Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 25/02/2022)

Rodzinne wakacje w Europie mogą być świetną zabawą dla rodziców i dzieci w każdym wieku, jeśli dobrze je zaplanujesz. Europa to kraina zamków i mostów, zielone, bogate parki, i rezerwy gdzie młode dziewczyny a chłopcy mogą przez jeden dzień udawać księżniczki i książęta. Są świetne szlaki turystyczne i mnóstwo miejsc do przygód na świeżym powietrzu, ale podróżowanie z dziećmi to wyzwanie.

Od planowania do pakowania, stworzyliśmy najlepszy przewodnik po wymarzonej rodzinnej wycieczce. Po prostu postępuj zgodnie z naszymi 10 najlepsze wskazówki na rodzinne wakacje w Europie, aby zapewnić epicką rodzinną podróż.

 

1. Wskazówki dotyczące rodzinnych wakacji w Europie: Zaangażuj swoje dzieci

Tajemnica na wspaniałe rodzinne wakacje jest to, że cała rodzina jest na pokładzie i jest podekscytowana. Europa jest pełna niesamowitych zabytków, wdzięki kobiece, parki rozrywki, i miejsc do odwiedzenia, a udział dzieci w planowaniu podróży do Europy zamieni się w wymarzone wakacje. Przeprowadź swoje badania z wyprzedzeniem, wybierz atrakcje, które chcesz odwiedzić, i miejsca, które pokochałyby Twoje dzieci, a potem niech dzieci wybiorą 3-4 atrakcje na liście. W ten sposób każdy jest szczęśliwy i każdego dnia ma na co czekać.

Ceny pociągów z Brukseli do Amsterdamu

Ceny pociągów z Londynu do Amsterdamu

Ceny pociągów z Berlina do Amsterdamu

Ceny pociągów z Paryża do Amsterdamu

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. Zostań w AirBnB

Airbnb jest tańsze, bardziej prywatne, i ma domową atmosferę, co jest bardzo ważne dla dzieci przebywających z dala od domu. Airbnb to świetna opcja noclegu na rodzinne wakacje w Europie, ponieważ hotele w Europie są dość drogie, nawet przy okazji śniadania. Pobyt na Airbnb zapewnia kuchnię do gotowania posiłków, lunch na wynos, i śniadanie, kiedy można omówić dzień.

Również, jest dużo miejsca i prywatności dla dzieci i rodziców, odpocząć po długim dniu zwiedzania.

Ceny pociągów z Florencji do Rzymu

Ceny pociągów z Neapolu do Rzymu

Ceny pociągów z Florencji do Pizy

Ceny pociągów z Rzymu do Wenecji

 

3. Wskazówki dotyczące rodzinnych wakacji w Europie: Wydostać się z ruchliwego centrum miasta

Europa jest pełna malowniczych rezerwatów przyrody i parków narodowych, ze wspaniałymi szlakami turystycznymi i miejscami piknikowymi. Naturalna wielkość w Europie jest tak wszechstronna, że ​​nawet jeśli podróżujesz z małymi dziećmi, nadal możesz odkrywać wodospady i punkty widokowe.

Większość parków jest dostępna pociąg poprzez z duże centra miast. Jeśli planujesz z wyprzedzeniem i bądź przygotowany, nie ma powodu, dla którego nie powinieneś bawić się na świeżym powietrzu i cieszyć się świeżym powietrzem, lasy, i parki tematyczne.

Ceny pociągów z Mediolanu do Rzymu

Ceny pociągów z Florencji do Rzymu

Ceny pociągów z Pizy do Rzymu

Ceny pociągów z Neapolu do Rzymu

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. Zarezerwuj swój transport

Znajomość sposobu poruszania się po obcym miejscu to kluczowe w podróży z dziećmi. Nie chcesz się zgubić i wędrować po mieście pieszo lub podróżować z lotniska, niezależnie od pogody. W związku z tym, planowanie i rezerwacja środków transportu w Europie to gwarancja udanych rodzinnych wakacji.

Transport publiczny jest wysoce niezawodny i wygodne w Europie. Istnieje wiele opcji podróżowania po centrach miast i poza nimi. Poruszanie się pociągiem i tramwajem jest idealne z dziećmi, ponieważ wszędzie można dotrzeć, unikaj ruchu w budżecie Twojej podróży.

W porównaniu do wynajem samochodu i spędzać dużo czasu na szukaniu parkingu lub po prostu na drodze, możesz cieszyć się jazdą i przekąskami, kiedy pociąg podróżujący z dziećmi po Europie. Wielki przewaga podróżowania po Europie z dziećmi pociągiem jest to, że dzieci podróżują bezpłatnie z biletem kolejowym Euro.

ZACeny pociągów z msterdam do Londynu

Ceny pociągów z Paryża do Londynu

Ceny pociągów z Berlina do Londynu

Ceny pociągów z Brukseli do Londynu

 

5. Wskazówki dotyczące rodzinnych wakacji w Europie: pakiet Światło

Przewozy Dworce kolejowe w Europie z wózkami i dużymi walizkami może być wyzwaniem. Na niektórych stacjach kolejowych nie ma wind ani schodów ruchomych, więc najlepiej jest spakować i podróżować z lekkością. Pamiętaj, aby spakować składany wózek i torby podręczne, w ten sposób, jeśli dzieci są wystarczająco duże, mogą nosić własny bagaż.

Oprócz, lekkie pakowanie oznacza spakowanie wszystkiego, co niezbędne w podróży rodzinnej. A zatem, zajmowanie się dziećmi w pociągach z kolorowymi akcesoriami, audiobooki, lub czas oglądania kreskówek na iPadzie, będzie wielką pomocą.

