Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 05/12/2020)

Kdokoli z vnější Evropy? Zvedněte ruku, pokud jste tak zmateni městskou hromadnou dopravou, jako jsem já. Tak určitě, New York má metro, a Toronto provozuje metro, ale z velké části, svět se daří na autech. Takže vždy, když se ocitáme dělat hop přes rybník za vymyšleného francouzskou bagetou, věci mohou vymknout z rukou,. To platí zejména pro nováčky, kteří často nemají představu, jak přesně řídit své Europe cestu vlakem, natož kde by měli cestovat.

Ať už je to rozdíl mezi Eurostarem a Síť vlaků TGV (Tdéšť Gokraj PROTIitesse) nebo se snaží navigovat rezervace míst a pokročilé lístky, to vše může být trochu moc. Pro ty, kteří jako ztracené jako já, jsme shromáždili nejlepší trasu, aby vám konečný Europe výlet vlakem začátečníky.

 

Výjezd Evropou pro začátečníky 1: Londýn

Existuje celá řada důvodů, proč jsme si vybrali z Londýna jako první zastávka na této cestě, ale celkově to prostě dává největší smysl. Ze Severní Ameriky lety do Londýna jsou časté a levné, což znamená, že ušetříte nějaké vážné peníze za létání do Frankfurtu nebo do jiných evropských center.

Londýn je obrovský náboj a budete mít žádný problém najít věci na práci. Pokud jste fanoušek Harryho Pottera, město je prosycen knižních a filmových referencí. Pokud jste do divadla, Soho je domovem největší zábavy v Broadwayi, a můžete často najít vstupenky se slevou.

Můžete snadno strávit týdny zde bez odsávání činnosti, ale minimálně, doporučujeme čtyři dny. Poté, co jste připraveni jít dál, to je čas, aby vedoucí ke svému dalšímu cíli.

Vstupenky z Amsterdam do Londýn

Vstupenky do Paříže do Londýna

Vstupenky Berlín - Londýn

Vstupenky Brusel na Londýn

 

Europe Train Trip to London

 

Zastávka vlaku 2: Paříž

Nemůžete zasáhnout Evropu, aniž byste trávili čas nejromantičtější na světě město. Město světel je must-stop, ať už je to váš první nebo vaše desátá návštěva, a naštěstí pro cestovatele, a Eurostar vlak jezdí téměř každou hodinu z Londýna do Paříže. Cesta trvá něco málo přes 2 hodiny a jízdenky na vlak si můžete rezervovat předem s předstihem.

Doporučujeme strávit alespoň čtyři dny i zde, ale pokud váš čas na dovolenou je omezeno, můžete ji stlačit na dvě.

Vstupenky do Amsterdamu do Paříže

Vstupenky z Londýna do Paříže

Vstupenky do Rotterdam do Paříže

Brusel - Paříž vstupenky

 

Train trip to Paris

 

Výjezd Evropou pro začátečníky 3: Barcelona

Ačkoli tento další zastávka je docela cesta vlakem, můžete využít výhod spáč auto aby se vaše odložení před příjezdem do tohoto pobřežního města. Otočte se kolem gotické čtvrti a užijte si několik čokoládových máslí, než se vydáte do Parc Guell.

Jednou z nejlepších částí Barcelony je, že Španělsko je ve srovnání se svými severními sousedy velmi levné, takže pro vás bude hodně peníze zde. Doporučujeme pobyt minimálně dva dny zde k prozkoumání města.

 

Barcelona skyline during day light

 

Stop 4: Pěkná Ville

Známý pro své promenádě a velmi blízko Cannes, Nice Ville stojí za zastavení na vaší cestě vlakem do Evropy. Zatímco město samo o sobě není tak velký jako kapitál francouzské, jeho umístění je v blízkosti několika hodných výlety. za prvé, Hlava do Monaka a ztrácejí pět dolarů v kasinu. Užijte si exkluzivní auta a následovat Vzorec 1 Trasa na světově proslulé závodní dráze. další, jet vlakem do Cannes – pokud jste tam v průběhu festivalu dávat pozor na velké osobnosti!

Doporučujeme zde alespoň čtyři dny udělejte si prostor pro všechny ty výlety.

 

 

Výjezd Evropou pro začátečníky 5: Řím

Italském hlavním městě je pastvou pro oči. Od Španělských schodů na fontána di Trevi, tam je téměř nikde vás nebude foukat pryč dechberoucí architekturu. Pokud to nestačilo, jídlo stojí slintat nad. Ručně vyráběné těstoviny soupeří s čerstvým zmrzliny a buvolí mozzarellou přišla přímo z farmy.

Upřímně nikdy není moc čas strávit v Římě, ale pokud musí opustit, aby to po dobu nejméně pěti dnů.

Vstupenky na Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky do Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Řím

 

Europe Train Trip to Rome Italy

 

Stop 6: Benátky

Byla bych nedbalá, kdybych nezmínil Benátek během svého prvního výletu. I když jsem neměl nejlepší zkušenosti (příliš mnoho turistů), Toto město je must-do. Mezi gondoly a veřejnými čluny, najdete cestu přes kanály na některá z nejromantičtějších míst v Evropě.

Doporučujeme strávit alespoň dva dny v Benátkách než skočí do dalšího cíle.

Vstupenky z Milána do Benátek

Vstupenky z Padovy do Benátek

Vstupenky z Bologna do Benátek

Vstupenky z Říma do Benátek

 

A Stop In Venice

 

Výjezd Evropou pro začátečníky 7: Vídeň

Zde odjíždíme nejvíce ujetou trasu a míří trochu z cesty. Je k tomu dobrý důvod, ačkoli, as více centrálně umístěné evropské země by nikdy neměla být přehlížena. Ty mají chuť a atmosféru na západě s některými nápadné rozdíly. ve Vídni, to znamená zuřící káva kultura a nejnižší ceny. Co víc si přát?

Doporučujeme alespoň dva dny ve Vídni před přechodem na.

Vstupenky ze Salzburgu do Vídně

Vstupenky z Mnichova do Vídně

Vstupenky z Grazu do Vídně

Vstupenky Praha - Vídeň

 

Europe Train Trip to Vienna in the winter

 

Stop 8: Praha

Toto tisícileté město je známé svým starým městem. Při návštěvě, nezapomeňte zastavit u orloje, než se vydáte vidět Ježíška. Pokud máte zájem o historii, Starý židovský ghetto stále nese stopy osídlení nuceným. Zatímco v současné době oblast byla rozsáhle rekonstruován, stále můžete navštívit jeho šest synagog.

Doporučujeme pobyt v Praze po dobu nejméně tří dnů, abyste prozkoumali město.

Vstupenky na Norimberk do Prahy

Vstupenky do Mnichova do Prahy

Vstupenky Berlín do Praha

Vstupenky do Vídně do Prahy

 

Train trip to Prague

 

Výjezd Evropou pro začátečníky 9: Berlín

Důkaz pro znovuzrození, Berlín dnes je centrem kyčelního německé kultury. Ať už se snažíte navštívit hipster bar nebo muzeum umění maskované jako luxusní restauraci, Berlín je místo, kde chcete být. Existuje spousta věcí, které se zde, včetně návštěvy zbytky Berlínské zdi. Samozřejmě, tam jsou všechny tradiční muzeí a galerií, jakož.

Doporučujeme nejméně tři dny zde užít všichni Berlín má nabídnout.

Frankfurt do Berlín vstupenky

Vstupenky do Lipska do Berlína

Vstupenky z Hannoveru do Berlína

Vstupenky z Hamburku do Berlína

 

Europe Train Trip to Berlin

 

Stop 10: Amsterdam

Viděli jste kanály v Benátkách, ale nic nemůže připravit na úhledné, spořádané město Amsterdam. Nizozemský kapitál je domovem lodí a kol spíše než auta, a můžete snadno strávit všechen svůj čas zde gawping v architektuře.

Doporučujeme vám cestovat do Amsterdamu nejméně tři dny zde, když raději dělat čtyři nebo pět.

 

Amsterdam house on canals

 

Tady to máš. Z Londýna do Amsterdamu a všude mezi tím, to je nejlepší vodítko pro evropské vlaku začátečníky. v Amsterdamu, můžete se vrátit do Londýna pomocí Uložit vlak, nebo hlava domů přímo z Nizozemska.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Ultimate Europe Train Trip pro začátečníky” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-train-trip-beginners/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)