Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 01/01/2021)

Jeśli nie jesteś pewien, który parków rozrywki w Europie są najlepsze, to nie patrzeć dalej. W tym artykule znajduje się lista niektórych z najlepszych parków rozrywki można odwiedzić w Europie teraz! Będziemy Ci szczegółowe opisy każdego z nich i jak można się do nich dostać pociągiem. Więc zacznijmy od listy!

 

Największy park rozrywki w Europie - Disneyland Paris

Jeśli nie odwiedził, masz niewątpliwie słyszał o Disneyland w Paryżu. Park obejmuje wszystko, co można znaleźć w oryginalnym Disneyland w Stanach Zjednoczonych. Plus, zawiera dwa parki rozrywki i łącznie siedem hoteli na miejscu! Będzie najprawdopodobniej potrzeba kilku dni, jeśli chcesz odwiedzić wszystko. Ponadto, można również odwiedzić Walt Disney Studios, który znajduje się tuż obok parku.

Jeśli chodzi o dotarcie do parku, to stosunkowo łatwo dotrzeć tam pociągiem. Jednym z najbardziej centralnych węzłów kolejowych we Francji znajduje się tuż obok Disneylandu. Ośrodek w pytaniu jest stacja kolejowa w Marne-la-Vallee / Chessy, i można go łatwo dotrzeć z gdziekolwiek we Francji lub poza. Co więcej, Disneyland jest nie znajduje się zbyt daleko od Paryż.

Pociągi Paryż Disneyland Marne-la-Vallee

Bruksela pociągów Disneyland Marne-la-Vallee

Lyon Pociągi Disneyland Marne-la-Vallee

Lille Pociągi Disneyland Marne-la-Vallee

Najbardziej popularnym parku rozrywki w Niemczech - Europapark

Park Europy Jest to największy i najbardziej popularny park w całej Europie, tuż po Disneyland. Jednakże, nie dlatego go wybraliśmy. To jeden z najlepszych parków rozrywki w Europie, w naszej opinii, ze względu na roller-podstawek. Będziesz mógł jeździć na wielu z nich i na wielu naprawdę wyjątkowych. Będziesz musiał sprawdzić Arthur – Ostatnio rolkowe kolejka to kombinacja wewnątrz / na zewnątrz jednej z ciemnym jazdy oraz!

Możesz to znaleźć niesamowity park rozrywki w Rust, bliski miasto Freiburg oraz Strasburg. Oznacza to, że można dotrzeć do Europapark dość łatwo pociągiem, z dowolnego miasta. ten stacja kolejowa jest jakiś 4 km od hotelu, dzięki czemu można następnie pieszo do wejścia, lub podjąć jedną z regularnym autobusy że iść do parku.

Strasbourg pociągom Ringsheim

Stuttgart pociągom Ringsheim

Basel pociągom Ringsheim

Offenburg pociągom Ringsheim

 

Bajkowy Stolica Europy - Park rozrywki Efteling

The Best Amusement Parks, efteling netherlands

 

Wielu ludzi z całej Europy, nie wiem o tej krainie snów dla wszystkich bajkowe kochankowie! Jednakże, park jest największym we wszystkich trzech krajach Beneluksu. Co więcej, Efteling Jest to miejsce, gdzie wszystkie znane baśnie ożywają! Wiele klasycznych baśni Hansa Christiana Andersena, Charles Perrault, a bracia Grimm ożywają tutaj. Są one opisywany przez szeroki asortyment przejazdy, przygody, i więcej. W sumie, trzeba co najmniej dwa dni, aby odwiedzić wszystko!

Można odwiedzić Efteling dość łatwo pociągiem. Jest położony tuż między wszystkich większych miastach w Holandii. To sprawia, że ​​park dostępny z całego Holandia i poza. Dzięki odpowiednim połączeń kolejowych, można dotrzeć do parku z dowolnego miejsca w Europie. To kolejny powód, Efteling jest jednym z najlepszych parków rozrywki w Europie!

Bruksela pociągów Tilburg

Pociągi Antwerpia do Tilburg

Berlin pociągom Tilburg

Paryż Pociągi Tilburg

 

W sumie, te trzy są nasze najlepsze rozgrywki. Istnieje wiele innych w Europie, to pewne, ale uważamy, że tylko te trzy są rzeczywiście najlepsze. Możesz Skontaktuj się z nami Jeśli chcesz wiedzieć więcej o parkach i przejażdżki pociągiem do nich. Również, krępuj się przyjrzeć nasz blog. Jesteśmy zazwyczaj pisząc o wielu miejscach i przejażdżki pociągiem warto odwiedzić i biorąc w całej Europie!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-amusement-parks-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)