Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 30/04/2021)

Miks me reisida rongiga? Rong reisimine on lõõgastav, praktiline ja pakub sotsiaalne aspekt, et teisi transpordiviise lihtsalt ei sobi. Kuid, reisivad puudega võib olla heidutav, et mõned. See ei tähenda, et te ei saaks lõbu nautida, kuigi. See artikkel pakub mõned põhilised valdkonnad, mis teil on vaja planeerimisel arvestada oma rongi reisi nii reisivad puudega Euroopas on vähem stressi.

Kuigi seal on kindlasti mõned juurdepääsetavuse probleemid, põhiline asjaolu, on see, et rohkem uuringuid sa, rohkem kättesaadavamaks ja lõbus teie reis on! Näiteks; Kas teadsite, et Herculaneum varemed on peaaegu identsed Pompei, kuid on ratastooli-sõbralik? Ja see kruiisireisijate puuetega ei pea võtma “eesel tee” kuni kaljud kui külastate Kreeka saare Santorini? Teie puhkust ei pea olema võitlus - teha oma kodutöö ning oma reisi saab täis täielikult ligipääsetavad majutuse, kättesaadav vahelistel liinidel kättesaadav turist vaatamisväärsuste, ja imeline kättesaadav reisikogemus.

 

Millise rongiga sõita Save-A-rongiga, kui reisite puudega?

Kui teil on mitu võimalust teile kättesaadavaks (Mõnes riigis on ainult üks raudteesüsteemi), proovige valida kandja, mis pakub kõige töötatud teie reisivad puudega vajadustele. nimelt; Boarding abi ja juurdepääs magamiskoht autod. Pesuruumid peaksid olema piisavalt suur, et mahutada teid ja teie ratastooli koos saatjatega või saatja. Nagu alati, küsida nii palju küsimusi kui saate ette, et vältida asjatut üllatusi!

Reisimine puuetega, kuidas rongis ratastooli

Võimalused ja teenused

Special reisivate puudega teenus võib varieeruda ühest piirkonnast teise, olenevalt mitmest kriteeriumist; autod oma eriti rongi, võimalustest, mis on erinevate jaamad mööda oma marsruuti, ja isegi teie operaatori juurdepääsetavuse poliitika.

Paris London rongid

Brüssel Pariisi rongid

Frankfurt Pariisi rongid

Kölni Brüsselisse rongid

 

Puuetega reisides lugege piletit ja tundke oma marsruuti

Kui olete need kätte saanud, uurige hoolikalt oma piletit ja teekonda. Veenduge, et olete rahul oma poliitika ja sätted nii, et sa ei imesta oma erinevate vahemaandumise (eriti välismaal reisides).

Kölni Frankfurt rongid

Müncheni Frankfurt rongid

Hannover sihtkohta Frankfurt rongid

Hamburg Frankfurt rongid

 

Ramps ja Massipiirangud

Kuidas sisse ja välja, kui rong on ilmselt oluline osa reisi. veenduge, et teie saabumise ja jaamad on varustatud kõrgetasemelise platvormide või ratastooli liftid. See muudab palju lihtsam saada ja välja lülitada oma rongi reisimisel puuetega.

Milan Pompei rongid

Firenze Pompei rongid

Salerno Pompei rongid

Napoli Pompei rongid

 

Reisimine puuetega, rongi kaldtee ratastooli

Lisapagas puudega reisimisel

Enamik kandjad teevad oma parima, et mahutada inimesed reisivad puudega ja potentsiaali lisapagasit nad võivad nõuda (nt. ratastool, hapnikupaaki, jne.). Kui teate, et vajate täiendavaid pagasinõudeid, lase oma operaatori ette teada.

Veneetsia Rooma rongid

Veneetsia Milano rongid

Lyon Pariisi rongid

Zurich Interlaken rongid

 

Kui sa saabud

Hoia kõige juurdepääsetavate osade linn. See on üks raskemaid rongireisi planeerimisel puudega reisides. Võib-olla olete leidnud väga kättesaadav hotell, aga mida sa leiad, kui sa suudad / rullima välisukse? Kas mäed ja trepid kõikides suundades? Kas teil on ümbermineku tänavakivid? Kas juurdepääs restoranid? On ülioluline uurida hotelli naabrust. Sa võid kasutada Google Mapsi tänavavaade saada lay maa, siis saatke hotellile oma küsimustele.

Kõik admin välja viis, meeles pidada, et võtta aega lõõgastuda ja nautida seiklus. Võtke aega, et täita oma kaasreisijaid, pilku läbi akna, või lihtsalt eksida natuke aega nagu te reisida marsruudi nii palju on läinud enne.

 

Rongipileteid saate tellida Kiireim rongide Euroopas peal Säästa-A-Train peaaegu iga sihtkoha värvatud eespool 3 minutit, juures odavama rongipilet hinnad ja vabastatakse ebameeldiv ettetellimistasude!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile??, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-disability-europe%2F%0A%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)