Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 04/11/2022)

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ar vilcienu pirmo vai ceturto reizi, jūsu vilciena braucienu pieredze vienmēr var uzlaboties. Šeit ir atlasīti punkti, kas jāievēro, lai iegūtu vislabāko vilciena brauciena pieredzi, ja joprojām nezināt, kā sagatavoties braucienam ar vilcienu.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

Izveidojiet kontrolsarakstu pirms izbraukšanas

Ceļošana ar vilcienu ir mazāk stresa nekā ceļošana ar lidmašīnu, taču, lai sagatavotos vilciena braucienam, joprojām ir jāplāno. Pirms izbraukšanas kontrolsaraksta izveidošana ir fantastisks veids, kā nodrošināt ērtāko un bez stresa braucienu ar vilcienu. Gatavojoties vilciena braucienam, pirms izbraukšanas kontrolsarakstā noteikti ir jāiekļauj šādas lietas:

Vīza un identifikācijas karte: pase vai ID ar fotogrāfiju. Papildus, ja plānojat vairāku valstu ceļojumu ar vilcienu, tad obligāti jāpārbauda, ​​vai galamērķa valstij ir nepieciešama vīza.

Vilcienu biļetes: dzelzceļa lietotnes lejupielāde ir lieliska ideja, tāpēc jums nav jādrukā papīra vilciena biļetes, un var vienkārši parādīt eBieti.

Tos ir viegli iegūt un viegli uzstādīt, un tie atrisina šo diezgan nopietno problēmu jums un tiem, kas jūs pavada ceļojuma laikā.: turiet ceļojuma apdrošināšanas karti kopā ar pasi un vilciena biļetēm.

Medikamenti: ja jums ir tendence attīstīties migrēnai gatavošanās stresa dēļ, jutīgs kuņģis, vai kādi ar veselību saistīti jautājumi.

Nelielas izmaiņas: vienmēr ir laba ideja paņemt līdzi naudu gariem vilcienu braucieniem, sevišķi, gadījumam, ja beigsies uzkodas, dzērieni, vai lasa. Dažos garos vilciena braucienos gultas veļa ir pieejama par papildu samaksu, kā vienas nakts ceļojums.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Beautiful View From a Train Window

Apsveriet iespēju iegūt dzelzceļa biļeti

Ceļošana ar vilcienu ir lielisks veids, kā izpētīt vairākas pilsētas, ja jums ir ierobežots laiks. Pirmkārt, brauciens ar vilcienu ir lētāks nekā daudzu lidojumu rezervēšana. otrkārt, īso attālumu vilcieni ir stilīgs ceļošanas veids Eiropā. Piemēram, Dzelzceļa caurlaides iegūšana Nīderlandē ir ideāli piemērota ceļošanai Amsterdamā un vienas dienas braucieniem uz tuvējām pilsētām, tāpat Utrehta.

 

 

Ērts apģērbs

Ērta valkāšana ir viena no lietām, kas var padarīt veiksmīgu vilciena braucienu. Gatavojoties ilgam braucienam ar vilcienu, ir ļoti svarīgi uzvilkt ērtu apģērbu, īpaši brauciens ar vilcienu pa nakti. Piemēram, gan viegla, gan silta apģērba slāņi var būt glābiņš gan ziemā, gan vasarā.

Daži vilcieni ziemā var justies aizsmakti un pārāk karsti, un vasarā var būt pārāk auksts. Tādējādi, slāņi un ērts apģērbs ir viena no lietām, kas jāplāno, gatavojoties braucienam ar vilcienu. Tātad, ja parasti iesaiņojat pēdējā brīdī, šoreiz, veltiet sev vismaz pāris dienas, lai visu noskaidrotu būtiski priekšmeti lai iepakotu mantas braucienam ar vilcienu.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

How To Prepare and wait For A Train Trip

 

Iepakojums vilciena braucienam

Šis padoms ir būtisks, gatavojoties braucienam ar vilcienu, jo jums ir jāizvēlas starp ratiņiem vai mugursomu. Neskatoties uz to, ka ir ātrgaitas vilcieni, daudzās dzelzceļa stacijās ir grūti pārvietoties ar ratiņiem.

