Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 02/10/2021)

Na střeše slavných pařížských ulic, nebo uprostřed skotské vysočiny nebo Alp, toto jsou nejžádanější prázdninová místa v Evropě. navíc, tyto 10 špičkové destinace s tenisovými poli vás nabijí energií od prvního větru a zvýší vaši hru na novou úroveň. Sólo nebo páry, tato úžasná místa a jejich tenisové kurty si zamilujete.

 

1. Nejlepší destinace ve Francii s velkým tenisovým hřištěm: Tenisová akademie Mouratoglou

Francouzská riviéra je jednou z nejlepších prázdninových destinací ve Francii, natož Evropa. Výhled na alpské hory, modré laguny, a písečné pláže, jen pár kroků od tenisového hřiště Mouratoglou. Výhled na Jónské moře, tento nejmodernější tenisový kurt je skvělým místem k procvičení bekhendu s některými špičkovými tenisovými instruktory v Evropě.

Tenisová akademie Mouratoglou vítá všechny typy hráčů na všech úrovních. Tenisové kurty Mouratoglou jsou otevřeny každý den. Během pobytu v hotelu & letovisko, můžete si rezervovat kurt na hodinu denně. Úžasný tenisový kurt Mouratoglou je součástí světově proslulého Akademie Mouratoglou a nechali zde cvičit jedny z nejlepších tenistů na světě a pokračovali v hotelových lázních nebo na pláži k relaxaci a uvolnění.

 

man serving on a clay tennis court in Mouratoglou Tennis Academy

 

2. Úžasná prázdninová destinace v Itálii s tenisovým kurtem: San Pietro Di Positano

Tento skvělý tenisový kurt je exkluzivní pro hosty hotelu Il San Pietro. Pětihvězdičkový tenisový kurt Positano nabízí Středozemní moře a nádherné pobřeží Amalfi. Tenisový kurt San Pietro se nachází v Positanu, jeden z 10 nejúžasnější destinace k návštěvě na pobřeží Amalfi, a samozřejmě Itálie.

Cestování do Amalfi je snem každého. Pláž, a malebné vesnice, mořský život, a pohlednicové pohledy doplněné skvělým venkovním hřištěm pro sport a tenis, může někdo požádat o více? Pokud vás unavuje procvičování hry, můžete jít dolů na oblázkovou pláž, nebo jít na exkluzivní projížďka spolu s úchvatným Positano.

Milán do Neapole vlakem

Florencie do Neapole vlakem

Benátky do Neapole vlakem

Pisa do Neapole s vlakem

 

Holiday Destination In Italy With Tennis Court: Il San Pietro Di Positano

 

3. TNejlepší tenisové hřiště v Anglii: Ostroh, Cornwall

Skalnaté zátoky, písečné pláže, modrý Atlantský oceán, a anglické chaty v zeleném rašeliništi, Cornwall je jednou z nejmalebnějších prázdninových destinací v Anglii. Úžasný poloostrov je ideální pro relaxaci na pobřeží, a skvělé venkovní aktivity, jako tenis nebo vodní sporty.

V Cornwallu, můžete vybírat 4 tenisové kurty hrát skvělý zápas. Například, Tenisový klub Penzance je otevřen pro všechny návštěvníky a hráče na všech úrovních. nicméně, nejlepší tenisový kurt je v hotelu Headland v Newquay. Výhled na pláž Fistral a Atlantský oceán, Headland je luxusní hotel, se skvělým venkovním vybavením, které vám umožní zůstat aktivní na dovolené na úžasném anglickém pobřeží.

 

Tennis Field In England: Headland, Cornwall

 

4. Nejlepší destinace pro tenisovou dovolenou ve Švýcarsku: Palác Gstaad

Mnoho turistů může znát město Gstaad jako zimní říši divů, ale je to také docela letní pohádka. The švýcarské Alpy jsou na jaře ohromující, se skvělými povětrnostními podmínkami pro pěší turistiku, cyklistika, a tenisový zápas. Gstaad je úžasná destinace pro aktivní dovolenou ve Švýcarsku, s nádhernými výhledy a čerstvým alpským vzduchem v přírodě, který zvýší vaši energetickou hladinu.

