Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/09/2021)

Tüm macera bağımlılarına ve arayanlara sesleniyor! En iyi yürüyüş başlangıç ​​noktalarının hangileri olduğunu ve oraya trenle nasıl gidileceğini bilmek ister misiniz?? O zaman doğru yerdesiniz!

 

İYİ YÜRÜYÜŞ BAŞLAMA NOKTALARI: BEŞ TERRE KIYI TRAIL - İTALYA

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

Cinque Terre Yürüyüş İtalya'da yapılacak en iyi şeylerden biridir, ve En İyi yürüyüş başlangıç ​​noktalarından biri. Onun yürüyüş parkurları Avrupa'nın en güzel arasındadır ve açık aşığı ya da sadece birisi ise çökmekte arasında biraz egzersiz isteyen İtalyan yemekleri, İtalya’nın tadını çıkarmanın en ödüllendirici yollarından biridir. muhteşem sahil şeridi.

Cinque Terre zammı Ama sen hazırlıklı gelmek gerekir. doğru şeyler ambalaj ve yılın doğru zamanda gidiyor izi zorlukları anlamak Gönderen, iyi bilgilendirilmiş olmak hayat değiştiren zam ve wearying zorlanmak arasındaki fark yaratacak.

Nasıl Treni ile gidilir:

Bir kez İtalya'da, Kaydet A Train yardımıyla, Tren hala Cinque Terre ulaşmak için en iyi yoldur. Yerel bir tren var, bu Cinque Terre Express treni, hangi arasındaki sahil boyunca uzanan istasyonlar La Spezia ve Levanto Centrale. Her beş kasaba durur (Monterosso, Korniglia, Vernazza, Manarola, Riomaggiore), ve size alanda girince aralarında hareket götürün gerekir (Eğer sık ​​sık zorlu yollar üzerinde yürüyüş için tercih sürece). Yaz itibarıyla 2016, Cinque Terre Express maliyeti seyahat başına € 4'tür. off-sezonunda, tipik Kasım-Mart ayları, maliyet € 1.80 düşer. Bu tren ayrılmış oturma sunmaz.

• Florence gelmeden veya Roma: La Spezia Centrale Firenze Santa Maria Novella istasyonundan günde birkaç direkt trenler vardır; başkalarının Pisa tren değiştirmek gerektirir. Fiyatlar 13.50 € 'dan başlıyor. La Spezia 'de, Cinque Terre Express için değiştirmek.

Floransa Levanto trenleri

Floransa La Spezia trenleri

Roma La Spezia trenleri

Roma Levanto trenleri

 

İYİ YÜRÜYÜŞ BAŞLAMA NOKTALARI: KARTALLARI YÜRÜMEK - AVUSTURYA

, kartal Yürüyüşü dan yapılmak 23 bağlantılı aşamaları, Hangi Tirol aracılığıyla bir nefes alma yolu takip. Bölgedeki en iyi yürüyüş başlangıç ​​noktaları, Birçok bölümler kolayca teleferik ile erişilen ve tam olarak tamamlanabilir- veya yarım gün tur. Biz bu blogun favori bölümüne tanıştırmak istiyorum.

Eğer bir gün zam veya birden çok haftalık macera planlıyorsanız olsun dağlar, Bir büyük olmak Kartal Yürüyüşü bulacaksınız açık deneyim. Bu keşfetmek için eşsiz fırsatlar sunuyor, deneyim, ve doğa ile bağlanmak.

Bizim Top Pick: Göl Zireiner bakınız

Ara sıra yürüyüşçüler için yarım günlük yürüyüş. Aşağı Inn Vadisi Kramsach itibaren, Sonnwendjoch evine telesiyej almak. Kısa bir yürüyüş pastoral Zireiner gölüne açılan, hangi neredeyse 1.800 metre deniz seviyesinden bir vadide yer almaktadır - sıcak serinlemek için harika bir yer yaz ay. yürüyüş Zireiner Alm mera devam (1,698m) Telesiyej üstüne dönmeden önce, Eğer Inn Vadisi içine aşağı doğru geriye izin.

Nasıl Treni ile gidilir:

Bu çok kolay yolculuk İngiltere'den için trenle Avusturya. Şunlar arasından gidebilir Londra Viyana'ya, Salzburg veya Innsbruck tek bir günde yüksek Hızlı Tren. Ya bir öğle vakti almak Eurostar Londra'dan Brüksel'e, Bir Thalys yüksek hızlı tren ile Köln, ve mükemmel Nightjet uyuyan tren İnnsbruck, Linz, veya Viyana gecede. Orada bir kez, Tirol alma kamu ile ilgili yapılan kapsamlı ağı ile kolay taşıma. Trenler kullanarak bölgenin çevresinde seyahat etmek kolaydır. Yürüyüşçüler yerel toplu taşıma araçlarını kullanarak her aşamanın başlangıç ​​ve bitiş noktalarını erişebilir kısmı veya Kartal Walk tüm üstlenmesi isteyen.

Londra Brüksel trenleri

Köln Trains Brüksel

Köln Viyana trenleri

Köln Innsbruck trenleri

 

İYİ YÜRÜYÜŞ BAŞLAMA NOKTALARI: Camino de Santiago - İspanya

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

Camino Aziz James Yolu olarak İngilizce bilinir. Bu gibi tüm Camino hac yolları Santiago de Compostela nereye yönlendirildiğini St James kalıntıları, (Santiago), Dokuzuncu yüzyılda keşfedildi. Hac 10th popüler oldu, 11inci, ve 12. yüzyıllarda popülaritesi yavaş yavaş azaldı.

