnwendjoch. Krótki spacer prowadzi do idyllicznej Zireiner jeziorem, która znajduje się w dolinie prawie 1800 metrów nad poziomem morza - to wspaniałe miejsce, aby się ochłodzić w gorące lato miesięcy. Spacer nadal Zireiner Alm pastwisku (1,698m) przed powrotem do górnej części wyciągu krzesełkowego, co pozwala na jazdę z powrotem w dół do doliny rzeki Inn.

Jak się tam dostać pociągiem:

Łatwo to zrobić podróż z Wielkiej Brytanii do Austria pociągiem. Można przejść od Londyn do Wiednia, Salzburg lub Innsbruck w jeden dzień pociąg ekspresowy. Lub podjąć porze lunchu Eurostar z Londynu do Brukseli, szybki Thalys pociąg do Kolonia, i doskonała Nightjet sen pociąg Innsbruck, Linz, lub Wiedeń noc. Raz tam, dotarcie do Tyrolu jest łatwe z kompleksowej sieci publicznej transport. Łatwo jest podróżować po regionie z wykorzystaniem pociągów. Piesi, którzy chcą wziąć na części lub całości Eagle Spacer można uzyskać dostęp do rozpoczęcia i zakończenia punkty każdym etapie za pomocą lokalnego transportu publicznego.

Pociągi Londyn do Brukseli

Bruksela pociągów Kolonia

Kolonia Pociągi do Wiednia

Pociągi Kolonia do Innsbruck

 

Najlepszych punktów turystycznych zaczyna: CAMINO DE SANTIAGO - HISZPANIA

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

Camino jest znane w języku angielskim jako Drogi Świętego Jakuba. Wszystkie szlaki pielgrzymkowe Camino prowadzą do Santiago de Compostela, ponieważ tam znajdują się pozostałości św. Jakuba, (Santiago), zostały odkryte w IX wieku. Pielgrzymka była popularna w 10. wieku, 11ten, i 12 wieku, a następnie powoli spadła popularność.

Przez 20 wieku, prawie nikt nie chodził żadnej z tras. Następnie na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych trasa zainteresowała nielicznych. Zaczęli pisać i mapa tras jeszcze raz.

W 21 wieku, idea pielgrzymowania jest chyba osobliwy. Jednakże, Miesięczny wysiłek chodzenia i odłączanie się od nowoczesnych urządzeń jest niezwykle wyzwalające.

Trasy Camino:

 

Camino Spain possible Routes

 

Sarria jest miasto preferowane przez pielgrzymów jako miejsca, w którym wyruszają na Camino de Santiago. Z więcej niż 300,000 Pielgrzymi w drodze, że w Santiago de Compostela 2017, trochę 60% wybrał do naśladowania Camino Frances. I ponad 80,000 z nich wybrał Sarria jako punkt wyjścia. Głównym powodem wyboru Sarrii jest to, że oferuje ona minimalną odległość wymaganą dla pielgrzymów, aby otrzymać Compostela (zaświadczenie pielgrzyma). Odległość do Santiago mogą być pokryte w ciągu zaledwie pięciu etapów i oferuje dużą liczbę Opcje zakwaterowania i usługi dla pielgrzymów. Sarria jest łatwo dostać się do transportu publicznego od różne części Hiszpanii.

Jak dostać się do Sarria pociągiem:

Pociąg jest jednym z najbardziej wygodny Opcje Jeśli podróżujesz z Madrytu do Sarria. Istnieje bezpośredni połączenie który pozostawia dworca kolejowego Chamartín w Madrycie dwa razy dziennie, z podróż okres około sześciu godzin. co więcej, istnieją różne pociągi, które łączą Madryt Santiago de Compostela i Lugo, Galicyjski miasta, z którego jest bardzo łatwo dostać się do Sarria, z kilku bezpośrednich połączeń dziennie. Można skonsultować wszystkie czasy i częstotliwości kontaktując Renfe, krajowa spółka kolejowa w Hiszpanii.