Jak je zmíněno výše, Gstaad je nejlepší destinací pro tenisovou dovolenou ve švýcarských Alpách. Od 5hvězdičkových tenisových kurtů v rezortním hotelu Gstaad Palace po Swiss Open J. Tenisové hřiště Safra Sarasin, a sportovní centrum klubu Gstaad, volba je na vás, alpské výhledy budou čekat na každém hřišti, aby si procvičil vaše pohyby s některými z nejlepších tenistů na světě.

Basilej do Interlaken s vlakem

Ženeva do Zermatt vlakem

Bern do Zermattu vlakem

Lucern do Zermattu vlakem

 

 

5. Hrajte Tennis In Lake Ženeva, Švýcarsko

Klidný, zelená a modrá, dechberoucí přírodní krásy, Ženevské jezero je kouzelná prázdninová destinace. Alpská krajina v pozadí láká návštěvníky po celý rok, na skvělý lyžařský víkend, nebo relaxační jarní prázdniny. Tady, můžete si vybrat z pěší turistiky na alpských loukách nebo relaxace u jezera, zůstat aktivní nebo chladný, tak i tak, Vyberete -li si, budete se cítit zdravěji a energičtěji.

Protože Ženevské jezero je ideální destinací pro venkovní zábavu, tenisové kurty zde přidávají na kouzlu a přitahují tenisty z celého světa. Hotely a střediska zde nabízejí úžasné tenisové kurty, a víkendoví lidé si také mohou užít singl nebo páry’ zápas v jednom z tenisových klubů v Ženevském jezeře. Tento švýcarský klenot vítá hráče na všech úrovních a pro každý rozpočet.

Z Lyonu do Ženevy vlakem

Z Curychu do Ženevy vlakem

Z Paříže do Ženevy vlakem

Bern do Ženevy vlakem

Tennis rackets And Picnic In Lake Geneva, Switzerland

 

6. Nejlepší destinace s tenisovými poli: Tenisová dovolená v Paříži

Netušili jste, že v elegantním a romantickém hlavním městě světa jsou nejlépe udržované tenisové kurty v Evropě. Jedno z těchto míst je ukryto ve 12. okrsku, Paříž’ centrální tenisový klub. Protože klub je ukryt na staré pařížské ulici, tento moderní tenisový kurt se ze stáje proměnil ve skvělý tenisový kurt. Pokud je pro vás těžké tomu uvěřit, přijďte se sami přesvědčit, protože tento tenisový klub je otevřen všem.

Protože každý sní o tom, že přijede do Paříže, a mnozí si plní svůj celoživotní sen cestovat do Paříže nebo se natrvalo přestěhovat, město je přeplněné. Proto není překvapením, že se některé z nejslavnějších pařížských zařízení stěhují až na střechu. To je také případ tenisových kurtů, zatímco v mnoha zemích se jedná o venkovní pole, v Paříži, můžete procvičovat své pohyby dál horní část vlakového nádraží, v Atlantické zahradě, s výhledem na Tour Montparnasse.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

City center tennis in Paris

 

7. Hrajte tenis v hotelu Pikes Ibiza

Španělský ostrov je známý díky pohádkovým večírkům, luxusní hotely, a pláže. Budete překvapeni, když zjistíte, že Ibiza něco z toho má ty nejúžasnější výhledy ve Španělsku. Skalnatý ostrov, zlaté pláže, a nedotčené moře vytvářejí obraz, díky kterému všichni zapomínají na tanec celou noc. Místo toho, vycházejí se sluncem, přivítat další skvělý den na Ibize.

navíc, Díky nádhernému venkovnímu prostředí španělského ostrova je ostrov ideální destinací pro aktivní dovolenou. Hotely nabízejí skvělé sportovní zařízení, jako fantastické tenisové kurty. Jedním z nejlepších míst pro sólovou tenisovou hru je růžový kurt hotelu Pikes. Tento zábavný tenisový kurt má výhled na moře se zelenými kopci všude kolem a modrou oblohu nahoře. Ideální pro nezadané, nebo zdvojnásobí, pokud jste tenisový nadšenec, pak Pikes na Ibize je nutností.

