Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 18/02/2020)

Zobacz i doświadczenie o wiele więcej przez rozpoczęciem europejskiej przygody kolejowej. Podróż pociągiem w Europie jest kwintesencją metoda tournée po Europie i nie jest tajemnicą, dlaczego. The sieć kolejowa jest niezwykle rozwinięta tak podróżujący mogą podbić wielu krajów i kultur w jednym epickiej podróży. Jak w przypadku każdej formy podróży, dobrze jest przygotować się do zapewnienia, że ​​masz najprostszy i najbardziej przyjemny możliwą drogę. Oto nasze 5 wskazówki dla podróżujących koleją w Europie.

 

Jeśli Podróżujesz Powyżej 14 Dni – Badanie różnych przejazdów kolejowych

Jeśli planujesz zobaczyć liczne kraje podczas podróży pociągiem w Europie może być mądry, aby rozważyć inwestowanie w InterRail, lub co obywatele spoza UE nazywamy Eurail. Bilet InterRail zrobi swoje podróży pociągiem łatwiej. jednak, jeśli jesteś na mniejszy budżet, pojedynczych biletów mogą wypracować tańsze (zwłaszcza jeśli są głównie podróże na wschód od Niemcy). Rozważyć swój budżet i zrobić rozeznanie przed dokonaniem rezerwacji przepustkę kolejową. Nasza strona internetowa saveatrain.com Jest to idealne miejsce, aby rozpocząć, aby pomóc zaplanować podróż po Europie.

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Hanower do Pociągi Kolonia

 

podróży pociągiem w Europie

Staraj się zarezerwować miejsca

Bilety pociągowe i rezerwacja miejsc są dwie różne rzeczy. Bilet pozwala na pokładzie pociągu, oraz rezerwacja gwarantuje miejsce na określonym pociągu. Przed Twoja wycieczka upewnij się, że rozumiesz, czy pociąg wymaga, zaleca, lub nie przyjmuje rezerwacji miejsc.

Jeśli to możliwe, spróbuj zarezerwować miejsce, zwłaszcza jeśli podróżują w uber popularnych krajach takich jak Francja, Włochy lub Hiszpania. Dla większości podróży pociągiem w Europie, nie wymaga się zarezerwować miejsce, jednak, wsiadaniu do pociągu i nadzieję najlepszy Nie jest dobrym pomysłem. Można być poinformowani, aby wydostać się z połowy siedzenia podróż jeśli ktoś zarezerwował go. Zastrzegając swoje miejsce, można wybrać, czy chcesz miejsce przy przejściu lub okno. Można usiąść i cieszyć się Przejażdżka pociągiem wiedząc, że nie zostanie przerwana, aby przenieść.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Bolonia pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie


Zachować swoje rzeczy bezpieczne

Podróż pociągiem w Europie znany jest jako jeden z najbezpieczniejszych sposobów podróżowania. jednak, ważne jest, aby mieć oko na pickpocketers, szczególnie z pociągów, które zatrzymują się w dużych miastach. Nie zostawić bagaż niestrzeżony w pociągu lub w stacja. Na pociągi nocne, jeśli masz zamiar spać, upewnij się, aby zabezpieczyć bagaż do regału z małym zamkiem rowerowej. Aby mieć spokój, nosić paczka talii pod ubraniem, aby utrzymać swój paszport, telefon oraz wszelkie ważne dokumenty chronione przed wszelkimi potencjalnymi złodziejami.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

podróży pociągiem w Europie

Mniej znaczy więcej – wskazówki dla podróżujących koleją w Europie

Idę z kraju lub miasta do miasta to podróż zabawne i ekscytujące. jednak, podróż może stać się męczące jeśli niesiesz ciężki ładunek. Zapakuj podstawowe i pozostawiać żadnych przedmiotów lub produktów, które nie są potrzebne za.

W zależności od pociągu podróżują w, nie może być ograniczona przestrzeń do przechowywania w ciągu regałów i półek siedzenia podczas podróży pociągiem w Europie. Zamiast przewożących duży i ciężki walizkę, jakość lekki plecak jest inny sposób, aby rozjaśnić swój ładunek.

Interlaken do Pociągi Zurych

Lucerna do Pociągi Zurych

Berno Pociągi Zurych

Pociągi Genewa do Zurych

 

Spakować odpowiednie zapasy na drogę do podróżowania koleją w Europie

Podróż pociągiem w Europie zapewnia sensacyjne widoki; jednak, jest to dobry pomysł, aby przynieść kilka kluczowych elementów, które pomogą Ci zabić czas, zwłaszcza jeśli są wyruszeniem w podróż ponad 2 godziny. Czytać książkę, oglądam film na tablecie, napisać w swoim dzienniku podróży lub nawiązać rozmowę z innym pasażerem i zanim się zorientujesz będziesz na następnego miejsca.

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Lille Pociągi Antwerpia

Paryż Pociągi Antwerpia

 

 

Większość pociągów mieć albo restauracja, wagony kawiarni lub przekąskę wózki, które pochodzą ze sprzedaży kanapek, napoje bezalkoholowe i więcej. Ale jeśli jesteś na napięty budżet podróży lub masz specyficzny wymagania dietetyczne, dobrze jest przynieść ze sobą przekąski na podróż.

 

Z myślą o podróżujących koleją w Europie? Iść do Zapisz pociągu w Internecie sprawdzić wszystkie nasze ekskluzywne taryf i zacząć planować swoją kolejną przygodę!

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-tips-for-traveling-by-train-in-europe%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)