Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 09/07/2021)

Nic nevypovídá o dovolenou nebo dovolenou, nevyrovná aquaparku, nemyslíš,? Sluneční svit, zmrzlina, a sjíždění některé obrovské tobogány je dokonalým receptem pro zábavu během Letní prázdniny! Udělali jsme těžkou práci vyzkoušení Nejlepších vodních parků v Evropě Sami se vám nejvíce přesného podávání zpráv o nich, že bychom mohli! Tady jsou nejlepších vodních parků v Evropě pro vás a vaši rodinu, aby si.

 

Lalandia - Billund, Dánsko

Lalandia - Billund, Dánsko Krytý bazén

 

V náladě pro některé severské dobrodružství? Překontrolovat Lalandia, největší vodní park ve Skandinávii, a jeden z nejlepších vodních parků v Evropě. Představovat výběr pro rodiny s dětmi skluzavky, jsme především rádi Octopus jízdu! Náš věk dělá show, ale při příštím označte na našem seznamu o tomto parku jsou vyhřívané bazény a úžasné líný proud!

Otočte to výlet do vzdělávacího jednoho příliš. Děti budou zbožňovat Cave Pool, kde mohou pozorovat korálové útesy a exotických ryb. Není zájem o chobotnici? Pak to bude určitě lechtat vaše fantazie; Rodiče toužení relaxaci mohou dýchat v aromaterapie sauny! Skóre! Nechte děti nyní vodní hřiště Aqua Splash, vnitřní hrací hala Monky Tonky, nebo si zajezdit na bowlingu.

Existují také pět menších tobogány pro malé milovníky vody. prémie: Lalandia se nachází ve městě Billund, kde LEGOLAND je další obrovský family draw!

 

Tropical Island AMAZONIA - Brandenburg, Německo

Tropical Island AMAZONIA - Brandenburg, Německo Indoor

 

Jsme stejně překvapený jako ty, které jsme našli některé z nejlepších vodních parků v Evropě, v zemích, které obecně skončit nejchladnější z nejlepších Zimní měsíce. Tropical Island AMAZONIA v Braniborsku, Německo Výjimkou není ani.

Nachází se asi hodinu jízdy od hlavní nádraží v Berlíně, Tropical Island AMAZONIA je masivní 35.000 čtverečních metrů vody fun-paradise. Nejlepší ze všech? Je otevřen po celý rok! Ano, Je to čtyři sezóny vnitřní i venkovní South Pacific motivem atrakce! To představuje 27 metrů vysoká vodní věž slide, krytý oceán, vyhřívaný laguna, a dětský bazén s vodou zahrát stolní.

Unavený z toho, že za mokra, ale přesto se chtějí bavit? Není se čeho bát, zaregistrovat na kola minigolfu nebo složení vzduchu balónem. Rodiny příroda-milující se také mohou těšit parku je krytý dešťovou les, který je k dispozici 50,000 rostliny z celého světa. Stejně jako u většiny vody parků jsme zvolili, je tu něco pro rodiče, také! Říkal někdo bublinkové lehátka a masážní bazény? Počítat s námi!

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

Water Park Splashworld – Avignon Francie

Je to první a největší vodní tematikou parku ve Francii, nachází se v Provence region, nedaleko Avignonu, to vám může poskytnout rodinné vyjížďky, plochy pro mladší děti, Různé vodní klouzačky, největší líná řeka v Evropa, a také největší surf simulátor na světě. Tento vodní park je otevřen během letní sezóny (Od června do září) a je vhodný i pro osoby se zdravotním postižením.

Jak se dostat Splash World Water Park?

Splashworld se nachází 17 km od města Avignon, který dělá to snadno přístupné! Taky, blízkost autobusového nádraží, které spojuje vodní park s vlakového nádraží Avignon, umožňuje těm, cestování autobusem nebo vlakem z jiné lokality ve Francii rychle dosáhnout Splashworld!

Aqua-fun

15 z 17 Bazény jsou v provozu po celý rok a je jedním z velkých krytých bazénů je propojen s vyhřívaným venkovním bazénem také otevřen po celý rok. Vlnová skupina a surfovat po bazénu navodit atmosféru přímořských prázdniny. Příboj Bazén je obrovský! Lze jej použít se speciálními deskami vyvinutých pro použití v interiéru, stejně jako s vlastním palubě.

Pokud hledáte nějaké cvičení existuje 25 m (82 ft) bazén a 3 m (10 ft) skokanskou věží. Krytý bazén s atrakcemi nabídek 11 sklíčka s celkovou délkou téměř 1 km (0,6 míle). Nejvyšší slide vás zavede až na vzrušující jízdu z 17 m (55 ft). Taky, existuje široká skluzavka až pro tři lidi bok po boku, stejně jako cibule skluzavkou ak 180 m (590 ft) dlouhá horská řeka, lemovaná strmými skalami, pokud máte pocit, dobrodružný.

Lyon do Avignon vlakem

Paříž Avignon Vlaky

Jsem rád, že Avignon Vlaky

Marseilles Avignon Vlaky

 

Naše oblíbené Pick pro nejlepší vodních parků v Evropě je: Vodní park Caneva World, Itálie

Lake Garda může být známý pro svůj klid a pohodu, ale Caneva World opravdu třese věci do pořádku. Tato dvojitá whammy a zábavní park je rozdělena mezi Movieland a Acquapark.

Dostat se blízko k akční film na Overdrive Živé Set, viset na svých místech u John Rambo Stunt Show, potom zastavil veškerou nedůvěru u kouzelník show. Existuje jízdy pro celou rodinu, od závodních vod na straně Kitt Super Jet, do opojných výšek Akce Tower Hollywood a děsivé Diabolik Invertigo horská dráha.

Caneva Aquapark

Pokud jsou všechny, že akce dostane příliš horká, ponořit do Caneva Aquaparku a protáhnout pod palmami, ve stínu velké sopky! Ale s velkým vlnobitím a úžasné tobogány Líbí se mi Twin Peaks, Anakonda a sherry tam je spousta, aby vás svádět od pláže.

Zábava pokračuje u Medieval Times Restaurant & Show – usadit se dolů do středověké hrad a připravte se na rytíře, koně, a velký rytířský turnaj!

Trento je Jezero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jezero Peschiera Vlaky

 

 

Připraveni sbalit plavky a vydejte se na cestu, aby najít nejlepší vodních parků v Evropě? Heck ano! Zatím nejlepší zprávy, se můžete dostat do všech těchto místech snadno s pomocí SaveATrain ! Bez skrytých dodatečných poplatků, budete muset více utrácet na úžasné jízd a dobré časy! Si, že letní dovolenou, Nyní!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-water-parks-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)