Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 13/08/2021)

Italy pravděpodobně má největší kávové kultury na Zemi. První evropskou zemí dovážet kávu z Egypta, Itálie má za sebou úspěšné kaváren provedené od 16čt Století, a dnes my vám poradíme 5 úžasné kavárny poblíž nádraží v Itálii.

 

Pokud hledáte pro kávu v blízkosti vlakového nádraží v Itálii máte štěstí. Italové stejně jako jejich kávy vaří silný a rychlý. Proto jejich preference espresso je a Italové jsou také zodpovědné za rozvoj mléčných kávových nápojů, jako je cappuccino a latte.

Ve skutečnosti, Téměř všichni káva kultura v Evropě a západní svět přichází z Itálie. Proto máme všechny různé standardní druhy kávy, které pijeme italská jména.

Tak, to by mělo přijít jako žádné překvapení, že Milano Centrale, Itálie je nejstarší a nejrušnější vlakové nádraží v Itálii, nechlubil úžasné možnosti pro získání kofeinové nápoje. 330,000 lidé používají v Miláně za den. Přeshraniční vlaky od Milano Centrale vzít cestující na majora evropských destinací jako Paříž, Mnichov, a Vídeň.

Strasbourg do Paříže Vlaky

Zurich do Paříže Vlaky

Frankfurt je Pařížské Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

 

Zde jsou naše top 5 vybírá pro nepřehlédnutelná kavárnách okolí nádražích v Itálii

  • Bláznivý Cat Cafe

bláznivé kočičí kavárny v blízkosti vlakového nádraží v Itálii

Tato kavárna se nachází několik minut chůze od milánských vlakových nádraží v Itálii a je přesně popsána svým názvem. Kočky se procházejí po této útulné kavárně, zatímco jíte a pijete. Tato funky kavárna je známá tím, že má výborný čaj podávaný v hrnku ve tvaru kočky a má vynikající koláče. Zaměstnanci jsou super přátelští a většina koček je vždy spí, To je to, co chtěl dělat.

Web Crazy Cat Cafe

Adresa: Přes Napo Torriani 5 | Rohový přes Cappellini, 20124 Milán

 

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Siena do Milán Vlaky

 

  • Caffe Panzera 1931

Tato kavárna je hned vedle nádraží a je otevřena do 3 DOPOLEDNE. Za poslední 87 let, lidé přišli do tohoto rodinného konání získat rychlý kávu a sendvič před nástupem své vlaky. Tato kavárna se může pochlubit velký výběr lehká jídla které jsou k dispozici v jeho kavárně části a pro ty, kteří hledají více elegantní zážitek, tam je část restaurace, která nabízí chutné pizzy a těstoviny. V době oběda je kavárna velmi rušná, ale mimo to, Je rychlý servis s úsměvem.

webová stránka

Adresa: Piazza Duca d'Aosta 10 | ang.

přes Vitruvio, 20124 Milán

 

Rimini do Milán Vlaky

Pisa do Milán Vlaky

Turin do Milán Vlaky

Venice do Milán Vlaky

 

  • Kávový bar

Pokud hledáte vidět, co je tak velký, o italskou kávu, To je místo k návštěvě. Široká škála kávy a chutné domácí občerstvení, aby to populární káva místem pro turisty i místní obyvatele. To je skvělé místo, aby si snídani a prodává některé kávy na euro nebo méně. Tato kavárna je bezbariérový přístup, má WIFI, je přátelský mazlíček, a měl a dobře zásobený alkoholický bar. Sedm minut chůze od nádraží.

Adresa: přes Vitruvio 40 | Železniční stanice v Itálii | Milan Lombardie

 

Florence na Milan vlaků

Naples Milanu Vlaky

Bergamo do Milán Vlaky

Bari do Milán Vlaky

 

Stanice Termini

Pokud jste také projíždějící vlakové nádraží Termini a v Itálii, Zde jsou některé další must-návštěva kavárny.

  • Bar prostředky

Pokud hledáte pro neuvěřitelný kávu za skvělou cenu, Potom Bar Fondi je odpověď. Tato skvělá kavárna nabízí skvělou živou hudbu, doprovázen vynikající lehká jídla. Cestovatelé doporučujeme vyzkoušet pečivo. Objednání jídla a nápojů tady je rychlý a příjemný proces, a kavárna je oblíbená u cestovatelů i místních obyvatel. (Cena této kavárny je masivní výhodná ve srovnání s jinými kavárnami v Římě)

Adresa: Přes Milazzo 16, 00185 Řím, Itálie

 

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

  • Moka kavárna

Tento bar Espresso je další kavárna ve velmi výhodné poloze pro lidi s použitím Termini stanice a nabízí rychlý servis. Tyto cappuccina jsou božské a existuje mnoho možností pro kávu, a borůvkové muffiny jsou také velkým hitem. Pokud jste pozdě na vlak a potřebují rychlou kávu, to nedostane rychleji než Moka.

Adresa: Piazza Dei Cinquecento | Železniční stanice v Itálii | Řím Termini, Řím

 

Terni do Říma Vlaky

Foggia do Říma Vlaky

Grosseto do Říma Vlaky

Arezzo do Říma Vlaky

 

Takže příště se dostanete na město v Itálii, proč nedošlo k pádu do jedné z úžasné kavárny blízko nádraží v Itálii příliš.

 

Zarezervujte si další cestu vlakem pomocí Save a Train a prohlédněte si mnoho vlakových stanic v Itálii.

 

Chystáte se na výlet do Milána nebo Říma v blízké budoucnosti? Proč nevyužít 3 minuty a najít levnější jízdenky na vlak na Uložit vlak. Vyplnit datum a čas, a které vlak stanice v Itálii byste chtěli cestovat a my vám poskytne nejlepší cenu pro vaše cesty, které můžete platit několika způsoby.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcoffee-shops-train-stations-in-italy%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)