Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 26/03/2020)

Benátky sú jedným z najviac inšpirujúcich a magických miest v Taliansku a je ľahko dostupné vlakom. Návštevou Benátok počas Veľkej noci prázdniny, si môžete vychutnať Príjemné jarné počasie. To vám umožní stráviť celý deň vonku. Cesta do historického centra na vode, vziať do nádherné scenérie alebo ochutnať chutné jedlo Benátky pre dokonalý veľkonočné prestávke. Tu je, ako sa dostať do Benátok vlakom na Veľkú noc.

 

Venice vlakom na Veľkú noc je možné z akéhokoľvek talianskeho mesta

Benátky sú obklopený vodou ale to je dobre spojený s pevninou a zvyšku sveta vďaka svojmu efektívna železnice. V priebehu rokov Venice počas veľkonočných sviatkov sa stáva stále viac populárne, a letecké spoločnosti často zvýšiť svoje ceny kvôli tejto požiadavke. Avšak, Vlaky jazdia pravidelne do Benátok, takže cestujúci môžu využiť nízkonákladový let do Milána alebo Trevisa a odtiaľ, chytiť vlak do Benátok.

Milan do Benátok Vlaky

Florence na Venice vlakov

Bologna v Benátkach Vlaky

Treviso do Benátok Vlaky

 

ako sa dostať do Benátok vlakom na Veľkú noc

Venezia Santa Lucia

Je veľmi ľahké sa dostať do Benátky Počas veľkonočné prestávke vlakom. Hlavný Železničná stanica, Venezia Santa Lucia získate prístup ku každému bodu do centra mesta pešo alebo prostredníctvom waterbus. Tento centrálna stanica spája mesto s mnohých krajinách a iných talianskych mestách.

Naples do Benátok Vlaky

Rimini do Venice Vlaky

Salerno v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

Benátky Mestre

Ďalšou dobrou možnosťou je dostať sa vlakom na stanicu Venezia-Mestre. Jedná sa o prvú železničnej stanice, ktorú vidíte pred sebou prechádzajú mostíkom ktorý sa klenie nad krásne lagúny. Stanica Venezia-Mestre je dostupná zo všetkých najbližších miest vlakom.

Vicenza do Venice Vlaky

Ferrara v Benátkach Vlaky

Modena v Benátkach Vlaky

Bergamo do Venice Vlaky

 

 

Rezervujte včas – Benátky vlakom na Veľkú noc

Diania a slávnosti sa konajú počas veľkonočných sviatkov v Benátkach. Je dôležité plánovať a rezervovať vlak v predstihu.

Janov do Venice Vlaky

Siena do Venice Vlaky

Pisa v Benátkach Vlaky

Arezzo v Benátkach Vlaky

 

 

Pozrite sa na naše najnovšie ponuky na našich Facebook a Twitter účty a začať vaše prípravky pre veľkonočné prázdniny v Benátkach.

 

Boli ste slávili Veľkú noc v Benátkach pred? Dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach tweetovaním na adrese @SaveATrain! a Navštívte nás on-line aby ste si pozreli všetky naše exkluzívne tarify a začali plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-to-venice-by-train-for-easter%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)