Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 03/02/2023)

Sul on koormate valikuid, kui sa otsustada, kuidas reisida. Nagu nimi kuulsa filmi, võid minna läbi lennukid, rongid, ja autod. Kui tegemist võttes ekskursioon Itaalia, Kuid – rongisõidul on mõned kindlad hüved.

 

Rongisõidu COMFORT

laps naudib rongisõitu

 

Lennufirma istmed on teadupärast vähe jalaruumi, ja sa ei ole lubatud kasutada elektroonilisi seadmeid ajal starti ja maandumist. See tähendab, lühema lennu, sa piirduma oma väikese istme enamiku lennu ilma distractions pakutud nutitelefonid ja tehnoloogia, see erineb tõesti rongisõidust.

Autod pakuvad sageli veidi rohkem ruumi, kuid sõita saab konarlik ja mõned inimesed kannatavad auto haiguse – eriti siis, kui pikk reis kui te soovite lugeda või mängida mänge. rongisõit, teiselt poolt, pakub mugavad istmed ja sujuva sõidu – katkematu pika õhkutõusu ja maandumise ajal, uuesti teistsugune kogemus alates rongiga.

Kui rongiga sõita Itaalias, võite proovida väga mugav ergonoomiline istmed ja helikindlad kajutid uue suure kiirusega Punane nool 1000 rong.

Napoli sihtkohta Genova rongid

Torino sihtkohta Genova rongid

Rimini sihtkohta Genova rongid

Siena Genova rongid

 

Rongisõidu seisukohti

Lennureis pakub tähelepanuväärne õhust seisukohti, kuid ainult lühikest aega, kuni lennuk tõuseb tunduvalt kõrgemal maakoht. Kuigi kiirteid ei ole tavaliselt maaliline, teede vahel linnad saavad pakkuda suurepärane vaade. Kuid, juht peab teele keskenduda, nii et ainult teiste reisijate saab imetleda kuppelmaastik või ilus ookean. Rongisõidu võimaldab kõigile reisijatele nautida looduse ilu väljaspool aknad.

Üks asi, mida kuulete inimesed, kes sõitis Itaalia raudteel on, kuidas fantastiline see on rongi reisi ajal päikeseloojangut.

Rong reiside Itaalia on eriti ilus nii et reisige kindlasti mööda Cinque Terrassi Levanto ja La Spezia vahel või võtta reis idarannikul lähtekohast Rimini sihtkohta Catania.

Messina-Palermo rongid

Syracuse Palermo rongid

Sitsiilia Palermo rongid

Catania sihtkohta Palermo rongid

 

 

KULU

Rongisõidu reisimine on palju odavam kui lendavad. Auto rentimine võib olla tasuv, aga kui sa lisada kindlustuse, gaas, ja aeg (rohkem aega sõidu tähendab rohkem ööd majutust) teie reisi saan kallis kiire. Võite võtta ka üleöö rongisõidu, Nii maksad majutust ja transporti ühes.

Rooma Levanto rongid

Siena La Spezia rongid

Rimini La Spezia rongid

La Spezia Levanto rongid

 

KESKKOND

päikeseloojangut aega üle mägede

 

Rongid paisata märksa vähem süsinikdioksiidi heitkoguseid kui lennukid või autod. Uuringu kohaselt, autod eraldavad topelt CO2 kogus mida rongid teevad.

Lennukid põhjustada kõige keskkonnamõju. Valides vahel sõidab või võttes rongi, kaaluda selle: lennukid kasutada enamuse oma kütuse õhkutõusu ja maandumise. Kuigi see ühtlustab pikkusel pikamaalennud, see tähendab, et ühe kilomeetri kohta kulub palju rohkem kütust lühemad lennud, nagu reisivad Itaalia.

Lisaks sellele, enamik inimesi reisida lennujaama autoga või taksoga, lisades süsinikdioksiidi heitkoguseid oma kõigi. See tähendab, et see teeb rohkem keskkonna mõttes võtta linnadevaheline rong sõitma kui lühikese lennu või sõita.

Peale bensiini ja diislikütuse kasutamine, seal on ka müra ja õhusaaste, samuti vajadust autode parkimine linnades juba puudub haljasalade.

Milan Torino rongid

Lake Como Torino rongid

Genova Torino rongid

Parma Torino rongid

 

Rongisõidu TURVALISELT

Hukkunute mõõtmisel reisija miili kohta, Lendamine on palju ohutum kui sõidu. Siin miks: seal on vähem võimalusi inimlik viga, ja piloodiks saada on palju keerulisem kui juhiluba saada. Teeolude ja väsimuse arvestamine pikkadel sõitudel, see on lihtne mõista, miks valida lennuk on turvalisem kui auto.

Võrreldes rongid, Kuid, lennukid ei ole päris nii ohutu. Rongiga mööda rada kiirustel, mis tähendab, seal on vähem võimalusi krahh võrreldes lennukid. Rööbastelt mahasõidu korral, aeglasem kiirus tähendab väiksemat riski.

Firenze Rimini rongid

Rooma Rimini rongid

Milan Rimini rongid

Veneetsia Rimini rongid

 

REISI AEG

Keskmine maanteel rada liigub umbes 2,500 inimest tunnis – samas tüüpiline rongiliin võib viia 50,000 inimest tunnis. See muudab rongisõidu reisi oluliselt kiiremini kui sõidu, eriti kui sa tegur aeglase liikluse, lõpetada tänavad, valgusfoori ja vältimatu valedest. Peale selle, juht peab keskenduma tee, nii nad ei saa lugeda, Uuring, uni, või töö.

Pikkade vahemaade lendamine võib olla kiirem kui rongiga reisimine, kuid lühikeste vahemaade, lennureiside ei säästa aega. esimene, vajate lennujaama – Sageli asub kaugel elamurajoonides. Teil on vaja ka seal vähemalt tund aega enne oma stardi ajal kontrollida ja läbida turvalisuse. Kui sa kontrolli oma pagasit, peate ootama seda karusselli. Ja see on kõik enne lennu hilinemise või kõndida või bussiga vahel lennujaama terminalide ja väravad.

Genova Veneetsia rongid

Torino Veneetsia rongid

Parma Veneetsia rongid

La Spezia Veneetsia rongid

 

KÄTTESAADAVUS

päike ja rongijaam

 

Lennujaamad on sageli väljaspool linna, mis tähendab, kui sa maa, pead ikkagi võtta auto, buss, või rongi linna. Kui tegemist on näha vaatamisväärsusi, teede kesklinnades saab ülekoormatud ja raske ligi pääseda autoga, nii võttes rongi teeb palju mõistust suurlinnades.

 

Kas soovite osta rongisõidupileteid ilma broneerimistasuta?? Külastage SaveATrain.com to juurde odavama rongi hinnad.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-a-train-ride-is-the-best-way-to-see-italy%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)