Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 26/03/2020)

Benátky jsou jedním z nejvíce inspirujících a magických měst v Itálii a je snadno dostupné vlakem. Návštěvou Benátek během Velikonoc prázdniny, si můžete vychutnat Příjemné jarní počasí. To vám umožní strávit celý den venku. Cesta do historického centra na vodě, vzít v nádherné scenérie nebo ochutnat chutné jídlo Benátek pro perfektní velikonoční přestávku. Zde je, jak se dostat do Benátek vlakem na Velikonoce.

 

Venice vlakem na Velikonoce je možné z jakéhokoliv italského města

Benátky jsou obklopen vodou ale je dobře propojen s pevninou a zbytkem světa díky jejímu efektivní železnice. V průběhu let Venice během velikonočních svátků se stává stále více populární, a letecké společnosti často zvýšit své ceny kvůli tomuto požadavku. nicméně, Vlaky jezdí pravidelně do Benátek, aby cestující mohli letět nízkonákladovým letem do Milána nebo Trevisa a odtud, vlakem do Benátek.

Milan do Benátek Vlaky

Florence na Venice vlaků

Bologna v Benátkách Vlaky

Treviso do Benátek Vlaky

 

jak se dostat do Benátek vlakem na Velikonoce

Venezia Santa Lucia

Je velmi snadné se dostat do Benátky Během velikonoční přestávce vlakem. Hlavní vlakové nádraží, Venezia Santa Lucia vám umožní přístup do každého bodu centra města pěšky nebo vodním autobusem. Tento centrální nádraží spojuje město s mnoha zemích a jiných italských městech.

Naples do Benátek Vlaky

Rimini do Venice Vlaky

Salerno v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Venezia-Mestre

Další dobrou možností je dostat se vlakem do stanice Venezia-Mestre. Jedná se o první železniční stanice, kterou vidíte před sebou procházejí můstkem který se klene nad krásné laguny. Stanice Venezia-Mestre je přístupná ze všech nejbližších měst vlakem.

Vicenza do Venice Vlaky

Ferrara v Benátkách Vlaky

Modena v Benátkách Vlaky

Bergamo do Venice Vlaky

 

 

kniha brzy – Benátky vlakem na Velikonoce

Události a oslavy se konají během velikonočních svátků v Benátkách. Je důležité plánovat a rezervovat vlak v předstihu.

Janov do Venice Vlaky

Siena do Venice Vlaky

Pisa v Benátkách Vlaky

Arezzo v Benátkách Vlaky

 

 

Podívejte se na naše nejnovější nabídky na našich Facebook a Cvrlikání účty a začít vaše přípravky pro velikonoční prázdniny v Benátkách.

 

Byli jste slavili Velikonoce v Benátkách před? Dejte nám vědět o svých zkušenostech tweetováním na adrese @SaveATrain! a Navštivte nás on-line a podívejte se na všechny naše exkluzivní tarify a začít plánovat své další dobrodružství!

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-to-venice-by-train-for-easter%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)