Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 30/04/2021)

Oled sa kunagi mõelnud, mis tunne on Stare, Silmad, välja suur pilt aknad maailma tuisku poolt? Kuidas on lasta end eksitada magama poolt stabiilne Kiik rongi, kuna see trundles alla raja? rong reisimine on kogu Euroopas väga levinud transpordimeetod, ja võib-olla üks parimaid viise seda teha on läbi magamisvagunis. need rongid, mis stardivad tavaliselt hilisel pärastlõunal ja rändavad läbi öö, pakuvad tavapärasest väga erinevat kogemust rongireisi kogemus. Oleme kogunud parimad magamiskoht rongide Euroopas teile. Itaaliast Prantsusmaale, siin on meie kuus parimat Euroopa öörongi.

 

Top Sleeper Train 1: Milano Palermosse

Kui olete kunagi unistanud kogeda Itaalia maapiirkonda, Selle magamisvagunis on üks parimaid viise, kuidas seda teha. kuigi rongireis võtab algusest lõpuni ilmatu paarkümmend tundi, Rongi otsene ja seal on erinevaid võimalusi magamiskoht kajutid. Piletid on saadaval ka läbi Thello, mis opereerib ka pileteid Veneetsiasse.

Kui otsite säästa raha, võite valida nelja inimese kohviku, mis toimib omamoodi mini magamiskoht võimalus. Kuid, kui otsite, et saada mõned tõsised kinni-eye, võite jagada kolme inimese salongi sõpradega – või isegi võõrastega, ja pileti hind alla 50 euro. See on lausa soodne! Kui otsite on rohkem deluxe olukord, Võid ka tellida ühe kupees all kaheksakümmend eurot. Kuigi te ei leia ühtegi vannitoaga, saate rahus magamist nautida suhteliselt odava hinnaga.

See reis näeb suur loog Itaalia, sest see viib teid Milan kõik viis otsa riigi boot. Tee peal, saate rannajoone ja Toscana mägede laiaulatuslikke vaateid. See on, muidugi, lisaks Rooma ja selle ajaloo marmorkujudele.

Milano-Rooma piletid

Firenzesse Rooma piletid

Pisa Rooma piletid

Napoli Rooma piletid

 

Sleeper Train to Palermo

 

Top Sleeper Train 2: Zürichist Hamburgi

Meie teine ​​valik parima magamisvagunis Euroopas on see töötab Zürichi, Šveits Hamburgi, Saksamaa. Kui otsite magajate rongiteenust, tahad kaaluda Nightjet. Kuigi on mitu nonstop võimalusi selle rongi, te võiksite kaaluda läheb läbi marsruut, mis annab teile muudab. Maal on ilus, ja rong keerleb läbi arvukalt väikseid külasid tee peal, sealhulgas linna Hannover. Need linnad on väärt peatus reisi kui teil on aega. Ärge unustage suurepärased vaated Alpidest, mida saate kogeda kumbki.

Veel parem, Kui olete teinud oma viis Hamburg olete lühikese jalutuskäigu kaugusel Berliini. Praegune Saksamaa pealinn on tuntud hip-ööklubide ja absoluutse pühendumuse järgi hipsterikultuurile. Nautige tänavakunsti ja kohvi, kui mõtisklete Berliini müüri graffititud jäänuste üle.

Piletid Zürichist Berni

Piletid Genfisse Berni

Interlaken To Bern piletid

Piletid Zürichist Hamburgi

 

Hamburg sunset

Top Sleeper Train 3: Brüsselist Viini

Brüsseli Viini Euroopa magamisvagunis on populaarne marsruut ühendavad Belgia Austria. Sõltuvalt valitud rongist, see kestab suhteliselt pärastlõunast ja saabub varahommikul, ja see on neliteist tundi’ reisi aeg. See on palju lihtsam kõhuga kui, ütlema, kakskümmend tundi, mida nõuab öine rong Milanost Palermo marsruudile.

Nii lühikese aja jooksul rongireisideks, te ei pea jõlkuma ülipikk hetkel restoranvagun, kuigi saate kindlasti nautida erinevate klasside pakutavaid mugavusi.

