Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 07/08/2021)

Eiropā ir daudz brīnišķīgu un skaistu orientieru. Aiz katra stūra, tur ir piemineklis vai dārzs, ko apmeklēt. Viena no aizraujošākajām un ievērojamākajām apskates vietām ir lieliska strūklaka, un mēs esam izvēlējušies ar rokām 10 no skaistākajām strūklakām Eiropā.

Muzikāls, ekstravagants, Eiropas strūklakas ir iespaidīgas. No Parīzes līdz Budapeštai, pilsētas centrā vai salā, šie 10 pārsteidzošās strūklakas ir pilnīgi apmeklēšanas vērtas.

 

1. Trevi strūklaka Romā

Lielākā un slavenākā strūklaka Romā ir Trevi strūklaka. Šī lieliskā strūklaka izplūst apmēram 2,824,800 kubikpēdas ūdens katru dienu. Arī, romiešu laikos tas bija centrālais ūdens avots. Tādējādi, jūs redzēsiet, ka Trevi strūklaka trīs ceļu “Tre Vie” krustojumā ir trīs ceļu strūklaka.

Gadījumā, ja jūs nezināt, Trevi strūklaka ir viens no septiņiem Eiropas brīnumiem. tāpēc, tas nav pārsteidzoši, ka Eiropas skaistākajā strūklakā ir redzamas daudzas filmas, kā Romiešu svētki.

Kur atrodas Trevi strūklaka Romā?

Elpu aizraujošā Trevi strūklaka atrodas tikai 10 minūšu pastaigas attālumā no Spāņu kāpnēm. Jūs varat arī aizbraukt ar tramvaju līdz Barberini stacijai.

Milānas - Romas vilcienu cenas

Vilciena cenas no Florences uz Romu

Piza uz Romu vilcienu cenas

Vilciena cenas no Neapoles uz Romu

 

Trevi Fountain is one of the Most Beautiful Fountains In Rome and Italy

2. Trocadero strūklaka

Vissvarīgākā Trocadero strūklakas iezīme ir Varšavas strūklaka centrā. Tas ir baseina formas, ar 12 strūklakas, kas to ieskauj. tāpēc, Eifeļa torņa un strūklakas aina ir absolūti episka.

Par skaisti dārzi un strūklakas sākotnēji bija daļa no Trocadero Palais, tie tika izveidoti 1878 ar universālo ekspozīciju. Pretī Sēnas upei, fonā Chaillot pils, un Eifeļa torņa priekšpusē, Trocadero strūklaka ir perfekta piknika vieta Parīzē, un Eiropa.

Kā nokļūt Trocadero?

Jūs varat nokļūt Trokadero dārzos un strūklakā ar metro, līdz Trocadero stacijai.

Amsterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Roterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Briseles un Parīzes vilcienu cenas

 

3. Latonas strūklaka Versaļā

Tur ir 55 strūklakas dārzos Versaļa, bet visskaistākā un ievērojamākā ir Latonas strūklaka. La Latona strūklaku iedvesmoja Ovidija metamorfozes, Latona Appollo un Diānas māte, attēlota kopā ar bērniem šajā krāšņajā strūklakā.

Pretī Lielajam kanālam, jūs varat viegli pamanīt un apbrīnot karaļa Luija XIV redzējumu no jebkuras vietas Versaļā. Sezonas laikā jūs varat izbaudīt strūklakas muzikālo šovu, kas notiek 3 reizes nedēļā.

Kā nokļūt Latonā?

Versaļas pils atrodas Versaļas pilsētā, tikko 45 minūtes ar vilcienu no Parīzes. Jūs varat aizbraukt ar vilcienu līdz Versaļas pils Chateau Rive Gauche stacijai. Tad tas ir tikai īsa gājiena attālumā no stacijas līdz pilij un dārziem.

