Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Tanie bilety kolejowe OBB i ceny podróży

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Tanie bilety kolejowe OBB oraz Ceny podróży OBB i korzyści.

 

tematy: 1. Najważniejsze informacje o OBB
2. O OBB 3. Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg OBB
4. Ile kosztują bilety OBB 5. Trasy podróży: Dlaczego lepiej jechać pociągami OBB, i nie podróżować samolotem
6. Jakie są różnice między standardem, Komfort, i Sparschiene na OBB 7. Czy istnieje abonament OBB
8. Jak długo przed odlotem OBB przybyć 9. Jakie są rozkłady jazdy pociągów OBB
10. Które stacje są obsługiwane przez OBB 11. FAQ OBB

 

Najważniejsze informacje o OBB

  • Z wysoką punktualnością wynoszącą 96%, OBB (czasami nazywany OEBB) jest jednym z najbardziej niezawodnych przewoźników kolejowych w Europie.
  • Każdego roku, OBB bierze 447 milion ludzi i 105 milion ton towarów do miejsc docelowych w Austrii i całej Europie.
  • OBB jest bardzo przyjazny dla środowiska, oraz 100% całej ich energii elektrycznej pochodzi z energii odnawialnej.
  • OBB jest największym dostawcą usług mobilności w Austrii.

 

O OBB

OBB, Austriackie Koleje Federalne, to inna nazwa austriackich kolei federalnych. Od momentu założenia w 1923, OBB od lat świadczy usługi mobilności obywatelom Australii. Ostatnie badania wykazały, że w Europie, OBB jest najlepszy pod względem punktualności, niezawodność, i częstotliwość.

Oferty OBB usługi kolejowe w Austrii i w całej Europie. Z odpowiednim biletem, możesz odwiedzić wszystko, co najlepsze miejsca na wakacje w Europie. Z różnymi kategoriami biletów i subskrypcji kart, OBB zaspokaja potrzeby wszystkich.

Pociągi OBB często jeżdżą po Wiedniu – Graz, Salzburg – Wiedeń, Linz – St. Polten, Graz - Salzburg. Możesz także dostać się do sąsiednich krajów w Europie pociągami OBB.

W całej korporacji, 41,904 pracownicy pracujący w sieci kolejowej i autobusowej (plus ponad 2,000 praktykanci) upewnij się, że niektóre 1.3 każdego dnia miliony pasażerów bezpiecznie dociera do celu podróży.

 

OBB train tickets

Iść do Zapisz stronę główną pociągu lub użyj tego widgetu, aby wyszukać pociągi bilety na OBB

Zapisz aplikację na iPhone'a

Zapisz aplikację Android Train

 

Zapisz pociąg

Pochodzenie

Miejsce docelowe

Data odjazdu

Data powrotu (Opcjonalny)

Dorosły (26-59):

Młodość (0-25):

Senior (60+):


 

Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg OBB

Liczba 1: Zarezerwuj bilety OBB z wyprzedzeniem, jak możesz

Cena Bilety kolejowe OBB rośnie w miarę zbliżania się dnia podróży. Możesz zaoszczędzić pieniądze, rezerwując bilety kolejowe OBB jak najdalej od dnia wyjazdu. Bilety kolejowe OBB są dostępne już od 3 do 6 miesiące przed odjazdem pociągu. Rezerwacja wcześniej gwarantuje, że otrzymasz najtańsze bilety kolejowe OBB. Mają też ograniczoną liczbę, więc im wcześniej zarezerwujesz, tańsze dla ciebie. Aby zaoszczędzić na biletach kolejowych OBB, kup bilety wcześnie.

Liczba 2: Podróżuj OBB w okresach poza szczytem

Bilety kolejowe OBB są tańsze w okresach poza szczytem, na początku tygodnia, iw ciągu dnia. Możesz być pewien, że dostaniesz tańsze bilety kolejowe w ciągu tygodnia. We wtorek, środa, i czwartek, Bilety kolejowe OBB są najbardziej ekonomiczne. Ze względu na dużą liczbę osób podróżujących służbowo do pracy rano i wieczorem, bilety kolejowe kosztują więcej. Podróżowanie między porankiem a wieczorem dojazdy jest znacznie tańsze. Weekendy to kolejny okres szczytowy dla pociągów, szczególnie w piątki i soboty. Ceny biletów kolejowych OBB również rosną święta państwowe i szkolne.

