زمان خواندن: 8 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 21/04/2023)

فرشتگان, تازه, پنجره های روشن رنگی رنگی شیشه ای, تعدادی از عناصر موجود در 12 جذاب ترین کلیساهای جامع اروپا. هر کلیسای جامع بلندتر است, بزرگتر, و فریبنده تر از دیگری, هر کدام شامل عناصر دیگری است.

  • حمل و نقل ریلی است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, در ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

 

1. کلیسای جامع دوئومو, میلان

میلان سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند. کلیسای جامع میلان, کلیسای جامع میلان نقطه عطفی است که در نگاه اول شما را شگفت زده می کند. طول کشید 600 سالها برای ساخت بزرگترین کلیسای جامع در ایتالیا, ظریف, برازنده, و خیره کننده در سنگ مرمر صورتی روشن.

پنجره های رنگ آمیزی, عناصر گوتیک, و مجسمه طلایی مادونینا در بالا تنها تعدادی از عناصری هستند که شما را مجذوب خود می کنند. بنابراین, اگر واقعاً می خواهید کلیسای جامع گوتیک جذاب میلان را تحسین کنید, سپس می توانید روی پشت بام راه بروید. بنابراین, کلیسای جامع میلان تنها کلیسای جامع جهان است, جایی که می توانید روی پشت بام راه بروید.

با قطار از فلورانس به میلان

فلورانس با قطار به ونیز

میلان با قطار به فلورانس

ونیز با قطار به میلان

 

Duomo Milan Cathedral is a must sightseeing

 

2. کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا, بارسلونا

تنها کلیسای جامع از آن زمان هنوز در حال پیشرفت است 1882, کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا گائودی, یک اثر هنری است. کلیسای جامع ساگرادا ترکیبی از گوتیک متاخر اسپانیایی است, هنر نو, و معماری مدرنیسم کاتالان. طراحی گائودی از این قرار بود 18 گلپیچ, به نمایندگی از 12 حواریون, مریم باکره, چهار بشارت دهنده, و بلندترین عیسی مسیح.

علاوه بر این, هر یک از سه نما نمای خارجی کاملاً متفاوتی دارد: نمای Passion, جلال, و نمای میلاد. بنابراین, با چیزهای زیادی برای دیدن و کشف, سفر خود به بارسلونا را به خوبی برنامه ریزی کنید, تا این کلیسای جامع شگفت انگیز را از دست ندهید.

 

Sagrada Familia from above picture

 

3. جذاب ترین کلیساهای جامع اروپا: کلیسای جامع کلنر, کلن

ساخته شده روی 7 قرنها, کلیسای جامع کلن نمادی خیره کننده از معماری گوتیک است. علاوه بر این, کلیسای جامع کلن محل اسقف اعظم کلن و بلندترین کلیسای بهاری در کل اروپا است.

جالب توجه است, این مکان دیدنی باشکوه در طول انقلاب فرانسه یک انبار پایدار و یونجه بود. امروز, هیچ اثری از این مرحله در تاریخ کلیسای جامع نخواهید دید. فضای داخلی به همان زیبایی بیرونی با پنجره های شیشه ای رنگی و گنجینه ها زیبا است. Kolner Dom به ویژه در شب و چراغ های غروب آفتاب نفس گیر است.

با قطار به برلین به آخن می روید

فرانکفورت با قطار به کلن

درسدن با قطار به کلن

آخن با قطار به کلن

 

Kolner Cathedral Cologne at night time

 

4. کلیسای سانتا ماریا دل فیوره, فلورانس

رنگ صورتی, سبز روشن, و نمای سنگ مرمر سفید, و کف موزاییک داخل, کلیسای جامع دی سانتا ماریا در فلورانس یک کلیسای جامع رنسانس قابل توجه است. علاوه بر این, نقاشی های دیواری جورجیو واساری از داوری دیر هنگام روی سقف را نباید دوستداران هنر از دست بدهند.

کلیسای جامع فلورانس بیش از یک نقطه عطف است. حتی اگر علاقه ای به هنر ندارید, این کلیسای جامع شما را مجذوب خود می کند و ساعت ها شما را تحسین آثار هنری خیره کننده می کند. اگر به تنفس هوای تازه نیاز دارید, سپس برای تماشای فلورانس جادویی به کوپولا Brunelleschi صعود کنید.

ریمینی به فلورانس با قطار

رم به فلورانس با قطار

پیزا به فلورانس با قطار

ونیز به فلورانس با قطار

 

 

5. جذاب ترین کلیساهای جامع اروپا: شارلکلیسای جامع, وین

نماد وین, سنت. کلیسای جامع چارلز با نمای سفید و گنبدهای سبز روشن خود خیره کننده است. به سبک باروک طراحی شده است, سنت. کلیسای جامع چارلز از آن زمان بازدیدکنندگان را مجذوب خود می کند 19هفتم قرن. این کلیسای جامع به افتخار قدیس چارلز بورومئو طراحی شده است, تغذیه کننده, و وزیر رنج در بلایای اروپا در 16هفتم قرن.

