Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 18/12/2022)

Tam je spousta pohádkových zámků v Itálii, musíte navštívit! S tak dlouhou, bohatá historie a kultura, tato země je místo, kam jít pro objevování hrady. Pomoct ti naplánovat cestu, tady jsou 10 pohádkové hrady v Itálii, který se jistě bude líbit:

 

1. Castle Brolio

Pokud jste zvědaví o rodištěm Chianti víno, toto je místo, kde byste měli jít. Tento hrad majetkem se rozléhá nad 3,000 akrů, kompletní s vinné révy a olivovníků. Dále, Je naprosto úžasná uvidíte po západu slunce prohlídka.

Bari do Fasano Vlaky

Taranto do Fasano Vlaky

Milan Florencii vlaků

Venice do Milán Vlaky

 

 

2. Sammezzano

Krásné kopce Toskánsko skrýt tento poutavý hrad s unikátní architekturou. Jeho majitel z 19. století jej chtěl předělat s orientálními vlivy. Jinými slovy, dal to smysl, že žádný jiný italský zámek může odpovídat.

Salerno Paestum Vlaky

Naples je Paestum Vlaky

Bari Florencii vlaků

Salerno Florencii vlaků

Sammezzano

 

3. Castle Banfi

Hledají něco trochu jiného? V tomto hradě, si můžete vychutnat relaxační dovolenou a ne jen krásu architektury a jeho okolí. Od roku 1700, Tento hrad stál hlídat zvlněných kopců oblasti a je nyní hotel s bohatým vybavením.

Řím Tivoli Vlaky

Tivoli do Říma Vlaky

Perugia do Tivoli Vlaky

Orvieto do Tivoli Vlaky

Banfi Castle

 

4. Castle Valenzano

Zabudovaný v 10. století, zámek Valenzano je jedním z nejstarších pohádkových zámků stále stojí v Itálii. Dnes je to stále stejně impozantní a majestátní jak to bylo pak. nicméně, místo slouží jako základna, Tento zámek je nyní hotel, dokončit s tenisové kurty a golfové kurzy.

Řím Bracciano Vlaky

Bracciano do Říma Vlaky

Bracciano na Manziana Vlaky

Santa Marinella se Bracciano Vlaky

 

5. Montalto

Tento pohádkový hrad příběh začal před více než tisíci lety, a vlastnost vyměnil ruce mezi dobyvateli mnohokrát od. nicméně, Je to klidné místo v dnešní době, s mnoha zemědělských nemovitostí a vinic. Návštěvníci jej milují, protože jeho fascinující historií a nádherná architektura.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

Fairytale Castles in Italy

 

6. Castle Poppi

Tam je zajímavá legenda o jednom ze svých věží. Jak místní říkají, Je místem odpočinku jednoho z jeho bývalých majitelů. údajně, se používá k zablokování návštěvě mužů v téže věži, který hněval lidi. nicméně, legenda není jediná věc, přilákání návštěvníků. nádherné pohledy z údolí kolem hradu, aby výlet stojí za to.

Milan do Janova vlaky

Řím Genoa Vlaky

Florence do Janov vlaků

Venice do Janova vlaky

 

7. Vicchiomaggio

Tato nedotčená vypadající zámek nabízí nádherný výhled a vynikající příležitost ke studiu architektury období renesance. Dále, to je další z letých tisíce mezi italskými hrady. Tento pohádkový zámek se nachází v blízkosti Florence, a to je ideální pro celodenní výlet odtamtud.

Pompeje je Paestum Vlaky

Napájení Paestum Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Florence k Římu Vlaky

Vicchiomaggio

 

8. Castle Cabbiavoli

Cabbiavoli Castle může být dokonalým obrazem toskánské hradu. S jeho krásný vzhled, pole, vinice, a olivové háje, Tento zámek má prostě všechno. Můžete dokonce jít jízda na koni, když navštívíte zde!

Reggio Emilia Florencii vlaků

Janov Florencii vlaků

Sestri Levante do Říma Vlaky

Parma Florencii vlaků

 

9. Castle hrnek

Jeden z nejkrásnějších hradů v celé Itálii je posazený nejistě na útesu. Vlny přestávce Středozemního moře po skalách, a tento hrad vznáší nad nimi. Nebudete moci prohlédnout interiér, ale hrad je stále ideální pro obrázky.

Torre Del Greek vlaky do Pompejí

Pompeje na Nocera Lower Vlaky

Vlaky do Salerno Nocera Inferiore

Vlaky do Salerno Mercato San Severino

Fairytale Castles in Italy

 

10. Castle Montegufoni

Pro všechny milovníky umění mezi cestovatele, Montegufoni bude fascinující destinací. Je domovem slavného síni Masky, obsahující Gina Severiniho nádherné fresky. Dále, to vypadá naprosto ohromující, a to je místo, které si každý může užít.

Salerno na Maratea Vlaky

Bari do Maratea Vlaky

Neapol Maratea Vlaky

Výkonové Vlaky do Maratea

Montegufoni Castle

 

Připraveni na pohádkové hrady v Itálii? Ujistěte se, že naplánovat si dovolenou a Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak včas!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Pohádkové zámky V Itálii musíte navštívit” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, ale prosím, stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffairytale-castles-italy%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)