Liczba 3: Zamów bilety na OBB, gdy będziesz pewien harmonogramu podróży

Pociągi OBB są bardzo poszukiwane, i przy minimalnej konkurencji, obecnie pozostają najlepszym wyborem dla pociągów w Austrii. Mogą sobie pozwolić na ustawienie ograniczeń dotyczących biletów kolejowych, takich jak te, które zabraniają wymiany biletów lub zwrotów, chyba że jest to bilet biznesowy. Mimo że nadal istnieją strony internetowe, na których można sprzedawać bilety z drugiej ręki ludziom, OBB nie zezwala na sprzedaż biletów używanych. W jaki sposób pomaga to zaoszczędzić pieniądze? Zamów bilet tylko wtedy, gdy masz pewność, że Twój harmonogram uratuje Cię od zarezerwowania jednego biletu dwa razy, ponieważ coś się pojawiło i nie możesz użyć oryginalnego biletu.

Liczba 4: Kup bilety OBB w Save A Train

Save a Train ma największy, najlepszy, oraz najtańsze oferty biletów kolejowych w Europie. Nasze połączenie z wieloma operatorami kolejowymi, źródła biletów kolejowych, a nasza wiedza na temat algorytmów technologicznych daje nam dostęp do najtańszych ofert biletów kolejowych. Oferujemy nie tylko tanie oferty biletów kolejowych na sam OBB; zapewniamy to samo dla innych alternatyw dla OBB.

Bilety z Salzburga do Wiednia

Bilety z Monachium do Wiednia

Bilety z Graz do Wiedeń

Bilety z Pragi do Wiednia

 

OBB moving train

 

Ile kosztują bilety OBB?

Bilety OBB zaczynają się od 1,5 € do nawet 51 € na podróż pociągiem. ten cena biletu kolejowego OBB zależy od tego, jaki rodzaj zakupionego biletu i kiedy zdecydujesz się podróżować:

 

Bilet w jedną stronę Podróż w obie strony
Standard 1,50 € – 51 € 2,40 € – 100 €
Pierwsza klasa 1,50 € – 51 € 2,40 € – 100 €

 

 

Trasy podróży: Dlaczego lepiej jeździć pociągami OBB, i nie podróżować samolotem

1) Przyjeżdżasz do centrum miasta. Jest to jedna zaleta pociągów OBB w porównaniu z samolotami. Pociągi OBB i wszystkie inne pociągi podróżują z dowolnego miejsca w mieście do centrum następnego miasta. Oszczędza to czas i koszty taksówki z lotniska do centrum miasta. Z przystankami kolejowymi, łatwiej dotrzeć do dowolnego miejsca w mieście, do którego się wybierasz. Nie ma znaczenia, skąd podróżujesz, Monachium, Salzburg, Linz, lub Kolonia, przystanki w centrum miasta to główna zaleta pociągów OBB!

2) Podróż samolotem wymaga przebywania na lotnisku co najmniej kilka godzin przed czasem lotu. Przed wejściem na pokład samolotu musisz przejść kontrolę bezpieczeństwa. Z pociągami OBB, musisz być na stacji mniej niż godzinę wcześniej. Jeśli weźmiesz również pod uwagę czas dojazdu z lotniska do centrum miasta, zrozumiesz, że pociągi OBB są lepsze pod względem całkowitego czasu podróży.

3) Na powierzchni, cena biletów kolejowych OBB wydaje się być droższa niż bilety lotnicze tanie. Jednakże, podczas porównania wszystkich zaangażowanych opłat, Bilety kolejowe OBB mają lepszą ofertę cenową. Z innymi kosztami, takimi jak opłaty za bagaż, których nie musisz płacić w pociągach, podróżowanie OBB jest najlepszy.

4) Pociągi są przyjazne dla środowiska. W porównaniu między pociągami i samolotami, pociągi wychodzą na górę. Samoloty silnie zanieczyszczają atmosferę wydzielanymi przez nie wysokimi poziomami węgla. Pociągi w porównaniu dają się Carbon 20X mniejszy niż samoloty.

Bilety z Monachium do Innsbrucka

Bilety z Salzburga do Innsbrucka

Bilety na Oberstdorf do Innsbruck

Bilety z Graz do Innsbruck

 

Jakie są różnice między standardem, Komfort, i Sparschiene na OBB?