با این حال, جذاب ترین ویژگی St.. کلیسای چارلز است 1250 متر مربع نقاشی های دیواری در کوپولا. برخلاف کلیساهای جامع اروپایی, در اینجا می توانید از آسانسور پانوراما استفاده کنید تا نقاشی های دیواری را از نزدیک تحسین کنید. بنابراین, نتیجه گیری, سنت. کلیسای جامع چارلز در وین را از دست ندهید تعطیلات تعطیلات شهری در اروپا.

سالزبورگ با قطار به وین می رود

مونیخ به وین با قطار

با قطار به گراتس به وین بروید

پراگ به وین با قطار

 

Scenic Charles Cathedral in Vienna

 

6. کلیسای جامع لمان, فرانسه

تقدیم به سنت جولیان, اولین اسقف لمان, کلیسای جامع لمان, ترکیبی از معماری باشکوه از سبک گوتیک فرانسوی و شبستان رومانسک است. یکی از ویژگی های جذاب که توجه شما را به خود جلب می کند ، پشتی هایی است که از نمای بیرونی در طراحی باشکوه پشتیبانی می کنند. بنابراین نمای کلیسای جامع لمان یکی از زیباترین نمای اروپا است.

علاوه بر این, رنگ آمیزی شیشه های رنگ آمیزی و فرشتگان روی سقف کلیسای جامع به Le Mans می افزاید’ معماری نفس گیر و گنجینه های زیادی برای کشف در داخل این کلیسای جامع 500 ساله باقی می ماند..

دیژون با قطار به پروونس

پاریس با قطار به پروونس

با قطار از لیون به پروانس

با قطار به مارسی به پروونس

 

A Rainbow over Le Mans Cathedral

 

7. جذاب ترین کلیساهای جامع اروپا: سنت. کلیسای جامع پل, لندن

بر خط افق لندن مسلط است, اما در نمای بیرونی, کلیسای جامع سنت پل یکی از دیدنی ترین مکان های دیدنی نیست. زیبایی St.. اگر برای قدم زدن در آن وقت بگذارید، کلیسای جامع پل خودش را نشان خواهد داد. سپس, شما در بازی دکوراسیون سفید و سیاه بسیار شگفت زده خواهید شد. علاوه بر این, خانه های کلیسای جامع بیش از 300 یادبود بهترین های انگلیس, مانند خود ورن که کلیسای جامع باشکوه را طراحی کرده است.

با این حال, یکی از جذاب ترین عناصر در St.. کلیسای جامع پل گالری نجوا است. بله, اگر در یک طرف گالری زمزمه می کنید, دیوارها آن را به سر دیگر منتقل می کنند.

آمستردام با قطار به لندن

پاریس به لندن با قطار

برلین با قطار به لندن

بروکسل با قطار به لندن

 

Crowds outside St. Paul's Cathedral, London, UK

 

8. کلیسای جامع برلین

با وجود آسیب جدی در جنگ جهانی دوم, کلیسای جامع برلین یک کلیسای جامع خیره کننده است که در جلوی آن چشمه و چمن سبز وجود دارد. کلیسای جامع برلین به عنوان بخشی از کاخ شهر برلین ساخته شده است, اما معمار جولیوس کارل راشدورف آن را تغییر داد تا جلال و عظمت سنت. کلیسای جامع پل در لندن. تنها در 1993, مرمت به پایان رسید, پس از فروپاشی دیوار بزرگ برلین.

جذاب ترین عناصر موجود در کلیسای جامع برلین ، نقاشی های دیواری است, تزیینات طلایی, و مجسمه ها. علاوه بر این, ارگ نعلبکی با موسیقی عاشقانه و دلنشینش آخرین و بزرگترین ارگ عاشقانه در آلمان است و ارزش این را دارد که زمانی را به نشستن و فهرست کردن اختصاص دهید.. بدین ترتیب, به سکوی مشاهده مناظر شهر برلین بروید تا تور خود را در یکی از آن ها تکمیل کنید 12 جذاب ترین کلیساهای جامع اروپا.

فرانکفورت با قطار به برلین

لایپزیگ با قطار به برلین

هانوفر با قطار به برلین

با قطار به هامبورگ به برلین

 

Beautiful day in Berlin Cathedral

 

9. جذاب ترین کلیساهای جامع اروپا: سنت کلیسای جامع باسیل, مسکو

یکی از جذاب ترین مکان ها برای بازدید در روسیه کلیسای جامع سنت باسیل در مسکو است. شما نمی توانید این کلیسای جامع شگفت انگیز را از دست بدهید و آن را از هر نقطه ای در میدان سرخ و فراتر از آن خواهید دید. همانطور که نزدیک می شوید, یک کلیسای مرکزی با نه کلیسای دیگر در اطراف آن.

