Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 06/08/2021)

S tolika vysokých profilů, popularizoval země jako Francie, Německo, a Švýcarsko, Není divu, že Rakousko nebylo získání tolik pozornosti! OK, Itálie nikdy spadl mapy, ale vlaková cesta z Rakouska do Itálie, zda byla zanedbána. Ale, to je asi pro změnu! Rakousko a Itálie po železnici, jsou jedním z nejvíce úžasné zážitky budete někdy svědkem.

Se svými malebnými horskými vesničkami, fascinující přírodní atrakce, a majestátní město architektura, dostanete úžasný turné po Evropě. Vlaky v Rakousku patří nejvyspělejší v celé Evropě, noční vlaky jsou v nejlepší formě (mimochodem, noční vlaky mají všechny stejné trasy jako den vlaky dělat), většina nevyžadují pokročilé výhrady a jsou neuvěřitelně pohodlné!

Tak, nečekejte déle: začít poznávat Rakousku a Itálii po železnici při návštěvě těchto krásných měst:

 

Začněte Rakousku a Itálii vlakem výlet s Vídní

Začněte svůj Rakousko Itálie po železnici vzrušení tím, že nejprve odhlašování majestátní kapitál Rakouska. Vienna vyzařuje Dějiny, šarm a nevysvětlitelné krásu!

Zabloudit namáčení do Rakouska muzeí v jednom dni, ochutnat tradiční Vídeň káva a Sachertorte že bude foukat vaši mysl! Podívejte se na Vídeň je all-time oblíbené jako vídeňské Státní opery a zámek Schonbrunn (jsou absolutní musí vidět!). V závislosti na vlakovou cestu chcete vzít, buď jít do Salzburg a Hallstatt přímá nebo vydáme Graz.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

 

Přejít na Graz

Vzhledem k tomu, Vídeň-Graz má přímé železniční trať, zastávka v Grazu a Klagenfurtu na své cestě z Vídně do Benátek. Nenechávejte Graz bez návštěvy Schlossberg. Jedná se o kopec ve středu města, známý pro svou slavnou věž s hodinami a pevnost. Pokud jste v dobré kondici, vyjít schody z Schlossbergplatz nebo použijte výtah. Hned vedle Schlossbergplatz je historické Kastner und Ohler Nakupování centrum - podívejte se na jejich střechy kavárna.

Na své cestě k stanice, procházka ulicemi centra, a zkuste to jeden z nejlepších zmrzlin vůbec! “Ice Geissler” v Sporgasse produkuje organické zmrzlinu, který je dodáván v mnoha příchutěmi a je super vynikající! Váš Rakousku a Itálii po železnici cesta hledá se každou minutou, Není to?

Graz Innsbruck Vlaky

Vienna do Graz Vlaky

Vídeň do Salzburg Vlaky

 

Venice je možné vlakem, když děláte v Rakousku a Itálii Rail

 

Podívejte se na Benátky

Naše další zastávka v Rakousku a Itálii po železnici Venice, Jakmile dosáhnete Itálii, jste zadali zemi nádhera! Ubytování v Benátkách je poměrně drahé, tak to funguje ve svůj prospěch, pokud jste ubytováni na jeden den. Neztrácejte čas, ale udělat co nejvíce v tomto krátkém časovém. A gondola plavba je nutností! FYI, to je také velmi drahé. Očekávat, že zaplatí kolem 80 EUR na gondole turné 30 minut ao 120 EUR pro 45 minuta jedna. Pak, jít podívat na Ponte di Rialto - jeden z nejvíce slavné mosty v Benátkách. To se klene na Canal Grande, a to je v blízkosti Ponte di Rialto. Na své cestě k nádraží, pochutnat na překrásnou Piazza San Marco, aka svatého Marka Náměstí.

Bolzano do Venice Vlaky

Vienna do Venice Vlaky

Trieste do Venice Vlaky

Udine v Benátkách Vlaky

 

A ukončit Rakousku a Itálii Po železnici u Florence

Na své Rakousku a Itálii po železnici turné, budete pravděpodobně zastavit ve Florencii. Den nebo dva v tomto městě nabitý historické, umělecký, a náboženský význam je čistá magie. První věcí k vidění, jsou baziliky a Ambit Santa Maria Novella. Jsou nádherné a poblíž vlakového nádraží! Je tam také krásné náměstí, které je prakticky vždy plné lidí. Pak, přesunout na nádherné Santa Maria del Fiore a jeho ohromnou kopulí. Podívejte se na baziliku Santa Croce a San Lorenzo a Medici kaple, jakož.

Dát si pauzu z Rakouska a Itálie Hlava na trhu San Lorenzo pro rychlé a vynikající jídlo! Tento trh je oblíbeným místem místních obyvatel shop a občerstvení! Tak, Možná koupit někoho suvenýr po kterou si užil svůj oběd? Ano! Nenechávejte Florence bez návštěvy Uffizi, Accademia, Palazzo Vecchio, a Pitti Palace. Tohle jsou hlavní muzea ve městě. Taky, navštívit přilehlé zahrady Boboli, nejkrásnější zahrady kdy uvidíte.

Vaše další zastávka je Řím. Dobře, víte, co tam dělat ... a pokud nechcete zkontrolovat naše Itálii pinterest desky.

Řím Florencii Vlaky

Bologna Florencii vlaků

Livorno Florencii vlaků

Ravenna Florencii vlaků

 

Za nejkrásnější Rakouska a Itálie po železnici zkušeností, Přihlásit se do Ušetřit vlak pro nejrychlejší a nejvíce rozpočet-přátelský způsob, jak dostat své jízdenky na vlak!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-austria-italy-rail%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)