Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Sólo cestovanie v celej svojej kráse, je rýdze pôžitkárstvo a spontánnosť. Je slobodu prichádzajú a odchádzajú, ako je libo, zostať na jednom mieste dlhšie z rozmaru, a preskočte komercializované stránky; ak ste nemohli byť obťažovaný. Jediný kompromisy je potrebné, aby sa na seba. Medzi mnohé z rastúcich globálnych trendy v oblasti cestovania, sólové výlety užívate prvé miesto, ale s veľkou sólové výlety príde veľká zodpovednosť. Vieš, čo hovoria, tam sú výhody a nevýhody každej situácii. Vaša túžba to ísť samotnej prostriedky musíte byť pokrokové a pripravené. V rukách opraty s vami. Keď sa veci idú trochu hruškovitý, musíte mať dôveru a pútavé to vyriešiť. Tu je niekoľko našich najlepších tipov, ako naplánovať samostatnú cestovnú cestu.

 

Samostatný cestovný výlet: Cestovať vlakom

Jedným z najpopulárnejších spôsobov dopravy pre sólo cestovateľov je cestovať vlakom. Cestovanie vlakom otvára veľký počet cieľov, ktoré možno vytlačiť do niekoľkých týždňov. K dispozícii je tiež spoločenský prvok, Je to skvelý spôsob, ako sa spojiť s kolegovia dobrodruhovia v bezpečnom prostredí. Sólo cestovanie vlakom je tiež skvelý spôsob, ako skutočne mať možnosť vidieť destinácií a krajinu, ako si prejsť cez ne. K dispozícii je tiež povesť, že vlak vodiče sú perfektné ľudia pýtajú vlaku fotografovanie, skúste to pre vašu budúcu dokonalú Instagram príbehu.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Travel By Train is the best

 

výberu destinácie & Rezervuj

Keď si vyberiete cieľ pre svoj sólo cestovanie – check mimo sezónu, ktoré môžu pomôcť pretiahnuť svoj rozpočet o kúsok ďalej. Celá cesta je na vás, ale rovnako tak aj náklady. Mať na pamäti, že, informácie o počasí! Niektoré ciele počas mimo sezónu sú jednoducho príšerné a že by bolo dobré mať na pamäti, významných udalostí a sviatkov, ktoré môže poslať ceny raketovým tempom. Neexistuje žiadny nedostatok ubytovacích, nech sa rozhodnete pre cestovanie, hotely, B&B je, a Airbnb je hojne. Vyberte si ten, ktorý je práve pre vás a váš rozpočet.

Marseilles Lyon Vlaky

Paríža do Lyonu Vlaky

Lyon je Parížskej Vlaky

Lyon Avignon Vlaky

Use Trains On Your Solo Travel Trip

 

Samostatný cestovný výlet: plánovanie itinerára

Spontánnosť je jedným z najlepších výhod sólo cestovanie, ale, začať s, pokúsiť sa mať k dispozícii podrobný itinerár. Je výborným východiskovým bodom. Identifikovať kľúčové upozorní na miesto určenia, ktoré ste vybrali a nastaviť časovú os. Krása, ktorá má podrobne itinerár je, že to môže viesť, zatiaľ čo súčasne umožňujú meniť za pochodu.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

Take Photos During Your Travels

 

Zostať v bezpečí

Bezpečnosť predovšetkým Nikdy nebolo Apter. Ak cestujete niekam nové a nepovolené pre vás, dbať na miestne kriminality horúce škvrny a urobiť si vlastný prieskum! Keď ste mimo domova, aby sa vaše cennosti z očiach a snaží sa chodiť pozerať sa dole na telefóne. Nesú svoje meno a adresu, hotel s vami, keby niečo. Vyskúšať a zoznámiť sa s niektorými miestnymi čísla tiesňového volania a pri výskume bezpečnostné pokyny pre váš konkrétny cieľ, urobiť malý prieskum o kultúrne etikety, ako. Jeden z najlepších bezpečnostných opatrení sa podelíte o svoje itinerára s priateľom alebo člena rodiny. Dať ľuďom vedieť, kde ste a aké sú vaše plány. Aktualizovať o prípadných zmenách, ktoré môže vykonať na ceste.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

How To Plan A Solo Travel Trip

 

Samostatný cestovný výlet: spriateliť Cestou

Kým sólo cestovanie je skvelý, môžete ísť na dni bez rozprávania s niekým. Mier by mohol byť jeden z dôvodov, kam sa chystáte cestovať sólo, ale to môže nakoniec mať svoju daň. Našťastie, keď ste na cestách, je to celkom jednoduché spoznať nových ľudí a nadviazať niekoľko konverzácií. Byť istí. Majte uši otvorené pre známe dôrazom na vlastnú päsť, a pamätajte, že zdieľané skúsenosti sú dokonalým ľadoborec spojiť sa s ostatnými cestujúcimi.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Make Friends Along Your Travels

 

pack Light

Keď sa sólo cestovanie, je potrebné sa uistiť, že môžu niesť všetko na vlastnú päsť. jeden príručné, kufor, alebo batoh by mal byť dokonalým množstvom batožiny, či už cestujete týždeň alebo tri. Pack pre cieľ, šaty pre počasie, ktorý by mal odľahčiť svoj náklad. To by ste sa divila, ako dobrý je to pocit baliť iba náležitosti a nechať za sebou neporiadok. Fotoaparát je vždy nutnosťou, solo cestovanie a fotografovanie idú ruka v ruke.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

 

Samostatný cestovný výlet: Večera Pre One

Ak ste statočný natoľko, aby konáre do sólovej jazdy, ste statočný dosť jesť sám. Vo veľa krajinách, raňajky a obed majú tendenciu byť viac na neformálne strane, takže ak ste sa báť stôl pre jedného scenára, začať s týmito jedle. Vezmite knihu alebo časopis s vami a ak stolovanie sám naozaj nie je vaša vec, Pohľad do miestnej stretnutia skupín. Môžete sa spojiť s ľuďmi, ktorí sa vyžívajú v Labužník výlety a ak chcete naozaj chcete vyhnúť davom, Pohľad na ubytovanie, ktoré ponúka kuchynský kút a uvariť si vlastné búrku.

Mníchov do Zürichu Vlaky

Berlín do Zürich Vlaky

Bazilej do Zürichu Vlaky

Viedeň do Zürich Vlaky

Eating on a Solo Travel Trip

 

Skúste Prísť v priebehu dňa

Keď ste plánovanie váš itinerár, pokúsiť plánu doraziť v denných hodinách. To je celkom úloha skľučujúca nájsť si cestu cez neznáme mesto v tme a ešte viac, keď to robíte solo. Plánovanie bude zložité časť svojho sólového cestovné misie, začať s, a môžete príliv a odliv, ako budete pohybovať okolo, ale tieto malé detaily, aby obrovský rozdiel.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

Solo Travel Trip Photos

 

Robíte správnu voľbu robiť nejaké cestovanie na vlastnú päsť a majú Solo Trip. Budete mať ďaleko viac vnímavý a otvorený k tomu, čo sa deje okolo vás. Vždy dôverovať svojej inštinkt pri cestovaní a využívaní Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Ako plánovať Solo Travel Trip?” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solo-travel-trip/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)