Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 03/02/2023)

Jums ir slodzes iespējas, ja jums izlemt, kā ceļot. Tāpat nosaukuma slavenā filmu, Jūs varat iet caur lidmašīnas, vilcieni, un automašīnas. Kad runa uzņemšana tūre Itālijā, tomēr – ir dažas noteiktas priekšrocības, lai dotos ar vilcienu.

 

Vilcienu braukt COMFORT

mazulis baudot vilcienu braukt

 

Aviosabiedrību sēdekļi ir notoriously īsā kājām, un jums nav atļauts izmantot elektroniskas ierīces pacelšanās un nosēšanās laikā. Tas nozīmē īsāku lidojumiem, jūs tikai savu mazo sēdekļa vairākumam lidojuma bez traucējošos ar piedāvātajiem viedtālruņi un tehnoloģija, tas tiešām atšķiras no brauciena ar vilcienu.

Automašīnas bieži sniedz nedaudz vairāk vietas, bet braukt var būt bedrains, un daži cilvēki cieš no auto slimības – it sevišķi uz garš ceļojums ja jūs varat lasīt vai spēlēt spēles. brauciens ar vilcienu, no otras puses, nodrošina ērtas sēdvietas un vienmērīgu braukšanu – nepārtraukti ilgstošā pacelšanās un nosēšanās laikā, atkal cita pieredze no vilcienu braukt.

Ceļojot ar vilcienu braukt Itālijā, Jūs varat izmēģināt ļoti Ērts ergonomisks sēdekļi un skaņas izolācija kabīnes jaunās liels ātrums Sarkanā bultiņa 1000 vilciens.

Neapole Genoa Trains

Turīna uz Genoa Vilcieni

Rimini uz Genoa Vilcieni

Siena Genoa Vilcieni

 

Vilcienu braukt SKATI

Lidošana piedāvā iespaidīgu pacēlāju skatus, bet tikai uz neilgu laiku, kamēr lidmašīna paceļas tālu virs apvidus. Kaut arī automaģistrālēm parasti nav gleznains, ceļi starp pilsētām varam piedāvāt krāšņs skatījumi. Tomēr, vadītājam koncentrēties uz ceļu, lai tikai pārējie pasažieri var apbrīnot pauguriem vai skaista okeāna. Vilciena brauciens ļauj visiem ceļotājiem baudīt dabas skaistumu ārpus logiem.

Viena no lietām, ko jūs dzirdat no cilvēkiem, kas devās uz Itāliju ar vilcienu, cik lielisks tas ir vilciens ceļojumu saulrieta laikā.

Vilcienu ceļojumus Itālija ir īpaši skaista tāpēc pārliecinieties, ka ceļojat pa Cinque Terra starp Levanto un La Spezia vai veikt ceļojumu nosaka austrumu krastu no Rimini līdz Catania.

Messina Palermo Vilcieni

Syracuse Palermo Vilcieni

Sicīlija Palermo Vilcieni

Catania Palermo Vilcieni

 

 

IZMAKSAS

Vilciens braukt gājiens ir daudz vairāk pieejamu nekā lidošana. Autonoma var būt rentabls, bet, kad jūs pievienot apdrošināšana, gāze, un laiks (vairāk laika braukšana nozīmē vairāk naktis izmitināšanas) Jūsu ceļojums var iegūt dārga ātri. Jūs varat veikt arī nakti vilcienu braukt ar, tādā veidā jūs maksājat par izmitināšanu un transportu vienā.

Roma uz Levanto Vilcieni

Siena La Spezia Vilcieni

Rimini La Spezia Vilcieni

La Spezia uz Levanto Vilcieni

 

VIDE

saulrieta laiku pa kalniem

 

Vilcieni izdala daudz mazāk oglekļa emisijas nekā lidmašīnas vai automašīnas. Saskaņā ar pētījumu, automašīnas izstaro dubultā CO2 daudzums to dara vilcieni.

Lidmašīnas izraisa visvairāk vides ietekme. Izvēloties starp peld vai braukt ar vilcienu, uzskata, ka šis: lidmašīnas izmantot lielāko to degvielu pacelšanās un nosēšanās. Lai gan tas izlīdzina garumā garajos lidojumos, tas nozīmē, ka uz vienu kilometru tiek patērēts daudz vairāk degvielas īsāki lidojumi, piemēram, ceļojot uz Itāliju.

