Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Voláme všetkých dobrodružných feťákov a hľadačov! Chcete vedieť, aké sú najlepšie východiskové body pre pešiu turistiku a ako sa tam dostať vlakom? Potom ste na správnom mieste!

 

NAJLEPŠÍ TURISTIKA počiatočných bodov: FIVE TERRE COASTAL TRAIL - TALIANSKO

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

Turistika v oblasti Cinque Terre je jednou z najlepších vecí, ktoré sa v Taliansku, a jeden z najlepších turistiku počiatočných bodov. Jeho turistické trasy patrí medzi najkrajšie v Európe a ak ste vonku milenca, alebo len niekto, kto chce nejaké cvičenie v rozmedzí dekadentnej talianska jedla, je to jeden z najprínosnejších spôsobov, ako si vychutnať taliansku kuchyňu veľkolepé pobrežie.

Ale keď si výlet do Cinque Terre je potrebné prísť pripravení. Od pochopenie ťažkosti chodník pre balenie správne veci a deje v správny čas roka, bytia dobre informovaný bude znamenať rozdiel medzi životom meniace výlet a wearying driny.

Ako sa tam dostať vlakom:

Potom, čo v Taliansku, pomocou Save vlaku, vlak je stále najlepší spôsob, ako dosiahnuť Cinque Terre. Tam je miestny vlak, a Cinque Terre Express vlak, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia medzi staníc Centrale La Spezia a Levanto. To sa zastaví na všetkých piatich mestách (Monterosso, Corniglia, Vernazza, Manarola, Riomaggiore), a budete musieť vziať to pohybovať sa medzi nimi, akonáhle ste v tejto oblasti (ak ste sa rozhodli pre výlet na často-náročných tratí). ako roky 2016, náklady na Cinque Terre Express je 4 € za jednu cestu. Počas mimo sezónu, zvyčajne od novembra do marca, cena klesne na 1,80 €. Tento vlak neponúka vyhradenej sedenie.

• Príchod z Florencie alebo Rím: Existuje niekoľko priamych vlakov denne od Firenze Santa Maria Novella stanice do La Spezia Centrale; iné vyžadujú, aby ste prestupovať v Pise. Ceny začínajú od 13,50 €. La Spezia, prestúpiť na Cinque Terre Express.

Florence na Levanto vlakov

Florence do La Spezia Vlaky

Rím La Spezia Vlaky

Rím Levanto Vlaky

 

NAJLEPŠÍ TURISTIKA počiatočných bodov: EAGLES WALK - Rakúsko

Na Eagle Walk je vyrobené z 23 prepojené etapy, ktoré nasledujú cestu dych berúce cez Tirol. Najlepšie turistika počiatočné body v tomto regióne, mnohé úseky môžu byť ľahko prístupný lanovkou a dokončil ako full- alebo polden prehliadka. Radi by sme vám predstavili našej obľúbenej časti tohto blogu.

Či už plánujete jednodenný výlet, alebo multi-týždenné dobrodružstvo v hory, nájdete Eagle Procházka byť veľký outdoor skúsenosti. Ponúka jedinečné príležitosti k objavovaniu, skúsenosť, a spojiť sa s prírodou.

Náš Top Pick: Jazero Zireiner See

Poldenná prechádzka pre občasných turistov. Z Kramsach v údolí rieky Inn Dolnom, trvať sedačkovou lanovkou do domu Sonnwendjoch. Krátka prechádzka vedie do idylického jazera Zireiner, ktorý sa nachádza v údolí, takmer 1800 metrov nad morom - je skvelým miestom na ochladiť v horúcej letné mesiaca. Prechádzka pokračuje Zireiner Alm pastviny (1,698m) pred návratom do hornej časti sedačkovej lanovky, čo vám umožní jazdiť späť dole do údolia rieky Inn.

Ako sa tam dostať vlakom:

Je to ľahké cestovanie z Veľkej Británie, aby austria vlakom. Môžete ísť od Londýn do Viedne, Salzburg alebo Innsbruck za jediný deň do vysokorýchlostný vlak. Alebo si obeda Eurostar z Londýna do Bruselu, Thalys vysokorýchlostné vlak do kolínska, a vynikajúce Nightjet pražec vlak Innsbruck, Linz, alebo vo Viedni cez noc. akonáhle tam, dostať sa Tirol je jednoduchá vďaka svojej rozsiahlej siete verejnej dopravy. Je ľahké cestovať po celom regióne s využitím vlakov. Turisti, ktorí chcú, aby sa na časti alebo celého Eagle chodníka prístup počiatočný a koncový bod každej fáze za použitia miestnej verejnej dopravy.

Londýn do Bruselu Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Kolín nad Rýnom Viedeň Vlaky

Kolín nad Rýnom do Innsbruck Vlaky

 

NAJLEPŠÍ TURISTIKA počiatočných bodov: Camino de Santiago - ŠPANIELSKO

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

Camino je známy v angličtine ako cesta St James. Všetky Camino pútnické cesty vedú do Santiaga de Compostela, pretože to je miesto, kde pozostatky svätého Jakuba, (santiago), boli objavené v deviatom storočí. Púť bola populárna v 10., 11th, a 12. storočia a potom pomaly klesali na popularite.

20. storočím, Takmer nikto šiel niektorú z trás. Potom v neskorej 1970 a čoskoro 1980 cesta sa stala predmetom záujmu niekoľkých. Začali písať a mapa trasy znovu.

