Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 27/03/2021)

Cestování s dětmi může být noční můra, nebo nejlepší čas svého života. Díky náročné povahy našich maličkých a naše přání, aby jim oddávat, tam je obvykle žádná střední cesta. nicméně, existují způsoby, jak pro vás, aby cestování s dětmi jednodušší pro sebe. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zajistit mladým lidem vždy mít co do činění nebo zobrazit. Které vám pomohou udržet je obsazeno, sestavili jsme seznam 5 Nejlepší atrakcí pro děti v Evropě. Můžete snadno dosáhnout těchto cílů vlakem. Pojďme se podívat:

 

Atrakce pro děti v Itálii

Itálie nabízí pár fantastických atrakcí pro děti, pokud zažívají historický památky není rozrušit jim. v Viserba zábavní park, mohou vidět památky Itálie v miniaturách! V parku je také vybaven Merry-go-round, hřiště, různé vyjížďky, a kino. Alternativně, pokud se ocitnete v Řím, můžete jít do Hydromania vodní park. Jen kousek od Říma, slibuje velké množství skluzavek a vodních radovánek, což je ideální pro děti.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Atrakce pro děti v Anglii

Warner Bros. Studios Making of Harry Potter is one of the 5 Best Attractions for Kids in Europe

 

Jednou z hlavních atrakcí pro děti v Anglii je Warner Bros. Studia Tvorba Harryho Pottera turné Londýn. nicméně, pro mladé průzkumníky, kteří mají zájem v zázraky Příroda, Londýnské Natural History muzeum Je to skvělá volba. Existuje spousta dítě-přátelský exponátů, kde se mohou dozvědět o dinosaurech a Sluneční Soustava. Je to skvělý Zkusenosti která dělá v Londýně stojí za návštěvu pro rodiny.

 

Atrakce pro děti v Nizozemí

Amsterdam Obvykle se nedoporučuje, protože přátelský rodinný podnik destinace, ale to neznamená, že to nemůže být tak. Pro děti, snad nejvíce vzrušující místo je Mistr přírody nebo umělci. To je masivní zoo s akváriem, dětská hřiště, Zoologické muzeum, a planetárium. To představuje více než 900 živočišných druhů!

Alternativně, můžete zamířit do Efteling v Kaatsheuvel. to je největší zábavní park v zemi, s fantasy námětem a zájmem o mýtech a legendách. Existuje mnoho jízd a zábavy pro děti, kteří mají rádi pohádky.

 

 

Belgie

Když přijde na zábavu pro děti, Belgie nabízí své zábavní park, Plopsaland. Je to barevné, plná horských drah a hřišť, a má celou řadu témat pro každé dítě, aby si. Má také farmu s zvířata, která děti mohou navštívit, stejně jako divadlo a projížďky na lodi.

Antwerp De Panne Vlaky

Brusel De Panne Vlaky

 

 

Francie

Disneyland France

 

Jedním z nejznámějších atrakcí pro děti je bezesporu Disneyland. To už ani nemůže být lepší než v Paříž. To je nejvíce populární zábavní park v celé Evropě z nějakého důvodu. Existuje pět tématických oblastí, stejně jako mnoho jízd a atrakcí. Některé z nich patří Zábavní park Parc Astérix, Piráti z Karibiku, Buzz Lightyear Laser Blast a je to malý svět. Návštěva do Paříže a Francie s dětmi není kompletní bez Disneylandu.

Paris se Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Brusel Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

 

Připraveni na nezapomenutelnou dovolenou s celou rodinou? Navštivte některé z 5 Nejlepší atrakcí pro děti v Evropě z našeho seznamu, a budete mít výbuch. Ujistěte se, že naplánovat si dovolenou a rezervovat jízdenky na vlak včas!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-attractions-kids-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)