20. yüzyılda, Neredeyse hiç kimse yollarının herhangi yürüyordu. Sonra 1970 ve 1980'lerin başlarında geç en rota birkaç ilgisini oldu. Onlar yazmaya başladı ve yolları haritasına tekrar.

21. yüzyılda, Bir hac fikri belki tuhaf. ancak, bir ay boyunca yürüme ve modern cihazlardan kopma çabası son derece özgürleştiriyor.

Camino Rotaları:

 

Camino Spain possible Routes

 

Sarria onlar atılmak nerede Camino de Santiago üzerinde nokta olarak hacılar tarafından tercih şehridir. fazlasının 300,000 içinde de Compostela Santiago yolculuk hacılar 2017, bazı 60% Camino Frances takip etmek seçmişti. daha Ve daha 80,000 Bunlardan onların başlangıç ​​noktası olarak Sarria seçti. Sarria'yı seçmenin ana nedeni, hacıların Compostela ödülünü alması için gereken minimum mesafeyi sunmasıdır. (Hacının sertifikası). Santiago uzaklığı sadece beş aşamada kaplı ve çok sayıda sahiptir edilebilir konaklama seçenekleri ve hacılar için hizmetler. Sarria toplu taşıma için almak kolay İspanya'da farklı bölümleri.

trenle Sarria almak için nasıl:

Tren çoğu biridir rahat seçenekler seyahat ediyorsanız Madrid Sarria. doğrudan vardır bağ O günde iki kez Madrid'in Chamartin tren istasyondan ayrılır, Birlikte seyahat Yaklaşık altı saat süre. Dahası, Santiago de Compostela ve Lugo Madrid'i bağlamak çeşitli trenler vardır, o Sarria almak çok kolay olduğu Galiçyaca şehirler, Birkaç doğrudan bağlantılar her gün. Sen Renfe iletişime geçerek tüm zamanları ve frekansları danışabilirsiniz, İspanya'nın ulusal tren şirketi.

seyahat ederken tren de en iyi seçenektir Barcelona. Barcelona günlük direkt bağlantı vardır (veya Monforte de Lemos de değiştirebilir), Gün boyunca trenleri ile (Eğer AVE veya yüksek hızlı tren ile birleştirirseniz Uzun mesafe seçenekleri) ve gece boyunca trenler. Barcelona ortalama yolculuk süresi ise 12 saat. Sarria Barcelona tren de Tarragona dahil diğer büyük şehirlerde ile bağlanır, Lleida, Zaragoza, pamplona, Vitoria, Burgos, Palencia, Leon.

Santiago de Compostela Gönderen, Renfe Sarriadünyanın iki günlük tren seferleri: biri en 5 öğleden sonra (İki saatlik yolculuk süresi); ve en 6.07 öğleden sonra (neredeyse dört saatlik bir yolculuk süresi ile).

Lugo, bu tren En konforlu seçenek de. Renfe de Lugo Sarria alırsınız sayısız günlük bağlantıları sunmaktadır 30 dakika.

 

İYİ YÜRÜYÜŞ BAŞLAMA NOKTALARI: Westweg TRAIL - ALMANYA

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

Westweg iz tüm Alman şehirlerarası yürüyüş yollarının kökeni söylenebilir. Bu geri türünün ilk belirlenen yol oldu 1900. O zamandan beri, iz bir mesafeyi kapsayacak şekilde büyüdü 177 mil (285 kilometre) - kuzeyde Pforzheim başlayan ve güneyde Basel biten.

Mittelweg ve Ostweg aksine, Westweg çoğunlukla dağların batı aracılığıyla alır. Ve sen giderken, Eğer büyük Alman düşük dağ doğal çeşitliliğini tanıklık edecek. Yoğun köknar ve ladin ormanları. Bu dağ adını aralığı veren şeydir, kuzey bölgesi ağaçsız yayılma alanı Kara Orman. Sessiz dağ gölleri, panoramik kaya armalar, buzlu vadiler, ve dağlar.

Arasında, tekrar tekrar yüksek tepelere tırmanmak edeceğiz. Sen Hornisgrinde plato üzerinde yürüyüş ve Belchen ve Hochblauen ziyaret. Schliffkopf üzerinde manzarasının keyfini çıkarın ve Hohloh etrafında yüksek moor dolaşmak. senin zammını Gerçek yüksek noktası, tabii ki, Feldberg çıkış olacak. Black Forest en yüksek dağı.

trenle Westweg almak için nasıl:

Yürüyüş uzantılarının çoğu yönetilebilir mesafelere bölünebilir. yürüyüş parkurları birlikte en köyler olabilir olmasıdır trenle de ulaştı. zam planlama için büyük bir yardım Schwarzwald Tourismus GmbH sorumlu genel haritası serbesttir (Ludwigstraße 23, 79104 Freiburg, www.blackforest-turizm.com). KONUS için bölgedeki ve dışındaki tüm tren ve otobüs güzergahlarını gösterir.

ek olarak, Birçok topluluklar yürüyüş turları için özel ipucu var ve günlük geziler Onların KONUS misafirler için. Eğer daha uzun kalmak planlıyorsanız bir SchwarzwaldCard yanı almak yararlı olabilir. Eğer yoğun karta bağlı indirimler kullanırsanız Bu kart iyi bir yatırımdır.

Offenburg Freiburg trenleri

Stuttgart Freiburg trenleri

Leipzig Freiburg trenleri

Nürnberg Freiburg trenleri

 

 

yürüyüş ayakkabıları koymak ve bazı doğa yürüyüş zevk Hazır? dakika içinde ve NO ekstra ücretleri de birlikte trene yapın Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)