V 21. storočí, Myšlienka púti je možná kuriózne. Avšak, námaha pochodujúca mesiac a odpojená od moderných zariadení je nesmierne oslobodzujúca.

Camino trasy:

 

Camino Spain possible Routes

 

Sarria je mesto prednostné pútnikov sú v mieste, kde sa pustiť na Camino de Santiago. Z viac ako 300,000 pútnici, aby cestoval Santiago de Compostela v 2017, niektorí 60% zvolil nasledovať Camino Frances. A viac než 80,000 z nich si vybral Sarria ako východiskový bod. Hlavným dôvodom pre výber Sarria je to, že ponúka minimálnu vzdialenosť potrebnú pre pútnikov na udelenie ocenenia Compostela (certifikát pútnické). Vzdialenosť do Santiaga môžu byť pokryté v iba piatich stupňoch a môže sa pochváliť veľkým počtom možnosti ubytovania a služby pre pútnikov. Sarria je ľahké sa dostať do odtiaľ verejnou dopravou Rôzne časti Španielska.

Ako sa dostať do Sarria vlakom:

Vlak je jedným z najviac komfortné Možnosti, ak ste na cestách z Madridu do Sarria. existuje priama prípojka že opustí madridské železničné stanice Chamartín sa dvakrát denne, s cesta doba približne šesť hodín. navyše, existujú rôzne vlaky, ktoré spájajú Madrid s Santiago de Compostela a Lugo, Galícijskej miest, z ktorých je veľmi ľahké sa dostať do Sarria, s niekoľkými priamych spojov denne. Môžete konzultovať so všetkými časmi a frekvencie kontaktovaním RENFE, národná vlak spoločnosť v Španielsku.

Vlak je tiež tou najlepšou voľbou pri cestovaní Barcelona. Tam sú denne priame odkazy z Barcelony (alebo môžete zmeniť na Monforte de Lemos), s vlakmi počas dňa (ak ste kombinovať AVE alebo vysokorýchlostný vlak s Veľká vzdialenosť možnosti) a cez noc vlaky. Priemerná doba cesty z Barcelony 12 hodiny. Vlak z Barcelony do Sarria tiež spája s ostatnými hlavnými mestami vrátane Tarragona, Lleida, Zaragoza, Pamplona, Vitoria, Burgos, Palencia, a Leon.

Santiago de Compostela, Renfe ponúka dve denné vlaky do Sarria: jeden na 5 popoludnie (Jazdné doba dve hodiny); a na 6.07 popoludnie (sa doba jazdy skoro štyri hodiny).

from Lugo, a vlak Je tiež najpohodlnejšia možnosťou. Renfe ponúka početné denné spojenie, ktoré sa dostanete na Sarria z Lugo v 30 minút.

 

NAJLEPŠÍ TURISTIKA počiatočných bodov: WESTWEG TRAIL – NEMECKO

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

Dá sa povedať, že WESTWEGO chodník je pôvodom všetkých nemeckých diaľkových turistických trás. Stala sa prvou určená dráha svojho druhu v roku 1900. Odvtedy, stopa rozrástla prekonať vzdialenosť 177 míľ (285 kilometre) - od roku Pforzheim na severe a končí v Bazileji na juhu.

Na rozdiel od Mittelweg a Ostweg, WESTWEGO dostanete väčšinou cez západnej časti hôr. A ako vy idete, budete svedkami prírodnú rozmanitosť najväčšej nemeckej nízkom pohorie. Husté jedľové a smrekové lesy. To je to, čo dáva pohorie svoj názov, bezlesé rozlohy na severe Čierny les. Tichých horských jazier, panoramatický skalné hrebene, ľadovcové údolie, a hory.

Medzi, budete vyliezť na najvyššie vrcholy znovu a znovu. Budete výlet cez náhornej plošine Hornisgrinde a navštíviť Belchen a Hochblauen. Užite si výhľad na Schliffkopf a sužujú vysoké rašeliniská okolo Hohloh. Pravda Vrcholom vašej túry, samozrejme, bude výstup na Feldberg. Najvyššia hora v čiernom lese.

Ako sa dostať do WESTWEGO vlakom:

Väčšinu turistických chodníkov je možné rozdeliť na zvládnuteľné vzdialenosti. To je preto, že väčšina dedín pozdĺž turistických chodníkov môže byť dosiahol aj vlakom. Veľkou pomocou pre plánovanie túry je všeobecná mapa bezplatne na Schwarzwald Tourismus GmbH (Ludwigstrasse 23, 79104 Freiburg, www.blackforest-tourism.com). Ukazuje všetky vlakové a autobusové trasy pre KONUS v regióne i mimo neho.

Navyše, mnohé komunity majú špeciálne tipy na pešie túry a celodenné výlety pre svojich hostí Konus. Ak plánujete dlhší pobyt by mohlo byť užitočné, aby si SchwarzwaldCard ako. Táto karta je dobrá investícia, ak používate zľavy pripojené ku karte intenzívne.

Offenburg Freiburg Vlaky

Stuttgart do Freiburg Vlaky

Leipzig do Freiburg Vlaky

Norimberg do Freiburg Vlaky

 

 

Pripravení dať na svoje turistické topánky a užiť si prírody turistiku? Rezervovať vlak v priebehu niekoľkých minút a bez ďalších poplatkov na Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)