جذاب ترین ویژگی این است که این معابد با معابر طاقدار مخصوص به هم متصل شده اند. ایوان وحشتناک مغز متفکر کلیسای جامع سنت باسیل بود, و گنبدهای چند رنگ تا به امروز یک راز است. در حالی که این نوع طراحی در قرن 17 ظاهر شد, اما انتخاب رنگ ها ناشناخته است.

 

The Famous Saint Basil's Cathedral at the heart of Moscow

 

10. کلیسای نتردام, پاریس

گل گارگلها بالا می روند و پنجره های شیشه ای رنگ آمیزی می شوند 2 از جمله ویژگی هایی که میلیون ها بازدیدکننده دیگر از کلیسای جامع نوتردام در پاریس شما را به خود جذب خواهد کرد. در نمای بیرونی زیباست, و از درون دوست داشتنی, گنجینه کلیسای جامع شما را به رمانتیک ترین شهر جهان می رساند, برای دیدگاه های پانوراما.

بانوی ما در ایل دلا سیت ایستاده و وقف مریم مقدس است. علاوه بر این, کلیسای جامع محل رویدادهای مهمی مانند تاجگذاری ناپلئون بناپارت بود, و شادی جوآن قوس. بدین ترتیب, چشم شما زیبایی معماری کلیسای جامع را تحسین خواهد کرد, و گوشهای شما داستانهای جلال را تحسین می کنند.

با قطار از آمستردام به پاریس

لندن با قطار به پاریس

روتردام با قطار به پاریس

بروکسل با قطار به پاریس

 

Notre-Dame Cathedral and the Paris Canal

 

11. جذاب ترین کلیساهای جامع اروپا: بازلیک سنت مارک, ونیز

این یکی از زیباترین باسیلیکاهای اروپا است, اما آثار محرمانه ای است که در کلیسای سنت مارک نگهداری می شود, آن را به جذاب ترین کلیسای جامع اروپا تبدیل کرده است. طبق افسانه ها, کلیسای سنت مارک برای نگهداری یادگارهای انجیل مارک ساخته شد, یکی از چهار حواریون, پس از دزدی بازرگانان از مصر. این داستان دارای ویژگی سیزدهم است موزاییک قرن, بالای در سمت چپ هنگام ورود به کلیسا.

علاوه بر این, در کلیسای سنت مارک گنج گرانبهایی از نگین تاج خانواده سلطنتی - Pala dOro وجود دارد. کاخ تغییر شکل بیزانسی است, مملو از بیش از 2000 سنگ های قیمتی. نتیجه گیری, اگر قصد سفر به یکی از نقاط دیدنی ونیز را دارید, کلیسای سنت مارک یکی است, برای کنجکاو, مسافران زیبایی و تاریخ دوست.

میلان با قطار به ونیز

فلورانس با قطار به ونیز

بولونیا با قطار به ونیز

Treviso با قطار به ونیز

 

Colorful people out Saint Mark's Basilica in Venice Italy

 

12. سنت. کلیسای جامع ویتوس, پراگ

آن سوی رودخانه ها, و پل ها, در قلعه افسانه ای پراگ, شما توسط کلیسای جامع سنت ویتوس مسحور خواهید شد. نزدیک شد 6 قرن ها برای تکمیل کلیسای جامع گوتیک, به قابل توجه ترین و قابل توجه ترین نقطه عطف در پراگ. مدت زمان لازم برای ساخت کلیسای جامع سنت ویتوس در ترکیب معماری سبک ها منعکس شده است.

کلیسای جامع سنت ویتوس دارای رنسانس است, گوتیک, و عناصر باروک: مانند برج برج جنوبی و اندام بزرگ در قسمت شمالی. پنجره های رنگ آمیزی یک ویژگی قابل توجه در هر کلیسای جامع و سنت است. پنجره های ویتوس در زیبایی دیگر کلیساهای جامع جذاب در اروپا قرار نمی گیرند.

نورنبرگ با قطار به پراگ

مونیخ به پراگ با قطار

برلین با قطار به پراگ

وین با قطار به پراگ

 

Prague's Saint Vitus Cathedral

 

دبلیوe خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند تا سفری فراموش نشدنی به این مناطق برنامه ریزی کنید 12 کلیساهای جامع جذاب در اروپا با قطار, وارد دنیای ذخیره یک قطار.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را تعبیه کنید " 12 جذاب ترین کلیساهای جامع در اروپا ”به سایت شما? می توانید عکس ها و متن ما را بگیرید یا با پیوندی به این پست وبلاگ به ما اعتبار بدهید. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffa%2Fmost-fascinating-cathedrals-europe%2F – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیماً به صفحات جستجوی ما راهنمایی کنید. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, و می توانید زبان / ها را به / fr یا / de و بیشتر تغییر دهید.