OBB ma różne klasy biletów dla różnych budżetów i typów podróżnych: czy to biznes, czy wypoczynek. Możesz być pewien, że jeden z tych biletów będzie ci odpowiadał.

Standardowe bilety OBB:

Bilet standardowy to najbardziej elastyczny bilet kolejowy, jaki oferuje OBB. Jeśli musisz podróżować w krótkim czasie, powinieneś dostać ten bilet. Nie jesteś ograniczony do konkretnego pociągu, i możesz wybrać swoje połączenie. Bilet standardowy OBB jest ważny na 2 dni bez względu na trasę i kanał zakupu. Standardowe bilety mogą zostać zwrócone bezpłatnie na dzień przed pierwszym dniem ich ważności. Przy zakupie tego biletu online, istnieją specjalne instrukcje dotyczące zwrotu kosztów i ważności.

 

 

OBB Bilety komfortowe:

Bilety OBB Komfort są zwykłymi biletami OBB, i są oferowane za połączenia nocnym pociągiem. Bilet OBB Komfort pokrywa koszt przejazdu, rezerwacja w wybranej kategorii podróży, i śniadanie w kabinie sypialnej.
W przeciwieństwie do standardowego biletu, bilet Komfort nie jest wcale elastyczny. Jest zarezerwowany dla konkretnej trasy i określonego pociągu. Musisz uzyskać nowy bilet na wszelkie połączenia przed i po trasie, którą obejmuje ten bilet.
Do zwrotu kosztów, Bilety OBB na Komfort są zwracane bezpłatnie do 15 dni do pierwszego dnia ważności. Po 15 znak dnia, Bilety Komfort są refundowane w 50% pierwotnej ceny.

 

 

Bilety OBB Sparschiene:

Oprócz bilet standardowy i bilet Komfort, OBB oferuje inny asortyment biletów, znany jako bilet Sparschiene. Ten asortyment jest tani i przeznaczony dla osób o niskich budżetach. Istnieją dwa rodzaje biletów Sparschiene.

bilet kolejowy obb

 

Czy istnieje abonament OBB?

Dla lokalnych mieszkańców, istnieją dwa rodzaje subskrypcji, Vorteilscard i Osterreichcard. W przypadku osób z zagranicy sugerujemy zakup z dużym wyprzedzeniem, a wtedy zostanie wyświetlona najtańsza opcja.

Vorteilscard Classic można kupić na stronie: (lokalni obywatele otrzymują 45% zniżka na standardowy bilet jednorazowy dla pasażerów, którzy kupią bilet)

– Liczniki biletów OBB.

– W dziale obsługi klienta OBB 05-1717

– Od personelu pociągów i autobusów OBB.

 

Z kartą Osterreichcard Classic, otrzymasz dodatkową zniżkę na samodzielną rezerwację w wysokości 5% w sprawie standardowego biletu pojedynczego dla pasażerów przy zakupie biletu od:

– Automat biletowy OBB na dworcu kolejowym.

– Od personelu pociągów i autobusów OBB.

Rodzina Vorteilscard

Pasażerowie w wieku 15 i więcej mogą kupić rodzinę Vorteilscard. Ta karta jest ważna w połączeniu z dowodem tożsamości ze zdjęciem, który powinien obejmować wiek posiadacza. Z tym biletem, możesz podróżować wszystkimi pociągami OBB.

Wszyscy posiadacze rodziny Vorteilscard korzystają z przywilejów Vorteilscard classic. Oprócz klasycznych korzyści, dwóm posiadaczom karty Vorteilscard Family przysługuje również zniżka, jeśli podróżują razem z niemowlęciem lub dzieckiem. 4 dzieci na posiadacza rodziny Vorteilscard otrzymają zniżkę w wysokości 100% na standardowy bilet jednorazowy.

Austria Youth Card

Aż do dnia przed ich 26. urodzinami, pasażerowie mogą kupić Jugend Osterreichcard. Możesz udowodnić swój wiek dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Rodzina Austriacard

Wszyscy rodzice niemowląt i dzieci, którzy otrzymują dodatek rodzinny w Austrii lub w innym miejscu, mogą kupić kartę Osterreichcard Familie. Korzyści są takie same jak w przypadku klasycznej karty Osterreichcard.

Osterreichcard Classic

Pasażerowie mogą kupić kartę Osterreichcard Classic. Z kartą Osterreichcard Classic, otrzymają rabat w wysokości 100% na koszt rezerwacji miejsc w klasie 1 i 2. Z Osterreichcard Classic 2 klasa, otrzymasz 50% zniżka na zmianę klasy z 2 na 1 klasę z biletem jednorazowym standardowego typu.