Kui olete Viinis, saate seda teha kogeda tõelist kohvikukultuuri, kuna Viin on end hästi tõestanud kui Euroopa kohvi keskust.

Piletid Brüsselist Bruggesse

Antwerpeni Bruggesse piletid

Brüsselist Viini piletid

Piletid Gentist Bruggesse

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

Top Sleeper Train 4: Londonist Edinburghi

See kuulus marsruudi jookseb kuus korda nädalas. Seda nimetatakse ka Kaledoonia Sleeper, see liipriteenus segab luksust kulutõhususega. Leiate tehinguid, mis hõlmavad toidu, joogid, ja muidugi, magamiskajutid.

Kui otsite külastada London reisi ajal, võite alati valida võimaluse võtta Eurostari Mandri-Euroopa. See on tasuv ja lihtne viis teha reisi üle kanali Prantsusmaa Inglismaale. Piletid on saadaval ka teistes kohtades, nagu Amsterdam.

Kui te otsite põhjust valida seda teed, pidage meeles, et Edinburgh on Harry Potteri kodu, kuulus loomine JK Rowling. Võite leida ka edasisi marsruute kõrgendikele, nagu Fort William, selle autentne Šoti kogemus. See töötab meie jaoks!

Amsterdami Londonisse piletid

Pariisist Londonisse piletid

Berliinist Londonisse piletid

Brüsselist Londonisse piletid

 

 

Äramärgitud 5: Pariisist Münchenisse

Kuigi see reis ei kvalifitseeru tehniliselt magajate rongiliiniks, sest see ei sisalda kogu Magamiskoht, see sõidab mitu marsruuti päevas.

Muidugi, Pariis on linna tuled ja üks romantiline linnu maailmas, nii et see peaks tingimata skoor kohapeal oma Euroopa puhkuse. See on tõsi, kas see on teie esimene visiit või oma sajandat.

vahepeal, Müncheni on koduks Oktoberfest. See festival juhtub olema üks mu lemmikuid läbi aegade – see lärmakas korral tuhandeid. Tuhandete osalejaid aastas ja suur hulk tegevusi, millest valida, München on väärt teie nimekirjas koha leidmist.

Düsseldorf Müncheni piletid

Dresdeni Müncheni piletid

Pariisist Münchenisse piletid

Bonni Müncheni piletid

 

Munich skyline

Äramärgitud 6: Kopenhaagen Berliini

See on veel üks äramärkimist tänu mittestandardseid magamisvagunis kogemus, kuid see on väärt aega lihtsalt seetõttu, et leiate end mööda mõnda Euroopa kauneimat maastikku. Taani on unikaalne kooslus Skandinaavia mõju ja mandri Euroopa kultuuri ja ei tohi jätta. Marsruut algab ka väga lähedalt Malmö, mis on armas linn, mida külastada ja Rootsis suuruselt kolmas.

Kuigi te ei leia täis magamiskohad selle rongi, leiad öise marsruudi iga päev. Need võimaldavad teil lahkuda öösel ja saabuvad hommikul värskema päeval tulla. Parima kogemuse mitte-magamisvagunis, soovite broneerida esimese klassi pileti. Need piletid tulevad sageli suurenenud perks nagu ekstra pagasi, lisada toidu, ja rohkem privaatset salongi kogemust.

Frankfurti Berliini piletid

Kopenhaagenist Berliini piletid

Hannoveri piletid Berliini

Hamburgi Berliini piletid

 

Sleeper Train to Berlin

Kogu reisi ajal Euroopa rongiga oled valiku pärast absoluutselt rikutud. Olgu see Šotimaal või Hispaania, Norra, või Rootsi, magamiskoht rongid on mõned parimad teenused ümber saabuvad järgmisel hommikul värskendatakse ja valmis oma päeva tulla. Kuigi teil on suur hulk võimalusi, mida te, näiteks ronghotelli või öö läbi magavate rongidega pikk Praha, Poola, Lissaboni, või isegi Moskva, tehke endale teene ja vajuta nende kuue magamiskoht rongide Euroopas asemel. Sa ei saa sorry!

 

Öösel ja broneerige magamisrongid Salvesta rong!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Üles 6 Magamisrongid Euroopas reisimiseks” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sleeper-trains-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)