Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 03/02/2023)

Masz mnóstwo możliwości, jeśli zdecydujesz jak podróżować. Jak imię słynnego filmu, można przejść poprzez samoloty, pociągi, i samochody. Jeśli chodzi podjęciem Tour of Italy, Jednakże – podróż pociągiem ma pewne określone korzyści.

 

Pociągiem COMFORT

dziecko korzystające z pociągiem

 

fotele lotnicze są notorycznie brakuje na nogi, i nie wolno używać urządzeń elektronicznych podczas startu i lądowania. Oznacza to dla krótszych lotów, jesteś ograniczony do małych siedzibą dla większości lotu bez zakłóceń oferowanych przez smartfony oraz technologia, to naprawdę różni się od jazdy pociągiem.

Samochody często oferują trochę więcej miejsca, ale jazda może być wyboista i niektórzy ludzie cierpią na choroby samochodowym – zwłaszcza w długa wycieczka kiedy może chcesz przeczytać lub grać w gry. przejażdżka pociągiem, z drugiej strony, zapewnia komfortowe fotele i płynną jazdę – nieprzerwanie przez długi czas startu i lądowania, jeszcze raz inne doświadczenie z pociągiem.

Podczas podróży pociągiem we Włoszech, można spróbować wyjątkowo wygodne ergonomiczne fotele i kabiny dźwiękoszczelne nowego wysoka prędkość czerwona strzała 1000 pociąg.

Neapol pociągów Genua

Pociągi do Turyn Genoa

Rimini pociągom Genua

Siena pociągom Genua

 

POGLĄDY pociągiem

oferty podróży powietrza spektakularne widoki podnośniki, ale tylko przez krótki czas, aż samolot wznosi się znacznie powyżej wieś. Chociaż autostrady nie są zazwyczaj malownicze, ulice może zaoferować wspaniałe widoki. Jednakże, kierowca musi koncentrować się na drodze, tak tylko inni pasażerowie mogą podziwiać wzgórz lub piękny ocean. pociągiem pozwala wszystkich podróżnych, aby cieszyć się naturalnym pięknem oknami.

Jedną z rzeczy, które można usłyszeć od ludzi, którzy podróżowali do Włoch koleją jest jak wspaniały jest, aby podróży pociągiem podczas zachodu słońca.

przejazdy kolejowe w Włochy są szczególnie piękne więc upewnij się, że podróżujesz wzdłuż Cinque Terra między Levanto i La Spezia lub wybrać się na wycieczkę wzdłuż wschodniego wybrzeża z Rimini do Katania.

Messina Pociągi Palermo

Pociągi Syracuse do Palermo

Sycylia pociągom Palermo

Catania pociągom Palermo

 

 

KOSZT

Podróż pociągiem jest o wiele bardziej przystępne niż latanie. Wypożyczalnia samochodów może być opłacalne, Ale kiedy dodać ubezpieczenia, gaz, i czas (Jeszcze raz napędowy więcej noce zakwaterowania) podróż można uzyskać drogie szybko. Można także wziąć całonocnej podróży pociągiem, w ten sposób można zapłacić za zakwaterowanie i transport w jednym.

Rzym pociągom Levanto

Siena pociągom La Spezia

Rimini do pociągów w La Spezia

La Spezia do Pociągi Levanto

 

ŚRODOWISKO

Czas słońca nad górami

 

Pociągi emitują znacznie mniej emisji dwutlenku węgla niż samoloty czy samochody. Według badania, samochody emitują dwukrotnie więcej ilość CO2 co robią pociągi.

Samoloty powodują, że większość wpływ środowiska. Przy wyborze pomiędzy latający lub biorąc pociąg, rozważ to: samoloty użyć większość swojego paliwa do startu i lądowania. Choć wyrównuje na długości lotów długodystansowych, oznacza to znacznie większe zużycie paliwa na kilometr krótsze loty, takich jak podróże we Włoszech.

W dodatku, Większość osób podróżuje do lotniska samochodem lub taksówką, dodanie większej ilości emisji dwutlenku węgla do ich sumy. Oznacza to, że więcej sensu środowisko wziąć jazdę pociągu intercity niż krótkim locie lub dysk.

Oprócz wykorzystania benzyny i oleju napędowego, jest także hałas i zanieczyszczenie powietrza, jak również konieczność parkowania samochodów w miastach, które już brakuje terenów zielonych.

Milan Pociągi Turyn

Jezioro Como pociągom Turyn

Genua pociągom Turyn

Parma pociągom Turyn

 

Pociągiem BEZPIECZNIE

Podczas pomiaru ofiar śmiertelnych na milę pasażerską, latanie jest dużo bezpieczniejsze niż napędowy. Dlatego: istnieje mniejsze prawdopodobieństwo błędu ludzkiego, a zostać pilotem jest znacznie trudniej niż zdobyć prawo jazdy. Biorąc pod uwagę warunki drogowe i zmęczenie na długich trasach, to łatwo zrozumieć, dlaczego wybiera samolot jest bezpieczniejszy niż samochód.

W porównaniu do pociągów, Jednakże, Samoloty nie są tak bezpieczne. Pociągi poruszają się wzdłuż toru na wolniejszych obrotach, co oznacza, że ​​jest mniejsze prawdopodobieństwo upaść w porównaniu do samolotów. W przypadku wykolejenia, wolniejsze prędkości oznaczają mniejsze ryzyko.

Florencja pociągom Rimini

Rzym pociągom Rimini

Milan Pociągi Rimini

Wenecja pociągom Rimini

 

CZAS PODRÓŻY

Przeciętna autostrady pasa porusza się 2,500 osób na godzinę – podczas gdy typowa linia kolejowa może nieść 50,000 osób na godzinę. To sprawia, że ​​podróżowanie jazdy pociągiem znacznie szybciej niż jazda, zwłaszcza gdy czynnik powolne ruchu, zatrzymać ulice, sygnalizacja świetlna i nieuniknione złe zakręty. Na szczycie tego, kierowca musi skupić się na drodze, więc oni będą w stanie odczytać, nauka, sen, lub praca.

Latanie na duże odległości może być szybsze niż podróżowanie pociągiem, ale na krótkich dystansach, podróże lotnicze nie oszczędzają czas. Pierwszy, trzeba dostać się na lotnisko – często położone z dala od obszarów mieszkalnych. Należy również być tam co najmniej godzinę przed czasem startu w celu sprawdzenia i przejść przez kontrolę bezpieczeństwa. Jeśli możesz sprawdź swój bagaż, trzeba czekać na niego na karuzeli. I to wszystko, zanim jakiekolwiek opóźnienia lotu lub spacer lub autobusem między terminali lotniczych i bram.

Genua pociągom Wenecji

Pociągi do Turyn Wenecja

Parma pociągom Wenecji

La Spezia do Pociągi Wenecji

 

DOSTĘPNOŚĆ

słońce i stacja kolejowa

 

Lotniska są często położone poza miastem, czyli po ziemi, będzie trzeba jeszcze wziąć samochód, autobus, lub pociągiem do miasta. Kiedy przychodzi do zwiedzania, Drogi w centrach miast mogą być zatłoczone i trudno dostępnych samochodem, więc biorąc pociąg sprawia, że ​​wiele sensu w obszarach metropolitalnych.

 

Chcesz kupić bilety na przejazd pociągiem bez opłat za rezerwację? Odwiedzić SaveATtrain.com TO dostęp najtańsze stawki pociągów.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-a-train-ride-is-the-best-way-to-see-italy%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)