Osterreichcard Senior

Starsi pasażerowie z Austrii w wieku 63 i więcej można kupić Osterreichcard Senior. Korzyści są takie same jak w przypadku klasycznej karty Osterreichcard.

Karta Austria Special

Osoby niepełnosprawne, które mają następujące wpisy w austriackim orzeczeniu o niepełnosprawności lub ciężkiej niepełnosprawności związanej z wojną, mogą kupić kartę Osterreichcard Spezial. Korzyści są takie same jak w przypadku klasycznej karty Osterreichcard.

Bilety z Linz do Saint Polten

Bilety z Wiednia do Salzburga

Bilety z Saint Polten do Wiener Neustadt

Bilety z Salzburga do Grazu

 

OBB train tickets

 

Jak długo przed odlotem OBB przybyć?

Trudno dokładnie powiedzieć drugiemu, ale Save a Train zaleca przybycie na około godzinę przed godziną odjazdu. Jeśli skończysz w kontroli paszportowej odpowiednio wcześnie, możesz kupować rzeczy potrzebne, aby podróż pociągiem była jak najbardziej komfortowa.

 

Jakie są rozkłady jazdy pociągów OBB?

Możesz dowiedzieć się w czasie rzeczywistym na naszej stronie głównej w Save a Train. Po prostu wpisz swoją aktualną lokalizację i żądane miejsce docelowe, a my pokażemy ci informacje.

 

Które stacje są obsługiwane przez OBB?

Stacja OBB w Wiedniu to Vienna Hauptbahnhof (Dworzec Centralny w Wiedniu), który znajduje się obok Sudtiroler Platz w samym sercu Wiednia.

W Linzu, Obecnie pociągi OBB odejdź i przyjedź ze stacji centralnej w Linz (Dworzec główny w języku niemieckim to Hauptbahnhof), niedaleko od Dunaju.

Główny dworzec kolejowy w Salzburgu (Dworzec Centralny w Salzburgu) znajduje się w środku 2. największego miasta w Austrii – Salzburg.

 

FAQ OBB

Czy rowery są dozwolone na pokładzie Pociągi OBB?

Rowery są dozwolone w pociągach OBB, o ile kupisz dla nich bilet na stacji. Kosztują 2 € za rower.

Czy dzieci podróżują za darmo pociągami OBB?

tak, ale tylko do pewnego wieku. Dzieci w wieku poniżej sześciu lat podróżują bezpłatnie.

Czy zwierzęta są akceptowane w pociągach OBB?

tak, są tak długo, jak przestrzegają wytycznych dla zwierząt domowych. Małe zwierzęta muszą być przewożone w skrzyni lub podobnej skrzynce.

Jakie są procedury wejścia na pokład dla OBB?

Niektóre stacje mają wyświetlacze elektroniczne, które ujawniają formację pociągów. Dalej, użyj ich, aby sprawdzić strefy, w których będzie numer autokaru pociągu, gdy pociąg przyjedzie.

Najczęściej zadawane pytania na temat OBB – Czy muszę wcześniej zamówić miejsce na OBB?

ty mogą bodobrze za wiemw z góry na krajowym OBB pociągi do 3 euro. ty będzie zdobądź osobisty siedzenie po dokonaniu rezerwacji.

Czy wewnątrz OBB znajduje się internet WiFi??

tak. Możesz cieszyć się Darmowy internet WiFi we wszystkich pociągach OBB i wszystkie klasy podróży przy zakupie biletów OBB (Najlepiej na SaveATrain.com).

 

Jeśli przeczytałeś do tego momentu, wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o swoich pociągach OBB i jesteś gotowy kupić bilet na pociąg OBB Zapisz pociąg

 

Dla tych przewoźników mamy bilety kolejowe:

DSB Denmark

Duński DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Pociągi Intercity

SJ Sweden Trains

SJ Szwecja

NS International Cross border trains

NS International Holandia

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norwegia

Switzerland Sbb railway

SBB Szwajcaria

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

pogłębia

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Niemcy

European night trains by city night line

Pociągi nocne

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Niemcy

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Czech

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo Eurail

Eurail

 

Czy chcesz osadzić tę stronę w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML), Lub możesz po prostu link bezpośrednio do tej strony.

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !