Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 29/04/2022)

Šie 10 neįprastos pramogos visame pasaulyje jus nustebins. Pelenės formos aukštakulnių bažnyčia, pasakų kalvos, kabantys tiltai, ir specialus tunelis Anglijoje – yra tik keletas nepaprastų ir šiek tiek keistų dalykų, lankytinos vietos, kurias turėtumėte aplankyti visame pasaulyje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Neįprastos lankytinos vietos visame pasaulyje: Džuljetos balkonas

Labai mažai žmonių nežino, kad Romeo ir Džuljetos istorija vyko Veronoje. Be to, labai mažai žmonių nėra susipažinę su romantiška balkono scena. Viena unikaliausių lankytinų vietų Veronoje yra Džuljetos balkonas. Balkonas yra namo dalis, kur XIII amžiuje gyveno Cappello šeima. Tačiau, garsusis balkonas buvo tik pridėtas prie namo 20-ojo amžiaus.

Papildomai, balkonas tapo vienu žinomiausių lankytinų vietų Europoje. Nors balkonas neturėjo jokio realaus vaidmens Romeo ir Džuljetos istorijos aplinkoje, ji kasmet pritraukia šimtus lankytojų. Įsimylėjes, sudaužyta širdis, svajotojai ir Šekspyro entuziastai, ateiti palikti savo meilės užrašus, norai, ir grafiti ant sienos po Džuljetos balkonu.

Riminis į Veroną su traukiniu

Roma į Veroną su traukiniu

Florencija į Veroną su traukiniu

Venecija į Veroną su traukiniu

 

Unusual Attractions Worldwide: Juliet’s Balcony

 

2. Fėja Glen, Skye sala

Kūgio formos, šilkinės žalios kalvos, apsuptas tvenkinių ir krioklių, Fairy Glen yra viena iš labiausiai neįprastų vietų Dangaus saloje. Nors unikalaus pavadinimo kilmė nežinoma, Fėjos Glen kraštovaizdis turi ypatingo žavesio.

Geriausia vieta, iš kurios atsiveria nuostabūs Fairy Glen vaizdai, yra iš Castle Owen. Ši vieta nėra tikroji pilis, o veikiau uolos darinys, iš tolo primenantis pilį. Fairy Glen yra gana maža; todėl, geriausia tai derinti su apsilankymu Kilt Rock, Storro senukas, ir Fėjų baseinai.

 

Fairy Glen, Isle of Skye

 

3. Elektrinė Ladyland Amsterdamas

Pirmasis fluorescencinio meno muziejus pasaulyje, į elektrinė Ladyland atrakcija Amsterdame yra vienas iš 10 neįprastų lankytinų vietų Europoje. Net jei nesate muziejų gerbėjas, šis fluorescencinis muziejus yra puiki patirtis vaikams ir suaugusiems. Be puikios fluorescencinių mineralų kolekcijos, Ladyland pristato nuostabius fluorescencinius meno kūrinius iš šeštojo dešimtmečio. Be to, lankytojai turi neįkainojamą galimybę dalyvauti kuriant savo meno kūrinį, spalvingame apšvietime.

Ši nuostabi atrakcija yra Amsterdamo Jordaan rajono širdyje, kur tamsus rūsys nušviečia spalvingomis šviesomis. Pavadintas Jimmy Hendrixo albumo „Electric Ladyland“ vardu, ši nuostabi atrakcija yra susijusi su psichodeliniu menu ir 70-ųjų muzika. Neabejotinai, Amsterdame esantis Electric Ladyland muziejus yra viena įdomiausių lankytinų vietų pasaulyje.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

4. Bude tunelis, Kornvelas Anglija

Atrodo kaip įprastas plastikinis tunelis Kornvalio prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, Budės tunelis yra gana nepaprastas. Ši neįprasta atrakcija yra viena iš geriausių 10 lankytinos vietos Anglijoje dėl tūkstančių daugiaspalvių LED lempučių.

Įsikūręs mieguistame Bude mieste, į 70 m tunelis yra stebuklingas apšviestas. Geriausias laikas ateiti yra vakaras, už didžiausios šviesos patyrimą. Nors Bude tunelis dieną atrodo paprastas, naktį tai tampa pasaulio stebuklu, pritraukiančių lankytojų iš visos Britanijos. Apatinė eilutė, Bude tunelis gali būti a smagi stotelė jūsų kelionėje po Europą, kur tikras technologijų stebuklas nušviečia tiek mažų, tiek senų žmonių akis ir širdis.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

 

5. Neįprastos lankytinos vietos visame pasaulyje: Spreepark Vokietija

Berlyno pramogų parkas žinojo geresnius laikus, ypač jo piko metu 1969. Pritraukė Spreepark 1.5 milijono lankytojų, važiuoti ant jo 40 kajutės 45 metrų apžvalgos ratas. Speerpark buvo populiariausias Rytų Vokietijos objektas iki susijungimo 1991.

