Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Sólo cestování v celé své kráse, je ryzí požitkářství a spontánnost. Je svobodu přicházejí a odcházejí, jak je libo, zůstaňte na jednom místě déle z rozmaru, a přeskočte komercializované stránky; pokud jste nemohli být obtěžován. Jediný kompromisy je třeba, aby se na sebe. Mezi mnohé z rostoucích globálních trendy v oblasti cestování, sólové výlety užíváte první místo, ale s velkou sólové výlety přijde velká odpovědnost. Víš, co říkají, tam jsou výhody a nevýhody každé situaci. Vaše touha to jít samotné prostředky musíte být pokrokové a připravené. V rukou opratě s vámi. Když se věci jdou trochu hruškovitý, musíte mít důvěru a důvtipný to vyřešit. Zde je několik našich nejlepších tipů, jak naplánovat samostatnou cestu.

 

Samostatný cestovní výlet: Cestovat vlakem

Jedním z nejpopulárnějších způsobů dopravy pro sólo cestovatele je cestovat vlakem. Cestování vlakem otevírá velký počet cílů, které lze vytlačit do několika týdnů. K dispozici je také společenský prvek, Je to skvělý způsob, jak se spojit s kolegové dobrodruzi v bezpečném prostředí. Sólo cestování vlakem je také skvělý způsob, jak skutečně mít možnost vidět destinací a krajinu, jak si projít přes ně. K dispozici je také pověst, že vlak vodiče jsou perfektní lidé ptají vlaku fotografování, zkuste to pro vaši příští dokonalou Instagram příběhu.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Travel By Train is the best

 

Výběru destinace & rezervace ubytování

Když si vyberete cíl pro svůj sólo cestování – check mimo sezónu, které mohou pomoci protáhnout svůj rozpočet o kousek dál. Celá cesta je na vás, ale stejně tak i náklady. Mít na paměti, že, informace o počasí! Některé cíle během mimo sezónu jsou prostě příšerné a že by bylo dobré mít na paměti, významných událostí a svátků, které může poslat ceny raketovým tempem. Neexistuje žádný nedostatek ubytovacích, ať se rozhodnete pro cestování, hotely, B&B je, a Airbnb je hojně. Vyberte si ten, který je právě pro vás a váš rozpočet.

Marseilles Lyon Vlaky

Paříže do Lyonu Vlaky

Lyon je Pařížské Vlaky

Lyon Avignon Vlaky

Use Trains On Your Solo Travel Trip

 

Samostatný cestovní výlet: Plánování itineráře

Spontánnost je jedním z nejlepších výhod sólo cestování, ale, začít s, pokusit se mít k dispozici podrobný itinerář. Je výborným výchozím bodem. Identifikovat klíčové upozorní na místo určení, které jste vybrali a nastavit časovou osu. Krása, která má podrobně itinerář je, že to může vést, zatímco současně umožňují měnit za pochodu.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Take Photos During Your Travels

 

Zůstat v bezpečí

Bezpečnost především Nikdy nebylo Apter. Pokud cestujete někam nové a nepovolené pro vás, dbát na místní kriminality horké skvrny a udělat si vlastní průzkum! Když jste mimo domov, aby se vaše cennosti z očích a snaží se chodit dívat se dolů na telefonu. Nesou své jméno a adresu, hotel s vámi, jen v případě,. Vyzkoušet a seznámit se s některými místními čísla tísňového volání a při výzkumu bezpečnostní pokyny pro váš konkrétní cíl, udělat malý průzkum o kulturní etikety, jakož. Jeden z nejlepších bezpečnostních opatření se podělíte o své itineráře s přítelem nebo člena rodiny. Dát lidem vědět, kde jste a jaké jsou vaše plány. Aktualizovat o případných změnách, které může provést na cestě.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

How To Plan A Solo Travel Trip

 

Samostatný cestovní výlet: Spřátelit Cestou

Zatímco sólo cestování je skvělý, můžete jít na dny bez mluvení s někým. Mír by mohl být jeden z důvodů, kam se chystáte cestovat sólo, ale to může nakonec mít svou daň. Naštěstí, když jste na cestách, je to docela snadné poznat nové lidi a navázat několik konverzací. Být jisti. Mějte uši otevřené pro známé důrazem na vlastní pěst, a pamatujte, že sdílené zkušenosti jsou dokonalým ledoborec spojit se s ostatními cestujícími.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Make Friends Along Your Travels

 

Pack Light

Když se sólo cestování, je třeba se ujistit, že mohou nést vše na vlastní pěst. Jeden příruční, zavazadlo, nebo batoh by měl být dokonalým množstvím zavazadel, ať už cestujete jeden týden nebo tři. Pack pro cíl, šaty pro počasí, který by měl odlehčit svůj náklad. To byste se divila, jak dobrý je to pocit balit pouze náležitosti a nechat za sebou nepořádek. Fotoaparát je vždy nutností, solo cestování a fotografování jdou ruku v ruce.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

 

Samostatný cestovní výlet: Večeře Pro One

Pokud jste statečný natolik, aby větve do sólové jízdy, jste statečný dost jíst sám. V mnoha zemích, snídaně a oběd mají tendenci být více na neformální straně, takže pokud jste se bát stůl pro jednoho scénáře, začít s těmito jídle. Vezměte knihu nebo časopis s vámi a pokud stolování sám opravdu není vaše věc, Pohled do místní setkání skupin. Můžete se spojit s lidmi, kteří si libují v Labužník výlety a pokud chcete opravdu chcete vyhnout davům, Pohled na ubytování, které nabízí kuchyňský kout a uvařit si vlastní bouři.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

Eating on a Solo Travel Trip

 

Zkuste Přijít v průběhu dne

Když jste plánování váš itinerář, pokusit plánu dorazit v denních hodinách. To je docela úkol skličující najít si cestu přes neznámé město ve tmě a ještě víc, když to děláte solo. Plánování bude složité část svého sólového cestovní mise, začít s, a můžete příliv a odliv, jak budete pohybovat kolem, ale tyto malé detaily, aby obrovský rozdíl.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

Solo Travel Trip Photos

 

Děláte správnou volbu dělat nějaké cestování na vlastní pěst a mají Solo Trip. Budete mít daleko víc vnímavý a otevřený k tomu, co se děje kolem vás. Vždy důvěřovat své instinkt při cestování a využívání Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Jak plánovat Solo Travel Trip?” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solo-travel-trip/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)