Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 06/08/2021)

S toľkými vysokých profilov, popularizoval krajiny ako Francúzsko, Nemecko, a Švajčiarsko, Niet divu, že Rakúsko nebolo získanie toľko pozornosti! ok, Taliansko nikdy spadol mapy, ale vlaková cesta z Rakúska do Talianska, či bola zanedbaná. ale, to je asi pre zmenu! Rakúsko a Taliansko po železnici, sú jedným z najviac úžasné zážitky budete niekedy svedkom.

So svojimi malebnými horskými dedinkami, fascinujúce prírodné atrakcie, a majestátne mesto architektúra, dostanete úžasný turné po Európe. Vlaky v Rakúsku patrí najvyspelejšie v celej Európe, nočné vlaky sú v najlepšej forme (Mimochodom, nočné vlaky majú všetky rovnaké trasy ako deň vlaky robiť), väčšina nevyžadujú pokročilé výhrady a sú neuveriteľne pohodlné!

Takže, nečakajte dlhšie: začať spoznávať Rakúsku a Taliansku po železnici pri návšteve týchto krásnych miest:

 

Začnite Rakúsku a Taliansku vlakom výlet s Viedňou

Začnite svoj Rakúsko Taliansko po železnici vzrušenie tým, že najprv odhlasovaní majestátny kapitál Rakúska. Vienna vyžaruje histórie, čaro a nevysvetliteľné krásu!

Zablúdiť namáčanie do Rakúska múzeí v jednom dni, ochutnať tradičné Viedeň káva a Sachertorte že bude fúkať vašu myseľ! Pozrite sa na Viedeň je all-time obľúbené ako viedenskej Štátnej opery a Zámok Schonbrunn (sú absolútnou musí vidieť!). V závislosti na vlakovú cestu chcete vziať, buď ísť do Salzburg a Hallstatt priama alebo vydáme Graz.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

 

Prejsť na Graz

Vzhľadom k tomu, Viedeň-Graz má priame železničná trať, zastávka v Grazi a Klagenfurte na svojej ceste z Viedne do Benátok. Nenechávajte Graz bez návštevy Schlossberg. Jedná sa o kopec v strede mesta, známy pre svoju slávnu veža s hodinami a pevnosť. Ak ste v dobrý stav, vyliezť na schody z Schlossbergplatz alebo stačí použiť výťah. Hneď vedľa Schlossbergplatz je historické Kastner und Ohler nakupovanie centrum - pozrite sa na ich strechy kaviareň.

Na svojej ceste k stanica, chodiť po uliciach centra, a skús jeden z najlepších zmrzlín niekedy! “Ice Geissler” v Sporgasse produkuje organickej zmrzlinu, ktorý je dodávaný v mnohých príchuťami a je super vynikajúci! Váš Rakúsku a Taliansku po železnici cesta hľadá sa každou minútou, nie je to?

Graz Innsbruck Vlaky

Vienna do Graz Vlaky

Vlaky z Viedne do Salzburgu

 

Venice je možné vlakom, keď robíte v Rakúsku a Taliansku Rail

 

Pozrite sa na Benátky

Naše ďalšie zastávka v Rakúsku a Taliansku po železnici Venice, Akonáhle dosiahnete Taliansku, ste zadali krajinu nádhera! Ubytovanie v Benátkach je pomerne drahé, tak to funguje vo svoj prospech, ak ste ubytovaní na jeden deň. Nestrácajte čas, ale urobiť čo najviac v tomto krátkom časovom. A gondola plavba je nutnosťou! FYI, to je tiež veľmi drahé. Očakávať, že zaplatí okolo 80 EUR na gondole turné 30 minút ao 120 EUR pre 45 minúta jedna. Potom, ísť pozrieť na Ponte di Rialto - jeden z najviac slávne mosty v Benátkach. To sa klenie na Canal Grande, a to je v blízkosti Ponte di Rialto. Na svojej ceste k stanici, pochutnať na prekrásnu Piazza San Marco, aka svätého Marka Námestie.

Bolzano do Venice Vlaky

Vienna do Venice Vlaky

Trieste do Venice Vlaky

Udine v Benátkach Vlaky

 

A ukončiť Rakúsku a Taliansku Po železnici u Florence

Na svoje Rakúsku a Taliansku po železnici turné, budete pravdepodobne zastaviť vo Florencii. Deň alebo dva v tomto meste nabitý historickej, umelecké, a náboženský význam je čistá mágia. Prvé vecí k videniu, sú baziliky a Ambit Santa Maria Novella. Sú nádherné a blízkosti vlakovej stanice! Nachádza sa tu aj krásne námestie, ktoré je prakticky vždy plné ľudí. Potom, presunúť na nádherné Santa Maria del Fiore a jeho ohromnú kopulou. Pozrite sa na baziliku Santa Croce a San Lorenzo a Medici kaplnka, ako.

Daj si pauzu z Rakúska a Talianska Hlava na trhu San Lorenzo pre rýchle a chutné jedlo! Tento trh je obľúbeným miestom miestnych obyvateľov shop a občerstvenie! Takže, Možno kúpiť niekoho suvenír po ktorý si užil svoj obed? Áno! Nenechávajte Florence bez návštevy Uffizi, Accademia, Palazzo Vecchio, a Pitti Palace. Jedná sa o hlavné múzea v meste. Tiež, navštíviť priľahlé záhrady Boboli, najkrajšie záhrady niekedy uvidíš.

Vaše ďalšie zastávka je Rím. dobre, viete, čo tam robiť ... a ak nechcete skontrolovať naše Taliansku pinterest dosky.

Rím Florencii Vlaky

Bologna Florencii vlakov

Livorno Florencii vlakov

Ravenna Florencii vlakov

 

Za najkrajšie Rakúska a Talianska po železnici skúseností, Prihlásiť sa ušetriť vlak pre najrýchlejší a najviac rozpočet-priateľský spôsob, ako dostať svoje lístky na vlak!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-austria-italy-rail%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)