 

Coastline At Pikes Hotel Ibiza

 

8. Ostrov Tenuta Delle Ripalte Elba, Toskánsko

Jen velmi málo prázdninových ubytování na ostrově Elba nemá tenisový kurt. Toskánský ostrov Elba se nachází u moře, mimo viniční stezky a italské vily, ale stejně zasněný. Ostrov Elba je jednou z nejlepších destinací pro šnorchlování v Evropě, a budete souhlasit, jakmile půjdete pod a ještě předtím, a přitom obdivovat největší souostroví v Itálii.

Proto, Ostrov Elba je skvělou destinací pro dovolenou venku. Přidání zábavy na pláži, v jednom z nejlepších resortů můžete hrát sólo nebo zažehnout výhodu své mocenské dvojice’ tenisové kurty. Jak je zmíněno výše, každé prázdninové ubytování v Elbě nabízí soukromé tenisové kurty, bazény, nebo soukromé pláže. Když můžete v jednom kroku skočit z kurtu do moře, žijete dobrý život, určitě.

Z Rimini do Florencie vlakem

Vlakem z Říma do Florencie

Vlakem z Pisy do Florencie

Vlaky z Benátek do Florencie

 

Tennis court in Tenuta Delle Ripalte Elba Island, Tuscany

 

9. Nejlepší destinace s tenisovými poli: Tenisová dovolená ve Skotsku

zámky, chaty, Skotská povaha útesů a vysočiny, cestování do Skotska se vrací do dob rytířů a legend. Zatímco doškové chaty a nádherné hrady jsou uvnitř nedotčené časem, velká zelená venku dnes plně vyhovuje cestovatelům. Od bazénů po tenisová hřiště, každý detail je navržen tak, aby poskytoval návštěvníkům vše, co potřebují, mimo domov.

Tak, pokud máte chuť na tenis, nebo pěší turistiku až k nádherným výhledům do krajiny, Skotsko je úžasná destinace. Slova nebudou plně zprostředkovávat zážitek z dovolené ve Skotsku, dokud neuvidíte krásu sami. Když jste v takové přírodní kráse, oceníte každou minutu venkovní zábavy a relaxace.

 

Scotland Tennis Vacation

 

10. Tenisová dovolená v Salzkammergut Rakousko

Mohli byste psát poezii u jezera, pozorování západu slunce, se štrúdlem. Na druhou stranu, můžete se vydat horským vlakem Schafberg k nádhernému jezeru Wolfgang v Salcburku. Salcburský jezerní region je pozoruhodně krásný a je skvělou destinací pro dovolenou v přírodě. Výhled na jezero, Alpská pastvina, poutní turistická trasa mezi St Gilgenem a St Wolfgangem je úžasný způsob, jak omladit své síly.

Zatímco většina návštěvníků přichází k jezeru Wolfgang odpočívat, je to vlastně úžasná aktivní prázdninová destinace. Kromě skvělé turistiky, můžete dělat, rakouský region je pro milovníky tenisu úžasný. Hotely v Solné komoře mají nádherné tenisové kurty s výhledem na hory a jezero. Tak, pokud je vaším dlouhodobým snem tenisová dovolená v Rakousku, Salzkammergut je nejlepší místo.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Salzkammergut Austria

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat skvělou aktivní dovolenou. Tyto 10 špičkové destinace mají nádherný výhled a úžasná tenisová hřiště. Tak, můžete cvičit svou sólovou hru nebo v zápase proti svým přátelům, vytváření zábavných vzpomínek na vaši krásnou dovolenou.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejlepších destinací s tenisovými poli“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fen%2Ftop-destinations-tennis-fields%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)