Savo piko metu, lankytojai galėjo pasivažinėti pašėlusiais kalneliais, Vandens žygis Grand Canyon, ir milžiniškus besisukančius puodelius. Nors parkas prarado savo populiarumą dėl apkarpymo, ir apleidimas, Spreepark liko smagi vieta Berlyne apsilankyti. Be to, apleistas atrakcionų parkas tapo vienu neįprasčiausių lankytinų vietų Europoje, prieinama ir atvira smalsiems lankytojams.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Unusual Attraction In Germany: Spreepark

 

6. Temzės miestas Kinija

Netoli Šanchajaus, iš dangoraižių ir senovinių šventyklų, Anglijos miestelio įvaizdyje rasite dar vieną architektūrinį žavesį. Akmenuotos gatvelės, bažnyčia, viduramžių miesto aikštė, ir ženklas, sveikinantis jus į Temzės miestą.

Temzės miestas buvo didelio plano sukurti tarptautinius priemiesčius dalis, bet planas niekada nebuvo įgyvendintas. Taigi, šiandien Šanchajaus lankytojai gali pasigrožėti kai kuriais įspūdingiausių dangoraižių pasaulyje ir užsukti paklaidžioti po nedidelį Londono gabalėlį Kinijoje.

 

Thames Town In China

 

7. Caminito Del Rey Malaga

Sustabdytas 100 metrų nuo tarpeklio sienų, Caminito del Rey yra viena iš nuostabiausių Ispanijos lankytinų vietų. 2.9 km pėsčiųjų tiltas, 4.8 km privažiavimo taku, į 7.7 km ilgio Camino anksčiau buvo serviso takas iki užtvankos. Tačiau, šiandien tai yra viena įdomiausių turistų lankomų vietų Malagoje.

Viena iš priežasčių, kodėl Caminito pritraukia daug keliautojų, yra jo vieta. Įsikūręs palei Los Gaitanes tarpeklį, nuostabus kalkakmenio ir dolomito kanjonas. Todėl, nepaisant siaurų ir kabančių tiltų, neįprasta atrakcija Caminito del Rey yra viena iš lankytinų vietų Andalūzijoje, ypač adrenalino mėgėjams.

 

Caminito Del Rey Malaga Hiking

 

8. Milžiniška stiklo šlepečių bažnyčia Taivane

Atidaryta 2016, aukštakulnių stiklų Vestuvės bažnyčiai priklauso Gineso rekordas dėl didžiausios pasaulyje aukštakulnės batų formos konstrukcijos. Milžiniškos stiklinės šlepetės yra garsi vestuvių vieta, tačiau neturi jokios religinės funkcijos. Tačiau, kai kas gali sakyti, kad milžiniškas stiklinis aukštakulnis atrodo kaip Pelenės batas.

Taivano aukštakulnių bažnyčia yra 17.76 metrų aukščio ir susideda iš daugiau nei 300 tamsintas mėlynas stiklas, palikdamas kvapą gniaužiantį poveikį jo žiūrovams. Ši neįprasta atrakcija yra „Ocean View“ parke Budai miestelyje Taivane.

 

The Giant Glass Slipper Church In Taiwan

 

9. Neįprastos lankytinos vietos visame pasaulyje: Oranžinės Italijos mūšis

Vyksta Ivrea karnavalas 3 dienos iki riebiojo antradienio. Ši unikali šventė pritraukia žmones į ypatingą “karas” gatvės Ivrėjoje, mėtydami vienas į kitą apelsinus. Nepaisant to, kad tai skamba kaip smagi maisto kova, oranžinės spalvos mūšis gali tapti gana įnirtingas, ir daugelis dalyvių išeina sumušti ir sužeisti.

Smurtinis potraukis buvo sukurtas dėl smurtinio įvykio. Sakoma, kad kažkada jaunai panelei galvą nukirto piktoji markizės. Nors neaišku, ar šioje istorijoje yra tiesos, nepaisant to, šimtai žmonių kasmet dalyvauja oranžiniame karnavale. Taigi, todėl tai yra viena iš neįprasčiausių lankytinų vietų Italijoje.

Milanas į Romą su traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Piza į Romą su traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

Testas

 

An Unusual Attraction In Italy The Battle of Orange

 

10. Apverstas namas Fengjing senovinis miestas

Ši neįprasta atrakcija yra unikalus vaizdas senoviniame Fengjing mieste. Garsusis Kinijos senamiestis yra žinomas dėl savo kanalų, ir nuo tada 2014 jis žinomas kaip Apverstų namų namai. Įėję į namus lankytojai gali rasti baldų ir namų apyvokos daiktų, panašus į apverstą namą Lenkijoje.

Įėjus į namą, rasite viską aukštyn kojom, taigi tai ne tik išorėje. Nors šioje atrakcijoje nėra ką veikti, negali būti sužavėtas ir suintriguotas šio neįprasto architektūrinio dizaino.

 

Upside Down House Fengjing Ancient Town

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 10 neįprastos pramogos visame pasaulyje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 neįprastų lankytinų vietų visame pasaulyje“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Funusual-attractions-worldwide%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)