Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 01/01/2021)

Jei nesate tikri, kuri pramogų parkai Europoje yra geriausias, tada ieškoti ne toliau. Šis straipsnis yra kai kurie iš geriausių pramogų parkų sąrašas jūs galite aplankyti Europoje dabar! Mes jums išsamius aprašymus kiekvienai ir kaip jūs galite gauti juos traukiniu. Taigi pradėkime nuo sąrašo!

 

Didžiausias pramogų parkas Europoje - Paryžiaus "Disneyland"

Jei neturite aplankė, Jūs, be abejo, girdėjote apie Disneilendas Paryžiuje. Parkas apima viską, kad galima rasti originalioje Disneilendas Jungtinėse Amerikos Valstijose. plius, ji apima du teminiai parkai ir septynių viešbučių viso vietoje! Jūs tikriausiai reikia kelių dienų, jei norite aplankyti viską. be to, Taip pat galite apsilankyti "Walt Disney Studios" Štai šalia parko.

Kai jis ateina į Pasiekus parką, tai gana lengva ten atvykti traukiniu. Vienas iš labiausiai Centrinė geležinkelio mazgų Prancūzijoje yra šalia Disneilendas. Į klausimą centras Marne-la-Vallee / Chessy traukinių stotis, ir jūs galite tai pasiekti lengvai iš bet Prancūzijoje ar už. Kas daugiau, Disneilendas yra ne per toli nuo Paryžius.

Paryžius Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Briuselis Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Lyon į Disneilendas Marne-la-Vallee Trains

Lilis Disneilendas Marne-la-Vallée traukinių

Populiariausi atrakcionų parkas Vokietijoje - Europapark

Europapark yra didžiausia ir populiariausia parkas visoje Europoje, iš karto po Disneilendas. tačiau, tai ne, kodėl mes pasirinkome ją. Tai vienas iš geriausių pramogų parkų Europoje, mūsų nuomone, nes ritininiai padėkliukai. Jūs gausite važiuoti tiek daug jų ir daug tikrai unikalių. Jūs turite patikrinti Arthur – Naujausias ritininiai inercinės tai iš patalpų / lauko vieną su tamsia važiavimo derinys taip pat!

Tai galite rasti nuostabus teminis parkas Ruste, miestas arti Freiburgo ir Strasbūras. Tai reiškia, kad jūs galite pasiekti Europapark gana lengvai traukiniu, iš bet kurio miesto. Į traukinių stotis yra kai 4km, todėl jūs galite tada nueiti prie įėjimo, arba imtis vienos iš įprastų autobusai kad eiti į parką.

Strasbūre Ringsheim traukiniai

Štutgartas į Ringsheim traukiniai

Bazelis į Ringsheim traukiniai

Offenburg į Ringsheim traukiniai

 

Pasakos sostinė Europoje - Efteling atrakcionų parkas

Geriausios pramogų parkai, Efteling Nyderlandai

 

Daugelis žmonių iš visos Europos nežinau apie šį Dreamland visiems Pasakų mėgėjams! tačiau, parkas yra didžiausias visose trijose šalyse Beniliukso. Kas daugiau, Efteling yra vieta, kur visi gerai žinomų pasakų atgyja! Daugelis klasikinių pasakų apie Hans Christian Andersen, Šarlis Pero, ir Broliai Grimai atgyja čia. Jie yra rodoma per plataus asortimento važiuoja, Nuotykiai, ir dar. Apskritai, Jums reikės bent dvi dienas aplankyti viską!

Galite aplankyti Efteling gana lengvai per traukiniu. Jis įsikūręs pačiame tarp visų didžiųjų miestų Nyderlanduose. Tai daro į parką prieinamas iš visame Nyderlandai ir už jos ribų. Su teise traukiniais, galite pasiekti parką iš bet kur Europoje. Štai dar viena priežastis, kodėl Efteling yra vienas iš geriausių pramogų parkų Europoje!

Briuselis Tilburg traukiniai

Antverpenas į Tilburg traukiniai

Berlynas į Tilburg traukiniai

Paryžius į Tilburg traukiniai

 

Apskritai, šie trys yra mūsų viršų kirtikliai. Yra daug kitų Europoje, tai tam tikra, bet mes manome, kad tik šie trys yra iš tikrųjų geriausias. Tu gali Susisiekite su mumis Jei norite daugiau sužinoti apie parkų ir traukinių važiuoja į juos. taip pat, nedvejodami pažvelgti Mūsų dienoraštis. Mes paprastai rašyti apie daug vietų ir traukinių važiuoja verta aplankyti ir atsižvelgiant visoje Europoje!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-amusement-parks-europe%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)