Pociąg jest także najlepszym rozwiązaniem podczas podróży z Barcelona. Istnieją codzienne bezpośrednie połączenia z Barcelony (czy można zmienić w Monforte de Lemos), z pociągów w ciągu dnia (jeśli połączyć AVE lub szybki pociąg z Długi dystans Opcje) i pociągi w ciągu nocy. Średni czas przejazdu z Barcelona jest 12 godziny. Pociąg z Barcelony do Sarria łączy także z innych dużych miast, w tym Tarragona, Lleida, Saragossa, Pampeluna, Wiktoria, Burgos, Palencia, Leon.

Z Santiago de Compostela, Renfe oferuje dwa pociągi dziennie do Sarria: pojedynczo 5 po południu (Czas przejazdu dwie godziny); i na 6.07 po południu (z czasem przejazdu prawie cztery godziny).

z Lugo, ten pociąg jest również najbardziej wygodną opcją. Renfe oferuje liczne codzienne połączenia, które będzie Ci do Sarria z Lugo w 30 minuty.

 

Najlepszych punktów turystycznych zaczyna: Westweg szlak - NIEMCY

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

Można powiedzieć, że szlak Westweg jest źródłem wszystkich niemieckich długodystansowych szlaków turystycznych. Stało się pierwsza wyznaczona ścieżka z powrotem w swoim rodzaju 1900. Od tego czasu, szlak wzrosła na pokrycie dystans 177 mila (285 km) - zaczynając od Pforzheim na północy, a kończąc na Bazylei na południu.

W przeciwieństwie do Mittelweg i Ostweg, Westweg zabierze cię głównie dzięki zachodzie górach. A jak przejść, będziesz świadkiem naturalną różnorodność największego niemieckiego niskim paśmie górskim. Gęste lasy świerkowe i jodłowe. To jest to, co daje zasięg góra swoją nazwę, z bezdrzewne przestrzenie w północnej Czarny Las. Ciche jezior, panoramiczny grzbiety skalne, lodowaty doliny, i gór.

Pomiędzy, będziesz ponownie i ponownie wspiąć się na najwyższe szczyty. Wycieczka nad plateau Hornisgrinde i odwiedzić Belchen i Hochblauen. Ciesz się widok na Schliffkopf i wędrować wysoką wrzosowisko wokół Hohloh. Prawdziwy wysoki punkt swojej wędrówki, oczywiście, będzie wejście na Feldberg. Najwyższa góra w Schwarzwaldzie.

Jak dostać się do Westweg pociągiem:

Większość odcinków pieszych można podzielić na możliwe do pokonania odległości. To dlatego, że większość wiosek wzdłuż szlaków turystycznych może być osiągnęła także pociągiem. Wielką pomoc w planowaniu wycieczka jest ogólna mapa bezpłatnie w Schwarzwald Tourismus GmbH (Ludwigstrasse 23, 79104 Freiburg, www.blackforest-tourism.com). Pokazuje wszystkie trasy pociągów i autobusów KONUS w regionie i poza nim.

Dodatkowo, wiele społeczności mają specjalne wskazówki dla wycieczek pieszych i jednodniowe wycieczki dla swoich gości Konus. Jeśli planujesz dłuższy pobyt może być przydatne, aby uzyskać SchwarzwaldCard także. Ta karta jest dobra inwestycja, jeśli używasz rabaty podłączone do karty intensywnie.

Offenburg pociągom Freiburg

Pociągi Stuttgart do Freiburg

Pociągi Lipsk do Freiburg

Pociągi Norymberga do Freiburg

 

 

Gotowy do umieszczenia na swoich butach turystycznych i cieszyć się charakter wędrówki? Zarezerwuj pociąg w ciągu kilku minut i bez dodatkowych opłat w Zapisz pociąg!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)