Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 27/08/2021)

Rím je nádherné mesto, ale niekedy cestovateľ túži trochu odrody. Tí, ktorí zostali v Ríme dosť dlho, aby preskúmala to môže chcieť pozrieť do okolia, tiež. Našťastie, to je to, čo denné výlety sú pre! Vzhľadom k tomu, ako dobre prepojený Rím je vlakom sa na väčšine miest, Najväčšou výzvou je výber, kam ísť. Avšak, Pripravili sme prehľad, ktorý vám pomôže robiť len to. Tu sú 5 Celodenné výlety z Ríma preskúmať Taliansko poteší každého cestovateľa!

 

1. Celodenný výlet do Ostia Antica

Ostia Antica je starobylá osada asi 30 km od Ríma. V dobách staroveku, toto mesto bolo významným prístavom Ríma a tam je veľa k videniu tu. napríklad, môžete sa pozrieť na verejných kúpeľoch s krásnymi mozaikami.

Ďalej, tam je tiež amfiteáter a hlavné ulice. Ruiny obsahujú pozostatky niekoľkých významných chrámov, ako je tá, venovaný Hercules.

Florence na Milan vlakov

Florence na Venice vlakov

Milan Florencii vlakov

Venice do Miláno Vlaky

5 Day Trips From Rome To Explore Italy, Ostia Antica

 

2. Tivoli Taliansko

Another Day Výlety z Ríma, ktoré navrhujeme, je Tivoli, obľúbené mesto útek z rímskeho cisára Hadriána v druhom storočí nášho letopočtu. postavil Hadriánova vila V tomto krásnom neďalekých, ktorý skončil páči viac než jeho pobytu v Ríme.

Ako konečný relaxačného miesta, Hadriánova vila v Tivoli má záhrady a knižnice, a nakoniec sa stal mesto samé. Paláce a chrámy sú zaujímavou súčasť prehliadky, ktorý bude váš výlet do Tivoli stojí za to.

Rím Tivoli Vlaky

Tivoli do Ríma Vlaky

Perugia do Tivoli Vlaky

Orvieto do Tivoli Vlaky

Tivoli Italy

 

3. Výlety z Ríma do Bracciano

zoskočiť vlaku po hodinovej jazde z Ríma, a budete mať dorazil Bracciano. tento nádherný stredoveké mesto na brehu jazera Bracciano má dostatok pamiatky ponúknuť. Napríklad, môžete Tour Hrad Orsini Odesalchi, ktorá bola sídlom mnohých šľachticov.

Čo je viac, Tento impozantný zámok bol tiež miestom, kde Katie Holmes si vzal Tom Cruise 2006. Okrem toho, môžete navštíviť Braccianos katedrála, ktorý bol postavený v priebehu stredoveku.

Rím Bracciano Vlaky

Bracciano do Ríma Vlaky

Bracciano na Manziana Vlaky

Santa Marinella sa Bracciano Vlaky

 

4. neapol

Ako mesto značný historický význam, Neapol je povinnou návštevou každého, kto chce zažiť Taliansko a podniknúť jednodňový výlet z Ríma. Pohľady na Vezuv, nádherná architektúra, a teplý, priateľské miestnych obyvateľov sú niektoré z hlavných rysov mesta. Avšak, Neapol je tiež známy ako rodisko pizze Margherita. Čo je viac, môžete navštíviť pizzeriu, kde sa robil prvý pizzu - Antica Pizzeria Portalba.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

 

5. Florencia

Náš konečný návrh na jednodňové výlety z Ríma je Florence, čo by sa mohlo zdať, že je trochu príliš ďaleko na výlet. Avšak, Je ľahko a Rýchlo prístupná vlakom. a práve videnie historické, architektonicky očarujúce centrum Florencia urobí výlet stojí za to. Dóm Firence je známy Florence katedrála, ktorá perfektne predvádza starý vzhľad mesta. Návšteve Florencia na jednodenný výlet z Ríma, je to skvelý spôsob, zabaliť si dovolenku.

Všetky tieto miesta v okolí Ríma stojí za návštevu. Ak hľadáte pre perfektné výlet, Vyberte si svoj obľúbený a ísť. Je to ľahké!

Florence na Pisa vlakov

Florence k Rímu Vlaky

Bari Florencii vlakov

Salerno Florencii vlakov

Florence is the main Day Trips From Rome To Explore Italy

 

Pripravený na talianske dobrodružstvo? Zbaľ si svoje tašky, plánovať svoje aktivity na dovolenke, a Zarezervujte Si Lístky načas!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Výlety z Ríma do Preskúmať Talianska” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fday-trips-rome-explore-italy%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)