Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 21/04/2023)

Angelai, šviežias, stiklu dažyti spalvingi šviesūs langai, yra keletas elementų 12 žavingiausios Europos katedros. Kiekviena katedra yra aukštesnė, didesnis, ir patrauklesnis už kitą, kiekviename iš jų yra kitų elementų.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Duomo katedra, Milanas

Milanas kasmet pritraukia milijonus turistų. Milano katedra, Milano katedra yra vienintelis orientyras, kuris jus nustebins iš pirmo žvilgsnio. Tai užtruko 600 metų pastatyti didžiausią Italijos katedrą, elegantiškas, grakštus, ir nuostabiai šviesiai rausvo marmuro.

Vitražai, gotikos elementai, ir auksinė Madonninos statula viršuje - tik keletas elementų, kurie jus sužavės. Taigi, jei tikrai norite pasigrožėti žavinga gotikine Milano katedra, tada galite vaikščioti ant stogo. Taigi, Milano katedra yra vienintelė katedra pasaulyje, kur galite vaikščioti ant stogo.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Duomo Milan Cathedral is a must sightseeing

 

2. Sagrada Familia katedra, Barselona

Vienintelė katedra, kuri vis dar veikia 1882, Gaudi Sagrada Familia katedra, yra meno kūrinys. Sagrada katedra yra Ispanijos vėlyvosios gotikos mišinys, Art Nouveau, ir Katalonijos modernizmo architektūra. Gaudi dizainas buvo 18 smaigaliai, atstovauti 12 apaštalai, Mergelė Marija, keturi evangelistai, ir aukščiausias Jėzus Kristus.

Papildomai, kiekvienas iš trijų fasadų turi visiškai skirtingą išorę: aistros fasadas, Šlovė, ir Gimimo fasadas. Taigi, su tiek daug ką pamatyti ir atrasti, gerai suplanuokite kelionę į Barseloną, kad nepraleistumėte šios nuostabios katedros.

 

Sagrada Familia from above picture

 

3. Įspūdingiausios Europos katedros: Kolnerio katedra, Kelnas

Pastatytas 7 šimtmečius, Kelno katedra yra kvapą gniaužiantis gotikinės architektūros simbolis. Be to, Kelno katedra yra Kelno arkivyskupo būstinė ir aukščiausia pavasario bažnyčia visoje Europoje.

Įdomu, šis nuostabus orientyras Prancūzijos revoliucijos metu buvo stabilus ir šieninis tvartas. Šiandien, nepamatysite jokių šio etapo relikvijų katedros istorijoje. Interjeras yra toks pat gražus kaip ir išorė su vitražais ir lobiais. „Kolner Dom“ ypač kvapą gniaužia naktį ir saulėlydžio šviesose.

Berlynas į Acheną su traukiniu

Iš Frankfurto į Kelną su traukiniu

Dresdenas į Kelną su traukiniu

Achenas į Kelną su traukiniu

 

Kolner Cathedral Cologne at night time

 

4. Santa Maria Del Fiore bazilika, Florencija

Rožinis, šviesiai žalia, ir balto marmuro fasadas, ir mozaikinės grindys viduje, Santa Maria bazilika Florencijoje yra nuostabi renesanso katedra. Papildomai, Meno mėgėjai nepraleis Giorgio Vasari vėlyvojo teismo freskų ant lubų.

Florencijos katedra yra daugiau nei orientyras. Net jei nesate linkęs į meną, ši katedra jus sužavės ir valandų valandas grožėsitės nuostabiais meno kūriniais. Jei jums reikia gryno oro, tada pakilkite į Brunelleschi kupolą, kad pamatytumėte stebuklingą Florenciją.

Riminis į Florenciją su traukiniu

Roma į Florenciją traukiniu

Piza į Florenciją su traukiniu

Venecija į Florenciją traukiniu

 

 

5. Įspūdingiausios Europos katedros: Čarliss katedra, Viena

Vienos simbolis, st. Karolio katedra stulbina savo baltu fasadu ir šviesiai žaliais kupolais. Sukurta baroko stiliumi, st. Karolio katedra žavi lankytojus nuo pat 19-oji amžiaus. Katedra buvo skirta pagerbti šventąjį globėją Charlesą Borromeo, tiektuvą, ir Europos kančių kančių ministras 16-oji amžiaus.

Tačiau, žaviausias bruožas Šv. Karolio bazilika yra 1250 kvadratinių metrų freskų kopuloje. Skirtingai nuo kitų Europos katedrų, čia galite pakilti panoraminiu liftu ir iš arti pasigrožėti freskomis. Taigi, padaryti išvadą, st. Karolio katedra Vienoje tikrai nepraleis atostogos mieste Europoje.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Scenic Charles Cathedral in Vienna

 

6. Le Mans katedra, Prancūzija

Skirta Sent Julijonui, pirmasis Le Mano vyskupas, Le Mans katedra, yra puikus architektūrinis prancūzų gotikos stiliaus ir romaninės navos mišinys. Viena iš patrauklių savybių, patraukiančių jūsų dėmesį, yra kontraforsai, palaikantys puikų dizainą. Taigi Le Mano katedros fasadas yra vienas gražiausių Europoje.

Be to, ant katedros lubų nutapyti vitražai ir angelai papildo Le Mansą’ kvapą gniaužiančios architektūros ir palikite daug lobių, kuriuos galima atrasti šioje 500 metų senumo katedroje.

