Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/02/2022)

Avrupa'da bir aile tatili iyi planlıyorsanız, her yaştan ebeveynler ve çocuklar için çok eğlenceli olabilir.. Avrupa kaleler ve köprüler ülkesidir, yeşil cömert parklar, ve rezerv nerede genç kızlar ve erkekler bir günlüğüne prensesler ve prensler gibi davranabilirler. Var harika yürüyüş parkurları ve harika dış mekanlarda macera için bolca yer, ama çocuklarla seyahat etmek zorlu bir iş.

Planlamadan paketlemeye, rüya gibi bir aile gezisi için nihai kılavuzu tasarladık. Sadece takip edin 10 Destansı bir aile gezisi sağlamak için Avrupa'da bir aile tatili için en iyi ipuçları.

 

1. Avrupa'da Aile Tatilleri İçin İpuçları: Çocuklarınızı Dahil Edin

Sır harika bir aile tatili, tüm ailenin gemide olduğu ve heyecanlandığı zamandır.. Avrupa muhteşem simge yapılarla dolu, konumlar, Lunapark, ve ziyaret edilecek yerler, ve çocuklarınızın Avrupa seyahatinizi planlamaya katılması rüya gibi bir tatile dönüşecek. Araştırmanızı önceden yapın, ziyaret etmek istediğiniz turistik yerleri seçin, ve çocuklarınızın seveceği noktalar, ve sonra çocukların seçmesini sağlayın 3-4 listedeki turistik yerler. Bu şekilde herkes mutludur ve her gün dört gözle bekleyeceği bir şey vardır.

Brüksel - Amsterdam Tren Fiyatları

Londra - Amsterdam Tren Fiyatları

Berlin - Amsterdam Tren Fiyatları

Paris - Amsterdam Tren Fiyatları

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. AirBnB'de Kalın

Airbnb daha ucuzdur, daha özel, ve çirkin bir his var, bu, evden uzakta çocuklar için çok önemli. Airbnb Avrupa'daki oteller oldukça pahalı olduğundan, Avrupa'da aile tatili için harika bir konaklama seçeneğidir, bir kahvaltı anlaşmasıyla bile. Airbnb'de kalmak, yemeklerinizi pişirmeniz için size bir mutfak sağlar, öğle yemeği, ve günü tartışabileceğiniz kahvaltı zamanı.

Ayrıca, çocuklar ve ebeveynler için bolca alan ve gizlilik var, keşfederek geçen uzun bir günün ardından dinlenmek.

Floransa - Roma Tren Fiyatları

Napoli - Roma Tren Fiyatları

Floransa - Pisa Tren Fiyatları

Roma - Venedik Tren Fiyatları

 

3. Avrupa'da Aile Tatilleri İçin İpuçları: Meşgul Şehir Merkezinden Çıkın

Avrupa doğal doğa rezervleri ve milli parklarla doludur, harika yürüyüş parkurları ve piknik yerleri ile. Avrupa'nın doğal ihtişamı o kadar çok yönlüdür ki, küçük çocuklarla seyahat ediyor olsanız bile, hala keşfedebilirsin şelaleler ve bakış açıları.

Çoğu parka erişilebilir aracılığıyla tren -den büyük şehir merkezleri. Önceden plan yaparsanız ve hazırlıklı gelirseniz, harika açık havada eğlenmemeniz ve temiz havanın tadını çıkarmanız için hiçbir neden yok, ormanlar, ve temalı parklar.

Milano - Roma Tren Fiyatları

Floransa - Roma Tren Fiyatları

Pisa - Roma Tren Fiyatları

Napoli - Roma Tren Fiyatları

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. Ulaşımınızı Ayırtın

Yabancı bir yerde dolaşmanın yolunu bilmek, seyahat ederken çok önemli çocuklarla. Kaybolmak ve şehirde yürüyerek veya havaalanından seyahat etmek istemezsiniz, hava nasıl olursa olsun. bu nedenle, Avrupa'da ulaşım araçlarınızı planlamak ve rezervasyon yapmak harika bir aile tatili vaat edecek.