Larošela līdz Nante vilcienu cenas

Tulūzas un Larošeles vilcienu cenas

Bordo un Larošeles vilcienu cenas

Parīzes un Larošeles vilcienu cenas

 

The Latona Fountain In Versailles

 

4. Eftelingas strūklaka

Iespaidīgākā mūzikas strūklaku izrāde Eiropā ir mūzikas strūklaku izrāde tematiskajā parkā Efteling. Jūs būsiet pārsteigts par 12 minūtes gaismas un ūdens šovs, kur vardes pārveido ūdeni par skaistu baleta izrādi.

Eftelingam tika uzbūvēta Aqunura strūklaku sistēma 60 gadadiena. Secināt, muzikālā izrāde ir lielisks noslēgums ģimenes ceļojumam uz brīnišķīgo Eftelingas tematiskais parks.

Kā nokļūt Eftelingas strūklakā?

Šis apbrīnojamais parks atrodas tikai stundas attālumā no Amsterdamas, tāpēc tas ir lieliski piemērots jautrai ģimenei vienas dienas brauciens no Amsterdamas.

Briseles un Amsterdamas vilcienu cenas

Londonas līdz Amsterdamas vilcienu cenas

Berlīnes un Amsterdamas vilcienu cenas

Parīzes līdz Amsterdamas vilcienu cenas

 

 

5. 1o skaistākās strūklakas Eiropā: Trafalgara strūklaka

Nāras un Tritons ir centrālās statujas Trafalgāra laukuma strūklakā. Tomēr, atšķirībā no citām strūklakām, aiz šo jūras radību izvēles nav nevienas leģendas. Skaistākā strūklaka Londonā sākotnēji tika uzcelta 1841 lai pēc iespējas samazinātu vietu demonstrantiem.

Trafalgāra laukuma strūklaku atradīsit tieši pie Nacionālās galerijas Londonā. Papildus, jums jāzina, ka tieši tur londonieši nāk izklaidēties. Tātad, jums būs vēl viens lielisks iemesls apmeklēt vienu no skaistākajām strūklakām Eiropā.

Kā nokļūt Trafalgara strūklakā Londonā?

Jūs varat doties uz Charing Cross metro staciju no jebkura Londonas punkta.

Amsterdamas līdz Londonas vilciena cenas

Parīzes līdz Londonas vilcienu cenas

Berlīnes un Londonas vilcienu cenas

Briseles un Londonas vilcienu cenas

 

Trafalgar Fountain London UK

 

6. Swarovski strūklaka Insbrukā

Tiroles reģions ir viens no skaistākajiem reģioniem Austrijā, kā arī mājvieta Swarovski štābam. Strūklaka Swarovski atrodas Swarovski kristālu pasaulē, izklaides un pārtikas komplekss. Tas faktiski bija paredzēts kristāla stikla ražotājam, Svarovski.

Strūklaka ir veidota kā cilvēka galva. Tā ir viena no neparastākajām strūklakām Eiropā, un noteikti ir vērts apmeklēt, dodoties pārgājienos Austrijā.

Kā nokļūt Swarovski strūklaka In Insbruka?

Jūs varat ceļot ar vilcienu no Insbrukas līdz Swarovski mazāk nekā stundas laikā.

Minhene - Insbruka vilcienu cenas

Zalcburga - Insbruka vilcienu cenas

Oberstdorfas līdz Insbrukas vilcienu cenas

Grācas līdz Insbrukas vilcienu cenas

 

Swarovski Fountain In Innsbruck is the one of the Most Unique and Beautiful Fountains in Europe

 

7. Jet Deau Ženēvā

Ūdens strūkla, ūdens strūklu angļu valodā, ir augstākā strūklaka Eiropā un to var sasniegt 400 metri. Sākotnēji, strūklaka tika uzcelta, lai kontrolētu La Coulouvreniere hidrauliskās rūpnīcas pārspiedienu, bet drīz kļuva par varas simbolu.

tāpēc, apmeklējot Ženēvu, ir diezgan grūti palaist garām Jet Deau. Patiesībā, jūs varētu atrast ceļu uz Ženēvas ezeru, ja jūs vienkārši sekojat ūdens strūklai.

