זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 10/09/2021)

קורא לכל נרקומנים ומחפשי הרפתקאות! האם אתה רוצה לדעת מהן נקודות ההתחלה הטובות ביותר לטיולים ואיך להגיע ברכבת? אז אתה במקום הנכון!

 

נקודות התחלת מסלולי טיולי BEST: חמש Terre COASTAL TRAIL - איטליה

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

הליכה בשמורת Cinque Terre הוא אחד הדברים הכי טובים שאפשר לעשות באיטליה, ואחד נקודות התחלת הליכת Best. מסלולי הליכה הם מהיפים באירופה ואם אתה חובב חיצוני או סתם מישהו שרוצה קצת תרגיל בין דקדנטי ארוחות איטלקיות, זו אחת הדרכים המתגמלות ביותר ליהנות מאיטליה קו חוף מרהיב.

אבל כשאתה לטייל Cinque Terre אתה צריך לבוא מוכן. מהבנת קשיי שובל כדי לארוז את הדברים הנכונים ואת הולכים בזמן הנכון שנה, להיות מעודכן היטב יעשה את ההבדל בין טיול משנות-חיים להתמיד ומייגעות.

איך להגיע לשם ברכבת:

ברגע באיטליה, בעזרת לחסוך רכבת, הרכבת היא עדיין הדרך הטובה ביותר להגיע Cinque Terre. יש רכבת מקומית, ה Cinque Terre אקספרס רכבת, המשתרע לאורך החוף בין תחנות Centrale לה ספציה ו לבנטו. זה עוצר את כל חמשת הערים (מונטרוסו, ורנזה, ורנאצה, מנרולה, ריומאג'ורה), ואתה צריך לקחת את זה כדי לעבור ביניהם פעם שאתה באזור (אלא אם תבחר לטייל על השבילים חוזרים מאתגר). נכון הקיץ 2016, עלות אקספרס Cinque Terre היא 4 € לכל טיול. במהלך הפגרה, בדרך כלל מנובמבר עד מרץ, העלות יורדת ל 1.80 €. רכבת זו אינה מציעה ישיבה שמורה.

• הגעה מפירנצה או רומא: ישנם כמה רכבות ישירות ביום מן פירנצה סנטה מריה נובלה ללה ספציה Centrale; אחרים דורשים ממך להחליף רכבות בפיזה. המחירים מתחילים ב -13.50 יורו. בלה-ספציה, לשנות את אקספרס Cinque Terre.

פירנצה לרכבות לבנטו

פירנצה לרכבות La Spezia

רומא ל רכבות La Spezia

רומא ל רכבות לבנטו

 

נקודות התחלת מסלולי טיולי BEST: EAGLES Walk - אוסטריה

ה הנשר Walk מיוצר מ 23 בשלבים מקושרים, אשר פעל מסלול עוצר נשימה דרך טירול. נקודות התחלת הליכת Best באזור, ניתן לגשת סעיפים רבים בקלות ברכבל והשלימו בתור מלא- או חצי יום סיור. אנחנו רוצים להציג בפניכם את הקטע האהוב שלנו של הבלוג הזה.

בין אם אתם מתכננים טיול יום או הרפתקה רב-שבוע בהרים, תוכל למצוא את הנשר Walk להיות גדול ניסיון חיצוני. הוא מציע הזדמנויות שאין כמוהו כדי לחקור, ניסיון, ולהתחבר עם הטבע.

הבחירה הטובה ביותר 'שלנו: אגם Zireiner See

טיול של חצי יום למטיילים מזדמנים. מ Kramsach התחתון Inn Valley, במעלית כיסא לבית Sonnwendjoch. הליכה קצרה מובילה אל האגם Zireiner אידילי, אשר ממוקם בעמק כמעט 1800 מטרים מעל פני הים - מקום מצוין להתקרר חם קַיִץ חודשים. ההליכה ממשיכה מרעה Zireiner Alm (1,698M) לפני החזרה לבית העליון של מעלית כיסא, ומאפשר לך לרכוב בחזרה למטה לתוך עמק Inn.