Papildus tam, ka, vairums cilvēku doties uz lidostu ar automašīnu vai taksometru, pievienojot oglekļa emisiju viņu kopā. Tas nozīmē, ka tas padara lielāku vides jēga veikt starppilsētu vilcienu braukt, nekā īsu reisu vai disku.

Malā no benzīna un dīzeļdegvielas izmantošanu, ir arī troksnis un gaisa piesārņojums, kā arī nepieciešamība pēc stāvvietu automašīnām pilsētās, kas jau trūkst zaļo zonu.

Milāna uz Turīnas Vilcieni

Komo ezers ar Turīnas Vilcieni

Dženova uz Turīnas Vilcieni

Parma uz Turīnas Vilcieni

 

Vilcienu braukt DROŠI

Mērot bojāgājušo skaitu vienā pasažiera jūdzē, lidošana ir daudz drošāks nekā braukšana. Lūk, kāpēc: tur ir mazāk iespēju cilvēka kļūdas, un kļūt par pilotu ir daudz grūtāk nekā iegūt autovadītāja apliecību. Ņemot vērā ceļa apstākļus un nogurumu garos braucienos, tas ir viegli redzēt, kāpēc izvēloties plakne ir drošāks nekā auto.

Salīdzinot ar vilcienu, tomēr, lidmašīnas nav tik drošs. Vilcieni ceļo pa trasi lēnāk ātrumu, kas nozīmē, ka ir mazāka iespēja crashing, salīdzinot ar lidmašīnu. Braukšanas no sliedēm gadījumā, lēnāk ātrums nozīmē mazāku risku.

Florence Rimini Vilcieni

Roma Rimini Vilcieni

Milāna Rimini Vilcieni

Venēcija Rimini Vilcieni

 

CEĻOŠANAS LAIKS

Vidējā automaģistrāles joslu pārvietojas aptuveni 2,500 cilvēki stundā – kamēr tipisks vilciena līnijas var veikt 50,000 cilvēki stundā. Tas padara vilciens braukt ceļot ievērojami ātrāk, nekā braucot, it īpaši, ja jūs faktors blīvu satiksmi, apstāties ielas, luksofori un nenovēršamās nepareizi pagriezieni. Uz augšu, ka, vadītājam ir koncentrēties uz ceļa, tāpēc viņi nespēj nolasīt, pētījums, Gulēt, vai darbs.

Lidošana lielos attālumos var būt ātrāka nekā ceļošana ar vilcienu, bet īsos attālumos, gaisa satiksme nav ietaupīt laiku. pirmais, Jums ir nepieciešams, lai nokļūtu lidostā – bieži vien atrodas tālu no apdzīvotām vietām. Jums arī vajadzēs būt tur vismaz stundu pirms jūsu pacelšanās laiku, lai pārbaudītu un iet cauri drošības. Ja jūs pārbaudi savu bagāžu, jums jāgaida, lai to pie karuseļa. Un tas viss pirms jebkādu lidojumu kavēšanos vai pastaigas vai autobusu starp lidostas termināļiem un vārti.

Dženova uz Venēcijas Vilcieni

Turīna uz Venēcijas Vilcieni

Parma uz Venēcijas Vilcieni

La Spezia uz Venēcijas Vilcieni

 

PIEEJAMĪBA

Saule un dzelzceļa stacija

 

Lidostas bieži atrodas ārpus pilsētas, kas nozīmē, kad jūs zemes, jums joprojām ir nepieciešams, lai ņemtu automašīnu, autobuss, vai vilciens uz pilsētu. Kad runa ir par redzēt skatus, ceļi pilsētu centros var tikt pārslogotas, un grūti piekļūt ar mašīnu, tāpēc, ņemot vilcienu padara daudz nozīmē, jo lielpilsētu teritorijās.

 

Vai vēlaties iegādāties vilciena brauciena biļetes bez rezervācijas maksas?? Apmeklējums SaveATrain.com to piekļūtu lētākais vilcienu likmes.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-a-train-ride-is-the-best-way-to-see-italy%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)