Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 03/02/2023)

Turite apkrovų variantų, kai jums nuspręsti, kaip keliauti. Kaip ir garsaus filmo pavadinimas, galite eiti per plokštumos, traukiniai, ir automobilių. Kai jis ateina į pradėdami vartoti bet kurį kelionė po Italiją, tačiau – važiuojant traukiniu yra keletas neabejotinų privilegijų.

 

Traukiniu COMFORT

vaikas mėgaujasi pasivažinėjimu traukiniu

 

Lėktuvų vietų yra gerai žinoma trumpas vietos kojoms, ir jums neleidžiama naudoti elektroninius prietaisus pakilimo ir nusileidimo metu. Tai reiškia trumpesnį skrydžių, jūs tik savo mažame sėdynės, skrydžio dauguma be siūlomų ramiai išmanieji telefonai ir technologija, tai tikrai skiriasi nuo važiavimo traukiniu.

Automobiliai dažnai pateikia šiek tiek daugiau erdvės, bet važinėti gali būti duobėtas ir kai kurie žmonės kenčia nuo automobilių ligos – ypač ant ilga kelionė kai galite skaityti ar žaisti žaidimus. pasivažinėjimas traukiniu, iš kitos pusės, siūlo patogius sėdynės ir sklandų važiavimą – nepertraukiamas ilgas pakilimo ir nusileidimo laikus, vėl kitokia patirtis nuo traukiniu.

Keliaudami traukiniu Italijoje, galite pabandyti labai patogios ergonomiškos sėdynės ir garso izoliacija kabinos naujos didelis greitis Raudona rodyklė 1000 traukinys.

Neapolis Genuja traukiniai

Turinas Genuja traukiniai

Riminis Genuja traukiniai

Siena Genuja traukiniai

 

Traukiniu POŽIŪRIS

Oro kelionių pasiūlymai įspūdingas kėlimo nuomonę, bet tik trumpą laiką, kol lėktuvas pakyla gerokai virš kaimas. Nors greitkelių nėra paprastai vaizdingas, keliai tarp miestų gali pasiūlyti spalvingas peržiūros. Tačiau, vairuotojas turi sutelkti kelyje, kad tik kiti keleiviai gali grožėtis kalvų arba gražus vandenynas. Traukiniu leidžia visi keliautojai mėgautis gamtos grožį lauko langų.

Vienas iš dalykų, kuriuos išgirsti iš žmonių, kurie keliavo į Italiją traukiniais, kaip spalvingas jis yra traukinys kelionės saulėlydžio metu.

Traukinys važiuoja Italija yra ypač gražus todėl įsitikinkite, kad keliaujate Cinque Terra tarp Levanto ir La Spezia arba imtis kelionę žemyn rytinėje pakrantėje iš Riminis į Catania.

Mesina Palermo traukiniai

Sirakūzai į Palermas traukiniai

Sicilija Palermas traukiniai

Katanija į Palermas traukiniai

 

 

SĄNAUDOS

Traukiniu kelionės yra daug labiau prieinamos ne skraidymui. Automobilių nuoma gali būti ekonomiškas, Bet kai pridėti draudimą, dujos, ir laiko (daugiau laiko vairavimo reiškia daugiau naktų nakvynę) Jūsų kelionė gali gauti brangus greitai. Jūs taip pat gali imtis vienos nakties traukiniu, Tokiu būdu jūs mokate už apgyvendinimo ir transporto vieną.

Roma į Levanto traukiniai

Siena į La Spezia traukiniai

Riminis į La Spezia traukiniai

La Spezia į Levanto traukiniai

 

APLINKA

saulėlydžio laikas per kalnus

 

Traukiniai skleidžia kur kas mažiau anglies dvideginio išmetimą nei lėktuvai ar automobiliai. Pasak tyrimo,, automobiliai išmeta dvigubai daugiau CO2 kiekis kad traukiniai daro.

Lėktuvai sukelti labiausiai poveikio aplinkai. Renkantis tarp plaukiojančių arba atsižvelgiant į traukinį, mano, kad tai: lėktuvai naudoti jų kuro dauguma pakilimo ir nusileidimo. Nors tai išlygina per tolimųjų skrydžių ilgio, tai reiškia, kad vienam kilometrui sunaudojama daug daugiau degalų trumpesni skrydžiai, pavyzdžiui, keliaujant Italijoje.

Be to, kad, dauguma žmonių keliauja į oro uostą automobiliu ar taksi, pridėti daugiau anglies dvideginio išmetimą į jų bendra. Tai reiškia, kad ji suteikia daugiau aplinkai prasmės imtis Tarpmiestiniai traukiniu, nei trumpas skrydis ar diską.

Be benzino ir dyzelino naudojimą, taip pat yra triukšmas ir oro tarša, taip pat už automobilių automobilių poreikis miestuose, kad jau trūksta žaliųjų erdvių.

Milanas Turinas traukiniai

Komo ežeras Turinas traukiniai

Genuja į Turiną traukiniai

Parmos į Turiną traukiniai

 

Traukiniu SAUGIAI

Matuojant žuvusiųjų skaičių vienam keleivio kilometrui, Skraidymas yra daug saugesnis nei vairuoja. Štai kodėl: ten mažesnė tikimybė žmogaus klaida, o tapti pilotu yra daug sunkiau nei gauti vairuotojo pažymėjimą. Atsižvelgiama į kelio sąlygas ir nuovargį važiuojant ilgai, tai lengva pamatyti, kodėl renkantis plokštuma yra saugiau nei automobilis.

Palyginti su traukinių, tačiau, plokštumos yra ne visai tokie pat saugūs. Traukiniai keliauti palei kelio prie lėtesnių greičiu, tai reiškia, yra mažesnė tikimybė kritimo, palyginti su plokštumų. Nuvažiavus nuo bėgių, lėčiau greitis reiškia mažesnę riziką.

Florencija Riminis traukiniai

Roma Riminis traukiniai

Milanas Riminis traukiniai

Venecija Riminis traukiniai

 

KELIONĖS LAIKAS

Vidutinis greitkelis Lane juda apie 2,500 žmonių per valandą – o tipiškas traukinys linija gali atlikti 50,000 žmonių per valandą. Tai daro traukiniu keliauti žymiai greičiau nei vairavimas, ypač kai veiksnys lėtai judančius eismo, sustabdyti gatves, šviesoforai ir neišvengiama klaidingų posūkiai. Viršuje, kad, vairuotojas turi atkreipti dėmesį į kelio, taip jie negali skaityti, studijuoti, miegas, ar darbas.

Skrydžiai dideliais atstumais gali būti greičiau nei keliauti traukiniu, bet trumpais atstumais, kelionės lėktuvu neturi sutaupyti laiko. Pirmas, Jums reikia nuvykti į oro uostą – dažnai įsikūręs toli nuo gyvenamųjų vietovių. Taip pat reikia būti ten bent prieš jūsų pakilimo metu valanda patikrinti ir eiti per saugumo. Jei tu patikrink savo bagažą, Jums reikės laukti, kol ji tuo karuselės. Ir tai viskas prieš bet kokius skrydžio vėlavimus ar pėsčiomis ar autobusu tarp oro uosto terminalų ir vartai.

Genuja į Veneciją traukiniai

Turinas Venecija traukiniai

Parmos į Veneciją traukiniai

La Spezia į Veneciją traukiniai

 

PRIEINAMUMAS

Saulė ir traukinių stotis

 

Oro uostai dažnai įsikūręs už miesto, tai reiškia, kai jums žemę, Jums vis dar reikia imtis automobilį, autobusas, ar traukiniu į miestą. Kai jis ateina į matome taikikliai, keliai miestų centruose gali būti perpildyta ir sunku patekti automobiliu, taip atsižvelgiant į traukinį daro daug prasmės į didmiesčių.

 

Norite nusipirkti kelionės traukiniu bilietus be užsakymo mokesčių? Apsilankykite SaveATrain.com tO pasiekti pigiausius traukinio kainos.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-a-train-ride-is-the-best-way-to-see-italy%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)