Lionas uz Ženēvu vilcienu cenas

Cenas no Cīrihes līdz Ženēvai

Parīzes - Ženēvas vilcienu cenas

Bernes uz Ženēvu vilcienu cenas

 

Jet Deau In Geneva is The Most Special Fountain In Switzerland

 

8. Stravinska strūklaka, Parīze

Stravinska strūklaka Pompidū centrā ir muzikāls veltījums krievu komponistam, Igors Stravinskis. Spilgtas krāsas lūpas, klauns, un citas nežēlīgas skulptūras padara šo ekscentrisko strūklaku par vienu no neparastākajām strūklakām Eiropā. Dizainu izveidoja tēlnieks Žans Tinguelijs un gleznotājs Niki de Saint Phalle. Abiem māksliniekiem ir ļoti atšķirīgs stils: no vienas puses dadaistu industriāls, un spilgti, no otras puses. Tātad, kopā, viņu darbs svin 20. gadsimta izcilāko mūsdienu klasisko mūziku.

Neapšaubāmi, Stravinska strūklaka piesaistīs jūsu uzmanību, kad jūs to apbrīnojat tuvplānā. Tas faktiski ir kā cirka izrādes liecinieks pie pasaulē pazīstamā Pompidū centra ieejas.

Kā es varu nokļūt Stravinska strūklaka?

Fontaine Stravinsky atrodas pie ieejas Pompidū centrā. Ar metro var nokļūt līdz Hotel de Ville stacijai.

Parīzes līdz Marseļas vilcienu cenas

Marseļa līdz Parīze Vilciena cenas

Marseļa līdz Klermonta Ferranda vilcienu cenas

 

9. Margaritas salas muzikālā strūklaka Budapeštā

Lielākā strūklaka Ungārijā katru stundu parāda brīnišķīgu mūzikas un lāzeru šovu. Maijs līdz oktobrim, ir labākais laiks, lai apmeklētu Margaretas salu Budapeštā. Jūs varat baudīt pikniku, skatoties iespaidīgo ūdens un gaismas šovu.

Vēl viena iezīme, kas padara Krizikova strūklaku par vienu no 10 skaistākās strūklakas Eiropā, ir tas, ka ir paredzēts mūzikas šova plāns bērniem un pieaugušajiem.

Kā es varu nokļūt Mārgaretas salas strūklaka?

No Budapeštas salas strūklakas no Budapeštas pilsētas centra var nokļūt ar tramvaju.

Cenas no Vīnes līdz Budapeštai

Prāgas - Budapeštas vilcienu cenas

Minhene - Budapešta vilcienu cenas

Grācas uz Budapeštu vilcienu cenas

 

The Margaret Island Musical Fountain In Budapest is Most Beautiful Fountains and Musical in Europe

 

10. Krizik strūklaka Prāgā

Dejojošā strūklaka, Krizik strūklaka, atrodas netālu no Prāgas izstāžu centra. Sākot no 8 pm līdz pusnaktij, jūs varēsiet izbaudīt labākās gaismas un labāko mūziku. Tur ir 4 parāda, kad katrs ir pilnīgi atšķirīgs no otra mūzikā un gaismā.

Krizikas mūzikas strūklaka tika uzbūvēta gadā 1891 izstāžu centram. Kopš tā laika tas izklaidē pūļus. Vakars ar izrādi būs lielisks noslēgums pasakainai dienai Prāgā.

Kā es varu nokļūt Kriziks?

Ar tramvaju jūs viegli varat nokļūt Krizik strūklakā līdz Vystaviste stacijai.

Nirnberga uz Prāga Vilciena cenas

Minhene - Prāga Vilciena cenas

Berlīnes un Prāgas vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Prāgai

 

Krizik Fountain In Prague

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast lētākās vilciena biļetes uz kādu no skaistākajām strūklakām Eiropā.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ierakstu “10 skaistākās strūklakas EiropāJūsu vietnē? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-fountains-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)