Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 26/03/2020)

Venecija yra vienas iš labiausiai įkvepiančių ir stebuklingų miestų Italijoje ir yra lengvai prieinama traukiniu. Apsilankę Venecija per Velykas šventės, Jūs galite mėgautis malonus pavasario oras. Tai leidžia jums praleisti visą dieną lauke. Keliauti į istorinio centro ant vandens, Paimkite puikus gamtovaizdis arba mėginio skanus maistas Venecijos už geriausią Velykų pertraukos. Štai, kaip patekti į Venecija traukiniu Velykų.

 

Venecija traukiniu Velykas galima iš bet kurio Italijos mieste

Venecija yra apsuptas vandens bet tai yra gerai prijungtas prie žemyno ir pasaulio dėka pailsėti savo Efektyviausi geležinkeliai. Per metus Venecija per Velykų šventes tapo labiau ir labiau populiarėja, ir oro dažnai padidinti savo kainas nes šio paklausa. tačiau, reguliariai kursuoja traukiniai į Veneciją, todėl keliautojai gali užtrukti nebrangų skrydį į Milaną ar Trevizo ir iš ten, Važiuoti traukiniu į Veneciją.

Milanas Venecija traukiniai

Florencija į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Treviso į Veneciją traukiniai

 

kaip patekti į Venecija traukiniu Velykų

Santa Lucia geležinkelio stotis

Tai labai lengva patekti į Venecija Per Velykų pertraukos traukiniu. Pagrindinis traukinių stotis, Santa Lucia suteikia jums prieigą prie kiekvieno miesto centro taške pėsčiomis arba waterbus. Ši centrinė geležinkelio stotis jungia miestą su daugeliu šalių ir kitų Italijos miestų.

Neapolis į Veneciją traukiniai

Riminis į Veneciją traukiniai

Salernas į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Venecija Maestras-

Kitas geras variantas yra gauti traukinį į Venecijos-Mestre stoties. Tai pirmoji geležinkelio stotis, kad jūs matote prieš jus praeiti pro tilto kuri apima gražus marių. Venezia-Mestre stotis yra prieinama iš visų artimiausiuose miestuose traukiniu.

Vičenca į Veneciją traukiniai

Ferara į Veneciją traukiniai

Modena į Veneciją traukiniai

Bergamas į Veneciją traukiniai

 

 

Užsakyti anksti – Venecija traukiniu Velykų

Renginiai ir šventės vyksta per Velykų atostogas Venecijoje. Svarbu planuoti ir užsisakyti traukinys iš anksto.

Genuja į Veneciją traukiniai

Siena į Veneciją traukiniai

Piza Venecija traukiniai

Arecas į Veneciją traukiniai

 

 

Check out mūsų naujausius pasiūlymus mūsų "Facebook" ir "Twitter" sąskaitas ir pradėti savo pasirengimą savo Velykų atostogas Venecijoje.

 

Buvo jums atšventė Velykas Venecijoje prieš? Praneškite mums apie savo patirtį, kurią tweeting mumis @SaveATrain! ir Aplankykite mus internete patikrinti visus mūsų išskirtines bilietą ir pradėti planuoti savo kitą nuotykį!

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-to-venice-by-train-for-easter%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)