Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 21/04/2023)

Europa visada mums primena seną Holivudą ir honorarą. Taigi, Miesto pertrauka viename iš nuostabių Europos miestų visada yra susijusi su gražiais gyvenimo dalykais. Puikūs pietūs, kultūra, ir istorija su ypatingu posūkiu, ir architektūra, kuri užgniaužia kvapą, tai tik keli dalykai, dėl kurių Europa svajoja.

Nuo Nicos paplūdimių iki dangaus juostos Vienoje, mūsų 10 geriausios miesto pertraukos Europoje viršys jūsų didžiausius lūkesčius.

 

1. Geriausios miesto pertraukos Europoje: Viena, Austrija

Jei tik Sachertorte, tradicinis šokolado tortas, jūs tikrai turėtumėte apsvarstyti Vieną dėl savo atostogų Europoje. Savaitės vidurys arba ilgasis savaitgalis, Viena siūlo daugybę grožėtis paminklų ir miesto vaizdus, ​​kurie atsikvėps.

Pradėkite nuo Kahlenbergo, iš kur galite pamatyti visą kelią iki Slovakijos Karpatų. Tada toliau į dirbtinę Dunojaus salą surengti pikniką ir į Vienos centrą iki Franziskanerplatz aikštės atsigerti Vienos kavos atviruke.. Dieną uždarykite kokteiliais „Das Loft“ dangaus bare ir pasinerkite į vietinius gyventojus.

Tai tik keli ypatingi dalykai, kuriuos reikia atlikti Vienoje, jei norite praleisti miesto pertrauką Vienoje kaip tikri Vienos žmonės.

Zalcburgas į Viena traukiniu

Miunchenas į Vieną traukiniu

Gracas į Vieną traukiniu

Praha į Vieną traukiniu

 

Best city breaks in Europe: Vienna Austria

 

2. Kolmaras, Prancūzija

Įsikūręs tarp Šveicarijos ir Vokietijos, netoli gražiojo Reino regiono Prancūzijoje, Kolmaras yra užburiantis ir vaizdingas miestelis. Štai kodėl šis mažas miestas yra vienas iš geriausių miestelių pertraukų vietų Europoje. Dėl savo mažo dydžio ir turtingo 1000 Europos istorija, papildanti jos stebuklingą atmosferą, tikrai įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio ir grįšite ilgesniam laikui.

Kai tik atvyksite į Colmarą, iškart pajusite, kaip įžengėte į vaikų pasaką. Puikus būdas praleisti miesto atostogas Europoje yra nuklysti gatvėmis į mažąją Veneciją, sustoti a taurė vyno, Elzaso specialybė.

Kolmaras yra puikus kalėdinis miesto atostogų metu ir nepaprastai gražus pavasario savaitgaliui.

Paryžius į Colmar traukiniu

Ciurichas į Colmar traukiniu

Štutgartas į Colmar traukiniu

Liuksemburgas į Colmar traukiniu

 

Beautiful Colmar France Canal

 

3. Geriausios miesto pertraukos Europoje: Venecija, Italija

Tiltai, neįprastas ir spalvingi namai, picos kvapas ir „Aperol“, padaryti Veneciją a svajingas tikslas už miesto pertrauką Europoje. Jo mažas dydis, Muziejai, o lankytinos vietos leis jums užsiimti ilgą ir trumpą savaitgalio pabėgimą. Nuo užmiesčio centro visada yra mažas aikštė, kur galima atsisėsti, turėti kapučino ir panini, arba gydytis skanios picos iškeptos ant senovinės krosnies.

Jei planuojate pasirodyti ilgą savaitgalį, žavingos Burano ir Murano salos yra tik valties atstumu.

Milanas į Veneciją traukiniu

Padova į Veneciją traukiniu

Bolonija į Veneciją traukiniu

Roma į Veneciją traukiniu

 

Venice Italy Canal at night

 

4. Geriausios miesto pertraukos Europoje: Puiku, Prancūzija

Nėra nieko daugiau atsipalaidavimo, kaip tik savaitgalio savaitės kelionė į Prancūzijos Rivjerą. Graži Nica ir jos pakrantė yra puiki vieta įsimintinamai vasaros miesto pertraukai Europoje.

„Cote D’Azur“ yra geriausi Nicos paplūdimiai, o „La Tour Bellanda“ neturėtų praleisti už tokius atvirukus primenančius vaizdai ir saulėlydis. Miesto pertrauka Nicoje yra susijusi su gražiu gyvenimu ir puikiais pietumis. Taigi, savaitgalis Nicoje leis pasijusti kaip honorare.

Lionas į Nicą traukiniu

Paryžius į Nicą traukiniu

Kanai į Paryžių traukiniu

Kanai į Lioną traukiniu

 

Best City Breaks In Europe: Nice, France

 

5. Amsterdamas, Nyderlandai

Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie Amsterdamo pertrauką, yra raudonųjų žibintų kvartalas, dviračių, ir kanalai. bet, šis mažas Europos miestas turi tiek daug ką pasiūlyti.

Pavasarį, Amsterdamas žydi spalvingos spalvos, ir visur, kur pasisuki, atrodo kaip atvirukas. Kanalai, valtys, dviračiai, ir gėlės laukia, kol nuspalvins jūsų nuotraukų albumą. Pradėkite nuo Tulpių muziejaus, tada įeikite į Jordaan, kavinių ir mažų vietinių butikų labirintas, arba Oost ir Rembrandt parkai a iškyla ir poilsis.

