Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 04/11/2022)

Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociągiem po raz pierwszy, czy czwarty?, Twoje wrażenia z podróży pociągiem zawsze mogą się poprawić. Oto wybrane punkty do naśladowania, aby uzyskać najlepsze wrażenia z podróży pociągiem, jeśli nadal nie masz pewności, jak przygotować się do podróży pociągiem.

Zrób listę kontrolną przed wyjazdem

Podróż pociągiem jest mniej stresująca niż podróż samolotem, ale przygotowanie się do podróży pociągiem nadal wymaga planowania. Sporządzenie listy kontrolnej przed odjazdem to fantastyczny sposób na zapewnienie najbardziej komfortowej i bezstresowej podróży pociągiem. Poniższe rzeczy są absolutną koniecznością, aby umieścić je na liście kontrolnej przed odjazdem, gdy przygotowujesz się do podróży pociągiem:

Wiza i karta identyfikacyjna: paszport lub dowód tożsamości ze zdjęciem. Dodatkowo, jeśli planujesz podróż pociągiem wielokrajowym, wtedy obowiązkowe jest sprawdzenie, czy kraj docelowy wymaga wizy.

Bilety pociągowe: pobranie aplikacji kolejowej to świetny pomysł, więc nie musisz drukować papierowych biletów kolejowych, i może po prostu pokazać bilet elektroniczny.

Ubezpieczenie podróżne: trzymaj kartę ubezpieczenia podróżnego razem z paszportem i biletami kolejowymi.

Leki: jeśli masz tendencję do rozwoju migreny z powodu stresu związanego z przygotowywaniem się, wrażliwy żołądek, lub jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Mała zmiana: zawsze dobry pomysł, aby przywieźć pieniądze na długie podróże pociągiem, w szczególności, na wypadek, gdybyś zabrakło przekąsek, pije, lub czyta. Pościel jest dostępna za dodatkową opłatą w przypadku niektórych długich podróży pociągiem, jak nocna podróż.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Beautiful View From a Train Window

Rozważ uzyskanie biletu kolejowego

Podróżowanie pociągiem to świetny sposób na zwiedzanie wielu miast, jeśli masz ograniczony czas. Dla jednej rzeczy, podróż pociągiem jest tańsza niż rezerwacja wielu lotów. Po drugie, pociągi krótkodystansowe to stylowy sposób podróżowania po Europie. Na przykład, uzyskanie biletu kolejowego w Holandii jest idealne do podróżowania po Amsterdamie i jednodniowych wycieczek do pobliskich miast, lubić Utrecht.

 

 

Wygodne noszenie

Spakowanie wygodnego ubrania to jedna z rzeczy, które mogą sprawić, że podróż pociągiem będzie udana. Zapakuj wygodne ubranie jest niezbędne, gdy przygotowujesz się do długiej podróży pociągiem, szczególnie nocna podróż pociągiem. Na przykład, pakowanie warstw zarówno lekkiej, jak i ciepłej odzieży może być ratunkiem zarówno zimą, jak i latem.

W niektórych pociągach zimą może być duszno i ​​jest za gorąco, a latem może być za zimno. A zatem, warstwy i wygodne noszenie to jedna z rzeczy, które należy zaplanować, przygotowując się do podróży pociągiem. Więc, jeśli zwykle pakujesz na ostatnią chwilę, tym razem, Daj sobie co najmniej kilka dni, aby dowiedzieć się wszystkiego niezbędne przedmioty spakować się na podróż pociągiem.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

How To Prepare and wait For A Train Trip

 

Pakowanie na podróż pociągiem

Ta rada jest niezbędna, gdy przygotowujesz się do podróży pociągiem, ponieważ musisz wybrać między wózkiem a plecakiem. Pomimo posiadania szybkich pociągów, na wielu stacjach kolejowych trudno jest poruszać się wózkiem.

