Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 20/11/2020)

Nové skúsenosti sú vynikajúce motívom pre cestovanie. Avšak, Niekedy turista príjemný pohľad nemôže držať sviečku na nákupy, bez ohľadu na to, ako pôsobivé. Ľudia, ktorí navštívia na nákupy vedieť, a tam je našťastie veľa miest v Európe, kde sa môžu rozvíjať svoje výdavkové tendencie.

Avšak, do majú viac peňazí a energie odišiel za nákupmi, je to dobrý nápad, lacná ale rýchlo. Ako sa dostať do najlepších miest v Európe pre nakupovanie vlak spĺňa obe podmienky. Poďme sa pozrieť na niektoré z hlavných nákupných destinácií a ako sa tam dostať vlakom:

 

Nakupovanie v Amsterdame, Holandsko

Amsterdam je známy pre mnoho vecí, a jeho nákupné centrá sú jedným z nich. Mesto ponúka širokú škálu nákupných aktivít a značiek, V závislosti na tom, aký veľký je váš rozpočet. Ak hľadáte nejaké upscale nakupovanie budete, a P.C. Hoofstraat je ulica pre vás. U obchodných domov a nákupných centier, ste mohli zasiahnuť De Bijenkorf, Magna Plaza alebo Kalvertoren.

De Negen Straatjes alebo Deväť Streets sú tiež skvelé pre nakupujúcich, ak chcete zažiť mnoho rôznych obchodov a štýly naraz. môžete dosiahnuť Amsterdam vlakom Ľahko od väčšiny veľkých európskych miest, vrátane Paríži a Kodani.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

Nakupovanie v Miláne, Taliansko je Módnu vybrať pre Najlepších Miest v Európe pre Nákupy

Vďaka tomu, že je považované za hlavné mesto módy, je Miláno považované za jedno z najlepších európskych miest na nakupovanie. Avšak, Milan je nielen o módne a high-street fashion v oblasti Duomo. Existuje mnoho ďalších miest k preskúmaniu, od umeleckých obchodov v štvrti Brera po funky vplyvy v oblasti Navigli. Milan je skutočne shopper raj. Ak ste prekvapený neho, môžete cestovať do Milan ľahko vlakom z Ríma, Benátky, rovnako ako ďalšie mestá v Európe.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Florence na Milan vlakov

 

Zurich, Švajčiarsko

Best Cities in Europe for Shopping

Skúsení zákazníci milujú Zürich, najmä tých, ktorí môžu urobiť to najlepšie zo svojich najdrahších obchodoch. Zürich je jedným z najlepších miest v Európe pre nákupy, pretože to je iný ako u väčšiny metropol. Sihlcity nákupné centrum a nákupné centrum Glatt nie sú obrovské nákupné strediská ste pravdepodobne použité na, ale robia ponúknuť kvalitné predajne skúsenosť.

Iné pozoruhodné hotspotov patrí Bahnhofstrasse, Europaallee, av okolí Langstrasse, najmä ak chcete check out švajčiarskej a urbanizmus. Ako sa tam dostať vlakom je jednoduché z Berlína, Mníchov, Viedeň, a ďalších významných európskych miest.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Ženeva Zurich Vlaks

 

Berlín, Nemecko je tiež medzi najlepších miest v Európe pre nákupy

berlin skyline and towers

Berlin odôvodňuje titul jedného z najlepších miest v Európe za nákupy so svojimi veľkými maloobchodnými okresoch, kde môžete nájsť prakticky čokoľvek. Pre tých, ktorí s hlbší vrecká, Kurfürstendamm alebo "Ku'damm" je must-návšteva, zatiaľ čo tí s tesnejší rozpočet bude nepochybne tešiť na výlet na Tauentzienstrase. ako populárny európska destinácia a hlavné mesto, Berlín je ľahko dosiahnuteľný vlakom od mnohých iných miest v Európe.

Mníchov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Antverpy, Belgicko

Jedna z vecí, ktoré robia Antwerp jedinečný shopping-múdry je jeho svetoznáma diamant okres. Avšak, Antverpy nemá nedostatok dizajnér a vinobranie obchody, starožitníctva alebo rušné trhy buď. To môže poskytnúť jedinečný zážitok pre všetkých nakupujúcich, aj tých, ktoré sú ťažké potešiť. môžete dosiahnuť Antwerp vlakom z Berlína, Paríž, a ďalších miest v Európe.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

Pripravte sa na niektoré veľké nákupy do niektorej z najlepších miest v Európe? Naplánujte si cestu, a rezervovať lístky na vlak zavčas!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-europe-shopping-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)