tāpēc, kad jūs gatavojaties a brauciens ar vilcienu Eiropā, ir svarīgi pārbaudīt dzelzceļa stacijā esošās iekārtas un iepakot gaismu. Ja jums ir jāizmanto kāpnes, lai mainītu platformu, tava soma jutīsies viegla kā spalva. Turklāt, kad iesaiņošana vilcienam, vislabāk ir nodot visu nepieciešamo, tāpēc nav nepieciešams izpakot visas savas mantas uz vilciena netīrās grīdas, lai tikai atrastu austiņas, zāles, vai puloveri.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

How To Prepare For A Train Trip

Pārbaudiet sēdvietu rezervēšanas iespējas

Ja jūs domājat, kā sagatavoties braucienam ar vilcienu, sēdvietu rezervācijas pārbaude ir ideāla jau ilgu laiku iepriekš. Lieliskas vietas ātri tiek izpārdotas, un, ja vēlaties gūt labumu no ceļojuma, pārbaudiet sēdvietu iespējas, jo dzelzceļa uzņēmumiem parasti ir plaša sēdvietu izvēle dažādās klasēs un cenu diapazonos.

Piemēram, Ja plānojat braukt ar nakts vilcienu, komforts ir prioritāte gulēt vilcienā un jums vajadzētu rezervēt pirmās klases sēdvietu. Turklāt, ja vēlaties, lai pa ceļam būtu vislabākie skati, tad skati kreisajā un labajā pusē var atšķirties. Tādējādi, ceļojuma sagatavošanas ietvaros ir ieteicams pārbaudīt vietu rezervācijas, ja tādas ir pieejamas.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Train Ride Aesthetics

Labākie ainaviski skati

Viens no galvenajiem iemesliem ceļot ar vilcienu ir tas, ka jums ir iespēja redzēt vairāk valsts, pretēji ceļošanai ar lidmašīnu. Tāpēc, gatavojoties vilciena brauciena maršrutam, ļoti svarīgi ir ņemt vērā skatus pa ceļam. Piemēram, dažreiz labāk ir doties ilgā braucienā ar vilcienu, lai baudītu iespaidīgus skatus, piemēram, brauciens ar austrumu ātrvilcienu.

Papildus, ja iepriekš izpētīsit labākos skatus, tas var arī palīdzēt jums rezervēt vietu vilcienā. Dažreiz izlemjot starp loga sēdekli, kreisā vai labā puse var radīt visu atšķirību starp neaizmirstamu braucienu ar vilcienu un vienkārši pienācīgu vilciena braucienu.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Best Scenic Train Rides

Lejupielādējiet izklaidi ceļojumam

Ceļošana ar vilcienu ir lieliska iespēja lasīt un apgūt podkastus. Kad gatavojaties vilciena braucienam, lejupielādējiet dažas grāmatas, aplādes, un nedaudz mūzikas, ko klausīties vilcienā, jo ne visi dzelzceļa uzņēmumi piedāvā bezmaksas Wi-Fi. Papildus, vislabāk ir būt gatavam pirms laika un ierasties ceļojuma dienā atpūtušies un lieliskā noskaņojumā.

Turklāt, noderīgu lietotņu lejupielāde ir svarīgi pirms ceļojuma. Piemēram, lejupielādējiet bezsaistes kartes, lai jūs varētu pēc iespējas labāk izmantot ceļojumu un plānot nākamos ceļojuma posmus. Vēl viena lieliska lietotne, ko lejupielādēt, ir Save A Train, lai atrastu lieliskas vilciena biļetes un vilcienu maršrutus.

Dijon uz Provence Vilcieni

Parīzes uz Provence Vilcieni

Lyon uz Provence Vilcieni

Marseļas uz Provence Trains

 

How To Pack For A Train Trip - View the map

 

Lielisks vilciena brauciens sākas ar labāko vilciena biļešu atrašanu visbrīnišķīgākajā un ērtākajā vilciena maršrutā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu “Kā sagatavoties braucienam ar vilcienu” savā vietnē?? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fhow-to-prepare-for-train-trip%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)