Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 27/08/2021)

Roma yra puikus miesto, bet kartais keliautojas trokšta daug įvairių tiek. Tie, kurie gyvena pakankamai Roma ilgai tyrinėti tai gali norėti turėti apsižvalgyti srityje, per daug. laimei, kad tai, ką ekskursijos skirtos! Atsižvelgiant į tai, kaip gerai prijungtas Roma yra traukiniu su daugelyje vietų, didžiausias iššūkis yra pasirinkti kur eiti. Tačiau, mes paruošėme sąrašą, siekiant padėti jums padaryti tik tai. Čia yra 5 Dienos išvykos ​​iš Romos, norėdami ištirti Italiją patiks bet kuriam keliautojui!

 

1. Dienų kelionę į Ostia Antica

Ostia Antica yra senovės gyvenvietė aplink 30km nuo Romos. Atgal į Antikos dienų, Šis miestas buvo svarbus uostas Romoje ir ten yra daug pamatyti čia. Pavyzdžiui, galite pažvelgti į viešųjų pirčių gražių mozaika išvaizdą.

Be to, ten taip pat yra amfiteatras ir pagrindinė gatvė. Griuvėsiai pateikiamos keletą svarbių šventyklų liekanas, pavyzdžiui, vienas skirtas Hercules.

Florencija Milanas traukiniai

Florencija į Veneciją traukiniai

Milanas Florencija traukiniai

Venecija į Milaną traukiniai

5 Day Trips From Rome To Explore Italy, Ostia Antica

 

2. tivoli Italija

Another Day Kelionės iš Romos, kad mes pasiūlyti, "Tivoli", mėgstamiausia miesto pabėgti iš Romos imperatoriaus Adriano antroje amžiuje. jis pastatė Adriano vila šioje gražioje netoli miesto, kurią jis galų gale mylėti labiau nei jo gyvenamosios vietos Romoje.

Kaip galutinis poilsio vietą, Adriano vila Tivoli turi sodai ir bibliotekos, ir galiausiai jis tapo pats miestas. Pilys ir šventyklos yra intriguojanti dalis kelionė, kurie bus padaryti savo dienų kelionę į Tivoli verta.

Roma Tivolio traukiniai

Tivoli į Romą traukiniai

Perudža į Tivoli traukiniai

Orvieto Tivolio traukiniai

Tivoli Italy

 

3. Dienos išvykos ​​iš Romos į Bracciano

Hop off traukiniu po valandos kelio nuo Romos, ir jūs atvykote Bracciano. Šis spalvingas viduramžių miestas apie Bracciano ežero kranto yra daug Lankytini objektai pasiūlyti. Pavyzdžiui, galite Tour Orsini Odesalchi pilis, kuris buvo daugelio didikų rezidencija.

Kas daugiau, Tai įspūdingas dvaras taip pat buvo ta vieta, kur Katie Holmes susituokė Tom Cruise 2006. Papildomai, galite aplankyti Braccianos katedra, kuri buvo pastatyta per viduramžių laikų.

Roma į Bracciano traukiniai

Bracciano į Romą traukiniai

Bracciano į Manziana traukiniai

Santa Marinella į Bracciano traukiniai

 

4. Neapolis

Kaip didelę istorinę reikšmę miesto, Neapolis yra privalomas apsilankymas visiems, norintiems patirti Italija ir leistis į dienos kelionę iš Romos. Peržiūros Vezuvijaus, nuostabus architektūra, ir šilta, draugiški vietiniai gyventojai Yra keletas pagrindinių ypatybių miesto. Tačiau, Neapolis yra taip pat žinomas kaip gimtinė picos Margherita. Kas daugiau, galite aplankyti picerija, kur jie padarė pirmąjį Pica - Antica Pizzeria Portalba.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

 

 

5. Florencija

Mūsų galutinis pasiūlymas dienos išvykos ​​iš Romos yra Florence, kuris gali atrodyti šiek tiek per toli dienos kelionę. Tačiau, tai lengvai ir greitai pasiekiamas per traukiniu. ir tik matyti istorinis, architektūriškai kerintis centras Florencijoje bus padaryti kelionę verta. "Duomo di Firence yra žinomas Florencija katedra, kuris puikiai demonstruoja seną išvaizdą miesto. Apsilankymas Florence dienų kelionę iš Romos yra puikus būdas susivynioti savo atostogas.

Visose šiose vietose šalia Romos yra verta aplankyti. Jei jūs ieškote puiki diena kelionei, pasirinkti savo mėgstamiausią ir eiti. Tai, kad lengva!

Florencija Piza traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Baris į Florenciją traukiniai

Salernas Florencija traukiniai

Florence is the main Day Trips From Rome To Explore Italy

 

Paruošta jūsų Italijos nuotykių? Pack jūsų maišai, planuoti savo atostogų veikla, ir Užsisakyti Traukinio Bilietus laiku!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Dienos išvykos ​​iš Romos į Naršyti Italija” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fday-trips-rome-explore-italy%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)