Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Evropa inspiruje umělci a filmaři z celého světa, takže není divu, že přitahuje filmaře podobní! Objevte 5 Slavné filmové místa v Evropě a rezervujte si dovolenou a aktivity ponořit se do svých oblíbených filmů pro perfektní dovolenou s evropskými Nejlepší destinace.

 

1. Slavná filmová místa v Evropě: Notting Hill, Londýn, Spojené království

Pamatovat Hugh Grant modré oči ve filmu Notting Hill? Objevte Notting Hill, jeden z Londýna nejvíce Překrásná místa a domov pro nejvíce ryze britský rom-com. Jakékoli sledování tohoto filmu nemůže pomoci, ale budete cítit o něco lépe ... Nejlepší část o Notting Hill je, že hodně z toho byl natočen v centru Londýna! To znamená, že můžete navštívit mnoho kultovních místech ukázáno ve filmu!

V úvodních scénách, Hugh Grant charakter, William Thacker prochází Portobello Road Market. Tato světoznámá trh není jen stojí za návštěvu, protože je to jedna z nejznámějších Notting Hill Umístění filmování, ale proto, že trh sám o sobě je prostě krásná a plná nepředvídatelný starožitností jen čekají na objevení.

další, doporučujeme vám přes hlavu na Wills Bookshop, 142 Portobello Road. Krásné malé knihkupectví ve vlastnictví Budou ve filmech se nachází v 142 Portobello Road. V době natáčení, byl to obchod se starožitnostmi. Dnes, adresa je domov pro obchod s obuví. Říká se, že v blízkosti knihkupectví jménem The Travel Bookshop založené na 13-15 Blenheim Close byl inspirací pro úložiště filmů.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Slavné filmové místa v Evropě Notting Hill, Londýn, Spojené království

 

2. Harry Potter, Alnwick Castle, Spojené království

Tento ikonický 1,000 let starý středověký hrad je oblíbený filmový průmysl, což je důvod, proč bychom nemohli nechat off naše 5 Slavný film Místa v seznamu Europe. To je nejvíce slavný jako místo pro Bradavicích Harry Potter. Alnwick Castle je nejen jeden z největších obydlených zámků v Anglii a 1,000 let, ale to je také něco jako filmová hvězda v jeho vlastní pravý!

Tento malebný zámek je jednou z nejznámějších v Británii, učinil vystoupení v populární filmy a televizní pořady, jako jsou Elizabeth, Robin Hood: Princ Zlodějů, na Downton Abbey Vánoční speciál, a svou nejslavnější roli Bradavické Školy Čar a Kouzel v prvních dvou Harry Potter filmy.

Bylo to v areálu hradu, že Harry měl jeho první lekce Famfrpálu (Na zámku dnes hostitelé koště trénink v letních měsících) a na místě, kde Weasleyovi létající Ford Anglia havárii přistál na první den ve škole.

Kromě jeho výpady na velké a malé obrazovky, velkolepý zámek má také dlouhý a bohatá historie. To byl postaven kolem 1096 a se nachází v anglickém hrabství Northumberland. Dnes je domovem vévody z Northumberlandu a jeho rodiny, a je druhý největší obydlený hrad v Anglii po Windsor Castle.

 

 

3. Slavná filmová místa v Evropě: Hamlet, Dunnottar Castle, Skotsko

Tak daleko, jako hrady, Je těžké si představit více vzdálené a dramatický umístění než Dunnottar. Možná s nejvíce neproniknutelné pozice všech Skotských hradů, tenhle sedí na vrcholu jeho vlastní útesu poloostrova na cestě do Aberdeenu, bránil ze všech stran silami přírody. Je samozřejmě také známý inspirující Princess Meridas rodinný dům v Disney Pixars Brave a Franco Zeffirellis Hamletovi zdvojnásobena Elsinore!

Svou polohou se řadí jako jeden z nejvíce dramatické kdekoliv a máte šanci pokochat na některé z nejpozoruhodnějších pobřeží ve Skotsku. Vítr zametl trávníků, ponořit útesy, a nakládačka vlny všichni sešli v jednom velmi romantickou kulisou.

Dunnottar nabízí také možnost nahlédnout do hradních opevnění a má pořádnou dávku legend a tajemství. Whigs Trezoru bude vaše vlasy stát na konci, jak bude církev (teď v troskách) zapálil William Wallace.

I když Dunnottar je stále v oblibě, Není jedním z rušnějších skotských hradů. Plus, jeho velikost znamená, že můžete snadno dostat pryč od davů a vychutnat si jeho jedinečnou polohu téměř na vlastní. Je to také ideální zastavit na Angus pobřežní silnici, skutečně malebné Skotské výlet.

Dunnottar Castle, Skotsko

 

4. Založení, Paříž, Francie

Když si myslíte, Paříž, Francie, automaticky si Eiffelovy Věže. A proč by ne? To je krásný, a to je nádherné, ale všichni jsme viděli tisíckrát ve všech pohlednic, plakáty, zboží a novinky, fotky, protože jsme byli děti. Ale je tu něco opravdu cool stojí jen co by kamenem dohodil od Eiffelovy: Založení mostu.

Pont de Bir Hakeim je most přes Řeku Seinu v Paříži. Postaven před více než sto lety a oddaně slouží jako řeka přechodu na místní, ale v 2010 to se stal skutečnou filmovou hvězdou. To je, když Christopher Nolan přijel se svou posádkou, počítaje v to Leonardo DiCaprio, Ellen Page, a Joseph Gordon-Levitt.

v 2010 něco magického se stalo na tom mostě. V úvodních scénách, Ellen Page charakter Ariadne se naučí stavět sny.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Inception Paris, Francie

 

5. Slavná filmová místa v Evropě: La Vita e bella, Arezzo, Itálie

Tento film stále přináší slzy do očí, když jsem se na to ani pomyslet. Sledoval jsem tento slavný film ve škole před mnoha lety, a to má nikdy neopustil mé paměti. To je důvod, proč jsem osobně šel vidět tento slavný film Spot sám! Roberto Benigni 1997 oscarový La Vita e Bella (Život je krásný) je to mistrovské dílo! Odehrává v druhé světové VÁLCE, vypráví příběh Židovského italský muž jménem Guido Orefice. On se setká a spadne v lásce s krásnou Dora a mají spolu syna, Giosue, spolu.

Příběh je o Guidos rodině a jak se dostat svůj život se obrátil vzhůru nohama, když jsou vzaty do koncentračního tábora. Zatímco tam, aby úkryt svého syna před hrůzami jeho okolí, Guido spřádá propracovaný příběh. Jejich čas v táboře je jen hra. Natočeno přes několik sad středobod začátku filmu, nicméně, je krásné Toskánského města Arezzo.

Florence na Arezzo vlaků

Perugia do Arezzo Vlaky

Vstupenky Bologna na Arezzo

Siena do Arezzo Vlaky

Slavný film míst v Evropě život a krásné, Arezzo, Itálie

 

Ty jsou buď chystají stáhnout jeden z těchto filmů se dívat, nebo v důsledku plánování cesty již, nejsi? Proč ne dělat obojí! Jeďte na více než Save A Train a rezervovat letenku během několika minut s jedním z 5 Slavné filmové místa v Evropě!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Slavná filmová místa v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffamous-film-spots-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)