איך להגיע לשם ברכבת:

זה קל לִנְסוֹעַ מבריטניה אוסטריה ברכבת. אתה יכול לעבור לונדון לווינה, זלצבורג או אינסברוק ביום אחד עד רכבת מהירה. או לקחת בצהריים יורוסטאר מלונדון לבריסל, מהירות גבוהה ותאליס רכבת ל קלן, ואת Nightjet המעולה סליפר ברכבת לאינסברוק, לינץ, או וינה לילה. ברגע שיש, להגיע טירול קל עם הרשת המקיפה של הציבור תחבורה. זה קל לטייל באזור באמצעות רכבות. מטיילים המעוניינים לקחת על חלק או כל Walk הנשר יכול לגשת נקודות התחלה וסיום של כל שלב באמצעות תחבורה ציבורית מקומית.

בלונדון לרכבות בבריסל

בבריסל כדי רכבות בקלן

קלן לרכבות וינה

קלן לרכבות אינסברוק

 

נקודות התחלת מסלולי טיולי BEST: קמינו דה סנטיאגו - ספרד

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

קמינו ידועות באנגלית כדרך של סנט ג'יימס. כל מסלולי העלייה לרגל קמינו להוביל סנטיאגו דה קומפוסטלה כמו זה שבו שרידי סנט ג'יימס, (סנטיאגו), התגלו במאה התשיעית. העלייה לרגל הייתה פופולרית במאות ה -10, 11ה', והמאות ה 12 ואז אט אט ירדו בפופולריות.

עד המאה ה -20, אין כמעט אחד הלך כל אחד מהנתיבים. אז בסוף שנות ה 1970 וה 1980 המוקדמות של המסלול הפך לעניין כמה. הם התחילו לכתוב למפות את מסלולי שוב.

במאה ה 21, הרעיון של עלייה לרגל אולי מוזר. למרות זאת, המאמץ של הליכה במשך חודש והתנתקות ממכשירים מודרניים הוא מאוד משחרר.

מסלולי קמינו:

 

Camino Spain possible Routes

 

סארי היא העיר המועדפת על ידי צליינים כפי לנקודה שבה הם יוצאים קמינו דה סנטיאגו. מבין יותר 300,000 צליינים כי יסעו סנטיאגו דה קומפוסטלה 2017, כמה 60% בחר לבצע את Camino Frances. וזה יותר 80,000 מהם בחרו סאריה כנקודת המוצא שלהם. הסיבה העיקרית לבחירת סרריה היא בכך שהיא מציעה את המרחק המינימלי הדרוש לזכיית עולי הרגל לקומפוסטלה (התעודה של הצליין). המרחק לסנטיאגו ניתן מכוסה רק חמישה שלבים מתגאה במספר רב של אפשרויות לינה ושירותים לצליינים. סאריה קל להגיע בתחבורה ציבורית מן בחלקים שונים של ספרד.

איך להגיע סאריה ברכבת:

הרכבת היא אחת ביותר נוח אפשרויות אם אתם נוסעים ממדריד סאריה. ישנו ישיר חיבור זה משאיר תחנת הרכבת Chamartin של מדריד פעמיים ביום, עם מסע זמן של כשש שעות. יתר על כך, יש רכבות שונות שמתחברות מדריד עם סנטיאגו דה קומפוסטלה לוגו, ערים גליציה שממנו קל מאוד להגיע סאריה, עם חיבורים ישירים כמה כל יום. אתה יכול להתייעץ בכל עת ותדרים ידי פנייה Renfe, חברת הרכבות הלאומית של ספרד.