Briuselis į Amsterdamas traukiniu

Londonas į Amsterdamą traukiniu

Berlynas į Amsterdamą traukiniu

Paryžius į Amsterdamą traukiniu

 

Amsterdam Netherlands Tulips picture with the city in the back

 

6. Geriausios miesto pertraukos Europoje: Penkios žemės, Italija

„Cinque Terre“ yra grupė 5 spalvinga ir vaizdingi kaimai ir tai neabejotinai bus viena geriausių miesto pertraukų, kurias jūs patiriate savo gyvenime. Rudenį ir žiemą, Cinque Terre yra miegančioji gražuolė, bet vasarą jis yra toks pat triukšmingas kaip ir bet kuris Europos miestas. Didžiausias „Cinque Terre“ pranašumas Palyginti su Europos miestais, jūs galite lengvai keliauti ir aplankyti 5 kaimų mažiau nei 3 dienų. Todėl, Kelionės traukiniais Cinque Terre yra tokios lengvos ir patogios, kad į bet kurį iš kaimų galite keliauti mažiau nei 20 protokolas.

Sėdi ant uolų ir atsiveria vaizdas į jūrą su nuostabiais paplūdimiais, Cinque Terre yra apsvaiginimo priemonė. Be to, yra daugybė kavinių, restoranai, požiūrio taškai, ir pėsčiųjų takai kad atitiktų bet kokį skonį. Taigi, jei norite atsipalaiduoti prie taurės vyno vietiniai vynuogynai ar susižavėti, tada miesto pertrauka Cinque Terre yra ideali vieta jums.

La Spezia į Manarola traukiniu

Riomaggiore į Manarola traukiniu

Sarzana į Manarola traukiniu

Levanto į Manarola traukiniu

 

Cinque Terre Italy picture from the sea

 

7. Praha, Čekijos Respublika

Alaus sodai, žali parkai, stulbinantys vaizdai, ir alėjos klajoti, padaryti Prahą puikiausia miesto pertrauka Europoje. Prahoje įsikūrusios įspūdingos pilys, istorija, vietinėse rinkose, ir kavinės, kuriose galite griebtis kavos ir pyrago, kad nueitumėte ir surengti pikniko viename iš daugelio jo parkų. Taip pat, yra daugybė paslėptų ir vaizdingų vietų, kad būtų galima apžiūrėti ir išvengti minios turistų.

Praha yra populiari atostogų vieta Europoje, net jei jis gali būti perpildytas visus metus. bet, vis dar verta aplankyti trumpą savaitgalį. Tą akimirką, kai išlipi iš traukinio, jūs įsimylėsite šį žavų ir vaizdingas miestas.

Niurnbergas į Prahą traukiniu

Miunchenas į Prahą traukiniu

Berlynas į Prahą traukiniu

Viena į Prahą traukiniu

Prague Czech Republic and a swan swimming

 

8. Geriausios miesto pertraukos Europoje: Briuselis, Belgija

Jei turite saldus dantis, jūs tikrai turėsite nuostabias atostogas po miesto pertraukos Briuselyje. Briuselis turi tiek daug kuo pasidalinti ir parodyti, kaip jo išskirtinis visame pasaulyje žinomas šokoladas ir vafliai. Papildomai, daugiau nei 100 muziejai jūsų laukia Briuselyje. Apsilankę geriausiuose galite užsukti į „Danseart“, kad paragautų pavalgyti geriausiuose restoranuose. Kitas Briuselio perlas – žavinga Sainte-Catherine aikštė ir prašmatni bei kultūringa Chatelain.

Briuselis mielai priims jus trumpam ar ilgam savaitgaliui. Tai kosmopolitiškas žavesio ir stiliaus miestas, su kuriuo gali susitaikyti bet kokio amžiaus bet kuris žmogus.

Liuksemburgas į Briuselį traukiniu

Antverpenas į Briuselį traukiniu

Amsterdamas į Briuselį traukiniu

Paryžius į Briuselį traukiniu

 

 

9. Hamburgas, Vokietija

Antras pagal dydį Vokietijos miestas yra viena geriausių atostogų vietų Europoje. Hamburge yra didžiausias šalies uostas ir Vidinis bei Išorinis Alsterio ežerai, kur galite mėgautis a nuostabus pasivažinėjimas laivu.

Planten un Blomen yra botanikos sodas, iš kurio atsiveria puikūs vaizdai ir vietos nuotraukoms. Taigi, geriau susipakuokite savo fotoaparatą ir ruoškitės nuostabių kadrų, kuriuos galėsite pasidalyti iš nuostabių atostogų Hamburge.

Hamburgas į Kopenhaga traukiniu

Ciurichas į Hamburgą traukiniu

Hamburgas į Berlyną traukiniu

Roterdamas į Hamburgas traukiniu

Hamburg Germany Cancal at sunset

 

10. Geriausios miesto pertraukos Europoje: Budapeštas, Vengrija

Vienas geriausių dalykų Budapešte – plaukiojimas laivu Dunojaus upe. Geriausias būdas grožėtis miestu ir architektūra Budapešte yra valtis. Puiki veikla lauke ir lauke, Vengrijos sostinė užima aukščiausias vietas 10 geriausios miesto pertraukos Europoje.

Tiltų tyrinėjimas, tradicinių terminių pirčių lankymas, ir paragauti vengriškos virtuvės – tai dalykai, kuriuos turite padaryti, kad Budapešte pasijustumėte vietinis. Taip pat, Būtinai apsilankykite Matiasą Bažnyčia, Žvejo bastionas, Parlamentui ir miesto vaizdui saulėlydžio metu.

Viena į Budapeštą traukiniu

Praha į Budapeštą traukiniu

Miunchenas į Budapeštą traukiniu

Gracas į Budapeštą traukiniu

Best City Breaks In Europe: Budapest, Hungary

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime surasti pigiausius traukinio bilietus į bet kurią gražią miesto atostogas, kurias planuojate padaryti!

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių miesto pertraukų Europoje“? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://Iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-city-breaks-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)