Toplu taşıma son derece güvenilirdir ve Avrupa'da rahat. Şehir merkezi içinde ve dışında birçok seyahat seçeneği var. Tren ve tramvayla dolaşmak çocuklar için idealdir çünkü her yere ulaşabilirsiniz, gezinizin bütçesinde trafikten kaçının.

Kıyasla araba kiralamak ve park yeri aramak için çok fazla zaman harcamak veya sadece yola odaklanmak, yolculuğun ve atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsin, zaman Avrupa'da çocuklarla seyahat eden tren. Devasa bir Avrupa'da seyahat etmenin avantajı çocuklarla trenle seyahat etmek, çocukların Euro tren geçişiyle ücretsiz seyahat etmesidir.

AAmsterdam - Londra Tren Fiyatları

Paris - Londra Tren Fiyatları

Berlin - Londra Tren Fiyatları

Brüksel - Londra Tren Fiyatları

 

5. Avrupa'da Aile Tatilleri İçin İpuçları: Paketi Işık

Müşterek yolculuk Avrupa'nın tren istasyonları bebek arabaları ve büyük valizlerle zor olabilir. Bazı tren istasyonlarında asansör veya yürüyen merdiven bulunmaz, bu yüzden paketlemek ve hafif seyahat etmek en iyisidir. Katlanabilir bir bebek arabası ve el bagajı taşıdığınızdan emin olun., bu şekilde çocuklar yeterince büyükse, kendi bagajlarını taşıyabilirler.

dışında, hafif ambalaj, aile seyahatleri için tüm temel unsurları paketlemek anlamına gelir. Böylece, boyama malzemeleri ile çocukları tren yolculuğunda meşgul etmek, sesli kitaplar, veya iPad'de çizgi film izleme süresi, çok yardımcı olacak.

Münih - Salzburg Tren Fiyatları

Münih - Passau Tren Fiyatları

Nürnberg - Passau Tren Fiyatları

Salzburg - Passau Tren Fiyatları

 

6. Avrupa'da Çocuklarla Dışarıda Yemek

Avrupa'daki restoranların çocuklara yemek sunmadığını bilmelisiniz, yani yetişkinler’ herkes için porsiyonlar. Örneğin, İtalya'ya seyahat ediyorsanız, bu özellikle önemlidir., çocuk boyutunda pizza veya makarna porsiyonları bulamazsınız, bu yüzden hazırlıklı ol.

Fakat, dışarıda yemek yemene gerek yok. Avrupa'da çocuklarla seyahat etmek için en iyi ipuçlarımızdan biri, aile piknikleri. Avrupa'nın parkları ve doğası hakkında çok şey söylendi, çünkü yemyeşil topraklar sadece ailenizin pikniğine ev sahipliği yapacak şekilde tasarlandı.. Hamur işleri alın, taze meyve, ve yerel pazarda sebze ve öğle yemeği pikniğine hazırsınız. Çiftçi pazarlarındaki fiyatlar, süpermarketlere ve restoranlara göre önemli ölçüde daha ucuzdur. Her şeyin üstesinden gelmek için, sadece her lokmada ve tamamen ücretsiz olarak keyfini çıkaracağınız manzaraları düşünün.

Münih - Zürih Tren Fiyatları

Berlin - Zürih Tren Fiyatları

Basel - Zürih Tren Fiyatları

Viyana - Zürih Tren Fiyatları

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. Avrupa'da Aile Tatilleri İçin İpuçları: Avrupa'da Tekne ve Ücretsiz Yürüyüş Turları

Hepsini bir harita, kitaplar ve uygulamalarla kendiniz yapabilirsiniz, ama bir tekneye veya yürüyüş turuna katılmak en iyisidir. Çoğu Avrupa şehrinde var ücretsiz şehir yürüyüş turları yerel bir rehberle. Bu neşeli rehber şehrin en iyi korunan sırlarını gösterecek ve anlatacak, Sokağın labirentinde kaybolmadan. Rehber ayrıca öğle yemeği menüleri olan yerel restoranlara dikkat çekecek ve şehirde ne yapılması gerektiği konusunda en iyi tavsiyeyi verecektir..