הרכבת היא גם האפשרות הטובה ביותר בעת הנסיעה מברצלונה. ישנם קישורים ישירים יומיים מברצלונה (או שאתה יכול לשנות בכל Monforte דה למוס), עם רכבות במהלך היום (אם משלבים את הרכבת AVE או במהירות גבוהה עם מרחק ארוך אפשרויות) ורכבות לילה. זמן הנסיעה הממוצע מברצלונה הוא 12 שעה (ות. הרכבת מברצלונה סאריה גם מתחברת עם ערים גדולות אחרות כולל טרגונה, ליידה, סראגוסה, פמפלונה, ויטוריה, בורגוס, פאלנסיה, וליאון.

מ סנטיאגו דה קומפוסטלה, Renfe מציעה שתי רכבות יומיות סאריה: אחד בכל 5 אחר הצהריים (זמן נסיעה שעתיים); ובבית 6.07 אחר הצהריים (עם זמן נסיעה של כמעט ארבע שעות).

מ Lugo, ה רכבת גם היא האפשרות הנוחה ביותר. Renfe מציעה חיבורי יומי רבים כי יקבלו סאריה מן הלוגו בצפון 30 דקות.

 

נקודות התחלת מסלולי טיולי BEST: WESTWEG TRAIL - גֶרמָנִיָה

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

ניתן לומר כי שביל Westweg הוא המקור של כל מסלולי הליכה למרחקים ארוכים הגרמנים. זה הפך נתיב המיועד הראשון מסוגו אחורה 1900. מאז, השביל גדל לכסות מרחק של 177 מיילס (285 קילומטרים) - החל ב Pforzheim בצפון וכלה בבאזל בדרום.

בניגוד Mittelweg ואת Ostweg, Westweg לוקח אותך בעיקר דרך ממערב ההרים. וכמו שאתה הולך, תוכל לחזות את המגוון הטבעי של רכס הרים הנמוך הגרמני הגדול. יערות אשוח ו אשוחית סמיך. זה מה שנותן את ההר נע שמה, המרחבים חסרי עצים בצפון יער שחור. אגמי הרים שקטים, פנורמי פסגות רוק, עמקים קרחוניים, והרים.

בין לבין, תוכל לטפס על הפסגות הגבוהות שוב ושוב. אתה לטייל לאורך מישור של Hornisgrinde ולבקר Belchen ואת Hochblauen. תיהנו מהנוף על Schliffkopf לשוטט לעגון גבוהה ברחבי Hohloh. אחת מנקודות שיא אמיתיות של הטיול שלך, כמובן, יהיה לעילוי פלדברג. ההר הגבוה ביותר ביער השחור.

איך להגיע Westweg ברכבת:

את מרבית קטעי הטיול ניתן לחלק למרחקים הניתנים לניהול. זה בגלל שרוב הכפרים לאורך מסלולי ההליכה יכולים להיות הגיע גם ברכבת. לעזר רב עבור תכנון הטיול הוא במפה הכללית ללא תשלום של GmbH Schwarzwald Tourismus (לודוויגשטראסה 23, 79104 פרייבורג, www.blackforest-tourism.com). הוא מציג את כל קווי הרכבת והאוטובוסים עבור KONUS באזור ומחוצה לו.

בנוסף, יש הרבה קהילות טיפים מיוחדים עבור סיורים וטיולים טיולי יום לאורחי KONUS שלהם. אם אתם מתכננים להישאר עוד זה יכול להיות שימושי כדי לקבל SchwarzwaldCard גם. כרטיס זה הוא השקעה טובה אם תשתמש הנחות המחוברות לכרטיס באינטנסיביות.

אופנברג לרכבות פרייבורג

שטוטגרט לרכבות פרייבורג

לייפציג לרכבות פרייבורג

נירנברג לרכבות פרייבורג

 

 

מוכן לשים על נעלי ההליכה וליהנות קצת הליכה בטבע? הזמן הרכבת שלך בתוך דקות וללא עמלות נוספות על שמור רכבת!

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך, אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ופשוט לתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה, או תלחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/nl_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / NL / אל לדה או / זה ועוד בשפות.