Iš Dižono į Provansą traukiniu

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

A Rainbow over Le Mans Cathedral

 

7. Įspūdingiausios Europos katedros: st. Pauliaus katedra, Londonas

Jis dominuoja Londono panoramoje, bet išorėje, Pauliaus katedra nėra vienas kvapą gniaužiančių orientyrų. Grožis šv. Pauliaus katedra atsiskleis, jei skirsite laiko įeiti. Tada, būsite nustebinti žaisdami baltą ir juodą dekorą. Be to, katedroje yra daugiau nei 300 geriausių Britanijos memorialų, pavyzdžiui, pats Wrenas, sukūręs nuostabią katedrą.

Tačiau, vienas iš žaviausių elementų Šv. Pauliaus katedra yra šnabždanti galerija. Taip, jei šnabždėsi vienoje galerijos pusėje, sienos nuneš į kitą galą.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Crowds outside St. Paul's Cathedral, London, UK

 

8. Berlyno katedra

Nepaisant to, kad Antrojo pasaulinio karo metu buvo rimtai pažeista, Berlyno katedra yra nuostabi katedra su fontanu ir žalia žole priekyje. Berlyno katedra buvo pastatyta kaip Berlyno miesto rūmų dalis, tačiau architektas Julius Carlas Raschdorffas jį pakeitė, kad atspindėtų šv. Pauliaus katedroje Londone. Tik viduje 1993, restauracija buvo baigta, griuvus didžiajai Berlyno sienai.

Įspūdingiausi Berlyno katedros elementai yra freskos, auksinės puošmenos, ir statulos. Papildomai, lėkštės vargonai su romantiška ir širdį tirpstančia muzika yra paskutiniai ir didžiausi romantiški vargonai Vokietijoje, todėl verta skirti laiko sėdėjimui ir tiesiog įrašinėti. Taigi, eikite į apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria Berlyno miesto vaizdai, kad užbaigtumėte kelionę viename iš 12 žavingiausios Europos katedros.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Beautiful day in Berlin Cathedral

 

9. Įspūdingiausios Europos katedros: Šv Bazilijaus katedra, Maskva

Vienas iš patraukliausios lankytinos vietos Rusijoje yra Šv. Bazilijaus katedra Maskvoje. Negalite praleisti šios nuostabios katedros ir pamatysite ją iš bet kurios Raudonosios aikštės vietos ir už jos ribų. Kai žengi arčiau, centrinė bažnyčia, aplink kurią yra dar devynios bažnyčios.

Įspūdingiausia yra tai, kad šios šventyklos yra sujungtos specialiais skliautuotais perėjimais. Ivanas Rūstusis buvo Šventojo Vasilijaus katedros sumanytojas, ir daugiaspalviai kupolai yra paslaptis iki šių dienų. Nors tokio tipo dizainas pasirodė XVII a, bet spalvų pasirinkimas nežinomas.

 

The Famous Saint Basil's Cathedral at the heart of Moscow

 

10. Notre Dame katedra, Paryžius

Vandens rožės ir vitražai yra 2 funkcijų, kurios pritrauks jus, kaip ir milijonai kitų Paryžiaus Dievo Motinos katedros lankytojų. Puošni iš išorės, ir miela viduje, katedros iždas pakels aukščiau romantiškiausio pasaulio miesto, dėl panoraminiai vaizdai.

Dievo Motina stovi Ile de la Cite ir yra skirta Švč. Papildomai, katedra buvo didelių įvykių, tokių kaip Napoleono Bonaparto karūnavimas, vieta, ir Joanos Arkos beatifikacija. Taigi, jūsų akys grožėsis katedros architektūros grožiu, o jūsų ausys žavisi šlovės pasakomis.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Notre-Dame Cathedral and the Paris Canal

 

11. Įspūdingiausios Europos katedros: Marko bazilika, Venecija

Tai viena gražiausių bazilikų Europoje, tačiau tai yra slaptos relikvijos, esančios Šventojo Morkaus bazilikoje, todėl tai pati patraukliausia katedra Europoje. Pasak legendų, Šventojo Morkaus bazilika buvo pastatyta evangelisto Marko relikvijoms laikyti, vienas iš keturių apaštalų, po to, kai pirkliai pavogė iš Egipto. Šioje istorijoje yra 13 -oji amžiaus mozaika, virš kairiųjų durų įeinant į baziliką.

Papildomai, Šventojo Morkaus bazilikoje yra brangesnis lobis nei karališkosios šeimos karūnos brangakmenis - „Pala dOro“. Pala yra Bizantijos alteris, nusagstyta daugiau nei 2000 brangakmeniai. sudaryti, jei planuojate aplankyti vieną orientyrą Venecijoje, Šventojo Morkaus bazilika yra viena, smalsuoliams, grožį ir istoriją mėgstantys keliautojai.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Colorful people out Saint Mark's Basilica in Venice Italy

 

12. st. Vito katedra, Praha

Per upes, ir tiltai, legendinėje Prahos pilyje, jus sužavės Šv. Vito katedra. Tai užtruko arti 6 šimtmečius užbaigti gotikinę katedrą, iki žymiausio ir labiausiai pastebimo Prahos orientyro. Kiek laiko prireikė pastatyti Šventojo Vito katedrą, atsispindi architektūriniame stilių derinyje.

Šventojo Vito katedra turi renesansą, Gotika, ir baroko elementai: kaip pietinio bokšto smailė ir didieji vargonai šiaurinėje dalyje. Vitražai yra puikus bet kurios katedros ir Šv. „Vitus“ langai nesiskiria nuo kitų įspūdingų Europos katedrų.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Prague's Saint Vitus Cathedral

 

We su malonumu padės jums suplanuoti nepamirštamą kelionę į šiuos 12 traukiančiomis traukiančiomis Europos katedromis, Įeikite į pasaulį Išsaugoti traukinį.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „ 12 Įspūdingiausios Europos katedros “į savo svetainę? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-fascinating-cathedrals-europe%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)