Avrupa kanallar ve nehirlerle dolu, böylece tekne turu başka bir eğlence ve seyahat etmenin ve keşfetmenin benzersiz yolu. Hem çocuklar için heyecan verici hem de sizin için rahatlatıcı olacak.

Interlaken - Zürih Tren Fiyatları

Lucerne - Zürih Tren Fiyatları

Bern - Zürih Tren Fiyatları

Cenevre - Zürih Tren Fiyatları

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. Carousel Rides İçin Zaman Ayırın

Avrupa şehirlerinin çoğunda parlak ve muhteşem bir atlıkarınca olacak. ana şehir meydanı. Bir sonraki siteye koşmak yerine, Dur, ve çocukların istedikleri kadar sürmelerine izin ver. Eyfel Kulesi tam arkanızdayken atlıkarınca gezintisinin keyfini çıkarın, yeni yürümeye başlayan çocuklar ve yetişkinler için oldukça unutulmaz bir an.

Amsterdam - Paris Tren Fiyatları

Londra - Paris Tren Fiyatları

Rotterdam - Paris Tren Fiyatları

Brüksel - Paris Tren Fiyatları

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. Avrupa'da Aile Tatilleri İçin İpuçları: "Hata" İçin Zaman Ayırın

Sadece İsviçre'de olduğun için, aile gezinizde her şeyin sorunsuz gideceğini garanti etmez. Çocuklarla seyahat ederken, her şey olabilir, Avrupa'da bile, bu yüzden yolculukta ayy için zaman ayırdığınızdan emin olun. Planlanmamış sürprizler için zaman ayırın, gecikmeler, huysuz kiddos sayesinde planlarda değişiklik, hazır olun ve ayarlamaya hazır olun.

Salzburg - Viyana Tren Fiyatları

Münih - Viyana Tren Fiyatları

Graz - Viyana Tren Fiyatları

Prag - Viyana Tren Fiyatları

 

10. Çocuklara Avrupayı Alışılmışın Dışında Gösterin

Çocuklarla seyahat etmeye yönelik en önemli ipuçlarımızdan biri, çocuklara Avrupa'da alışılmışın dışında yolculuk yapmak. Ana meydanlarda kütlelerden kaçının, dondurma hatları, ve aile resimleri, onları o gizli noktalara götürerek, doğal köyler, ve olağanüstü doğa.

Çocuklar peri masallarını ve maceraları sever, öyleyse onları efsanelerin yapıldığı noktalara götürün. Birlikte kaliteli zaman geçirmenin harika bir yolu, Avrupa'da aile tatilinin en iyisini yapın, onlara zengin Avrupa kültürü ve tarihini öğretin.

Avrupa, yılın herhangi bir zamanında harika bir aile tatili destinasyonudur. İster macera arayan bir aile olun, ister gezi ve müzelere meraklı olun, Avrupa hepsine sahip. ek olarak, Avrupa, ulaşım ve özel şehir geçişleri söz konusu olduğunda aile dostudur. bizim 10 Avrupa'da bir aile tatili için en iyi ipuçları, kaleler ve efsaneler diyarına bir sonraki ve hatta ilk seyahatinizi planlarken çok yardımcı olacaktır..

Milano - Venedik Tren Fiyatları

Padua - Venedik Tren Fiyatları

Bologna - Venedik Tren Fiyatları

Roma - Venedik Tren Fiyatları

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, Avrupa'da en iyi aile tatilini trenle planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

 

"Avrupa'da Aile Tatilleri İçin En İyi 10 İpucu" blog yazımızı sitenize eklemek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-family-vacation-europe/?lang=tr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)