Ceny pociągów z Monachium do Salzburga

Ceny pociągów z Monachium do Pasawy

Ceny pociągów z Norymbergi do Pasawy

Ceny pociągów z Salzburga do Pasawy

 

6. Jedzenie na mieście z dziećmi w Europie

Powinieneś wiedzieć, że restauracje w Europie nie oferują posiłków dla dzieci, więc to dorośli’ porcje dla każdego. Jest to szczególnie ważne, na przykład, jeśli podróżujesz do Włoch, nie znajdziesz pizzy ani makaronów dla dzieci, więc bądź przygotowany.

Ale, nie musisz jeść poza domem. Jedną z naszych najlepszych wskazówek dotyczących podróżowania z dziećmi po Europie jest posiadanie pikniki rodzinne. Wiele powiedziano o europejskich parkach i przyrodzie, ponieważ bogate zielone tereny są po prostu zaprojektowane do organizacji rodzinnego pikniku. Chwyć ciastka, świeży owoc, i warzywa na lokalnym targu i jesteś gotowy na piknik obiadowy. Ceny na targowiskach rolniczych są znacznie niższe niż w supermarketach i restauracjach. Do tego wszystkiego, pomyśl tylko o widokach, które będziesz cieszyć się każdym kęsem i całkowicie za darmo.

Ceny pociągów z Monachium do Zurychu

Ceny pociągów z Berlina do Zurychu

Ceny pociągów z Bazylei do Zurychu

Ceny pociągów z Wiednia do Zurychu

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. Wskazówki dotyczące rodzinnych wakacji w Europie: Wycieczki statkiem i bezpłatne wycieczki piesze po Europie

Możesz to wszystko zrobić samodzielnie, korzystając z mapy, książek i aplikacji, ale najlepiej jest dołączyć do łodzi lub pieszej wycieczki. W większości europejskich miast jest bezpłatne wycieczki piesze po mieście z lokalnym przewodnikiem. Ten wesoły przewodnik pokaże i powie najlepiej strzeżone sekrety miasta, bez zgubienia się w labiryncie ulic. Przewodnik wskaże również lokalne restauracje z ustalonym menu obiadowym i udzieli najlepszych porad, co robić w mieście.

Europa jest pełna kanałów i rzek, więc wycieczka łodzią to kolejna zabawa oraz unikalny sposób podróżowania i odkrywania. Będzie to zarówno ekscytujące dla dzieci, jak i relaksujące dla Ciebie.

Ceny pociągów z Interlaken do Zurychu

Ceny pociągów z Lucerny do Zurychu

Ceny pociągów z Berna do Zurychu

Ceny pociągów z Genewy do Zurychu

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. Znajdź czas na przejażdżki karuzelą

Większość europejskich miast będzie miała jasną i wspaniałą karuzelę w główny plac miasta. Zamiast biec do następnej witryny, zatrzymać, i pozwól dzieciom jeździć na tyle przejażdżek, ile chcą. Ciesz się jazdą karuzelą, gdy Wieża Eiffla jest tuż za Tobą, to niezapomniany moment dla małych dzieci i dorosłych.

Ceny pociągów z Amsterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Londynu do Paryża

Ceny pociągów z Rotterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Brukseli do Paryża

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. Wskazówki dotyczące rodzinnych wakacji w Europie: Znajdź czas na „Ups”

Tylko dlatego, że jesteś w Szwajcarii, nie gwarantuje, że podczas rodzinnej podróży wszystko pójdzie gładko. Kiedy podróżujesz z dziećmi, wszystko może się zdarzyć, nawet w Europie, więc pamiętaj, aby zostawić czas na ups w podróży. Znajdź czas na nieplanowane niespodzianki, opóźnienia, zmiany planów dzięki zrzędliwym dzieciakom, i bądź obecny i gotowy do dostosowania się.

Ceny pociągów z Salzburga do Wiednia

Ceny pociągów z Monachium do Wiednia

Ceny pociągów z Graz do Wiednia

Ceny pociągów z Pragi do Wiednia

 

10. Pokaż dzieciom Europę z utartej ścieżki

Jedną z naszych najważniejszych wskazówek dotyczących podróżowania z dziećmi jest pokazanie im, jak to zrobić podróżować poza utartymi ścieżkami w Europie. Unikaj mas na głównych placach, linie do lodów, i fotki rodzinne, zabierając ich do tych ukrytych miejsc, malownicze wioski, i niezwykła natura.

Dzieci uwielbiają bajki i przygody, więc zabierz ich do miejsc, z których powstają legendy. To świetny sposób na wspólne spędzenie czasu, jak najlepiej wykorzystać rodzinne wakacje w Europie, i uczyć ich o bogatej kulturze i historii Europy.

Europa to wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy jesteś rodziną poszukującą przygód, czy też lubisz zwiedzać i muzea, Europa ma to wszystko. Dodatkowo, Europa jest przyjazna rodzinie, jeśli chodzi o transport i specjalne przepustki miejskie. Nasz 10 najlepsze wskazówki na rodzinne wakacje w Europie będą bardzo pomocne przy planowaniu kolejnej lub nawet pierwszej wyprawy do krainy zamków i legend.

Ceny pociągów z Mediolanu do Wenecji

Ceny pociągów z Padwy do Wenecji

Ceny pociągów z Bolonii do Wenecji

Ceny pociągów z Rzymu do Wenecji

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować najlepsze rodzinne wakacje w Europie pociągiem.

 

 

Czy chcesz zamieścić nasz wpis na blogu „10 najlepszych wskazówek na rodzinne wakacje w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-family-wakacje-europe/?lang=pl W pobliżu– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)