W związku z tym, kiedy przygotowujesz się do podróż pociągiem po Europie, konieczne jest sprawdzenie urządzeń na dworcu i spakowanie światła. Jeśli musisz skorzystać ze schodów, aby zmienić platformy?, Twoja torba będzie lekka jak piórko. co więcej, gdy pakowanie do pociągu, najlepiej mieć wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką, więc nie musisz rozpakowywać wszystkich swoich rzeczy na brudnej podłodze pociągu tylko po to, aby znaleźć słuchawki, lek, lub swetry.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

How To Prepare For A Train Trip

Sprawdź opcje rezerwacji miejsc

Jeśli zastanawiasz się, jak przygotować się do podróży pociągiem, sprawdzanie rezerwacji miejsca jest idealne z dużym wyprzedzeniem. Świetne miejsca szybko się wyprzedają, a jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać podróż, sprawdź opcje miejsc, ponieważ firmy kolejowe mają zwykle szeroki wybór miejsc w różnych klasach i przedziałach cenowych.

Na przykład, jeśli planujesz jechać nocnym pociągiem, komfort jest priorytetem spać w pociągu i powinieneś zarezerwować miejsce w pierwszej klasie. co więcej, jeśli chcesz mieć po drodze najlepsze widoki, wtedy widoki po lewej i prawej stronie mogą się różnić. A zatem, sprawdzanie rezerwacji miejsc, jeśli są dostępne, jest wskazane w ramach przygotowań do podróży.

Interlaken do Pociągi Zurych

Lucerna do Pociągi Zurych

Berno Pociągi Zurych

Pociągi Genewa do Zurych

 

Train Ride Aesthetics

Najlepsze malownicze widoki

Jednym z głównych powodów, dla których warto podróżować pociągiem, jest możliwość zobaczenia większej części kraju, w przeciwieństwie do podróży samolotem. Dlatego, gdy przygotowujesz się do trasy podróży pociągiem, ważne jest, aby wziąć pod uwagę widoki po drodze. Na przykład, czasami lepiej wybrać się w długą podróż pociągiem, aby mieć spektakularne widoki, jak podróż pociągiem ekspresowym Orient.

Dodatkowo, jeśli wcześniej sprawdzisz najlepsze widoki, może to również pomóc w zarezerwowaniu miejsca w pociągu. Czasami decydując się na miejsce przy oknie, lewa lub prawa strona może zadecydować o różnicy między niezapomnianą podróżą pociągiem a po prostu przyzwoitą podróżą pociągiem.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Best Scenic Train Rides

Pobierz rozrywkę na podróż

Podróż pociągiem to świetna okazja, aby nadrobić zaległości w lekturze i podcastach. Przygotowując się do podróży pociągiem pobierz kilka książek, podcasty, i trochę muzyki do słuchania w pociągu, bo nie wszystkie firmy kolejowe oferują darmowe Wi-Fi. Dodatkowo, najlepiej przygotować się wcześniej i przyjechać w dzień podróży zrelaksowany i w świetnym humorze.

do tego, pobieranie przydatnych aplikacji jest niezbędna przed podróżą. Na przykład, pobierz mapy offline, aby jak najlepiej wykorzystać podróż i zaplanować kolejne etapy podróży. Kolejną świetną aplikacją do pobrania jest Save A Train, aby znaleźć świetne bilety na pociągi i trasy pociągów.

Dijon Pociągi Provence

Paryż Pociągi Provence

Lyon Pociągi Provence

Marsylia pociągów Provence

 

How To Pack For A Train Trip - View the map

 

Wspaniała podróż pociągiem zaczyna się od znalezienia najlepszych biletów kolejowych na najwspanialszej i najwygodniejszej trasie pociągu. Jesteśmy w Zapisz pociąg z przyjemnością pomożemy Ci przygotować się do podróży pociągiem i znaleźć najlepsze bilety kolejowe w najlepszych cenach.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „Jak przygotować się do podróży pociągiem” na swojej stronie?? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpl%2Fhow-to-prepare-for-train-trip%2F – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)